Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Феродо за предни спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Феродо за предни спирачки

    Здравейте,
    предстои ми смяна на феродото на предните спирачки,
    моля за Вашите препоръки като марка /фирма/-Евентуално размери.
    спорен ден на всички

  • #2
    От: Феродо за предни спирачки

    Здравей, не е зле да уточниш за кой модел Daihatsu питаш, но за да избегнеш чуденки и евентуални грешки бих ти препоръчал да се вържеш с колегата niki p - ЦЪК.

    Чисто теоритично за Фероза, например, има два вида дискове - вентилирани и плътни, но дали има разлика в накладките, нямам представа. Отностно марките - чувал съм добри мнения за Аte, но не съм ги ползвал. Лично съм с Bosch и за сега нямам оплаквания, през семейните коли са минали няколко комплекта Woking (на дискови и на барабанни спирачки) също без оплаквания.
    Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
    Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

    Коментар


    • #3
      От: Феродо за предни спирачки

      Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
      Здравей, не е зле да уточниш за кой модел Daihatsu питаш, но за да избегнеш чуденки и евентуални грешки бих ти препоръчал да се вържеш с колегата niki p - ЦЪК.

      Чисто теоритично за Фероза, например, има два вида дискове - вентилирани и плътни, но дали има разлика в накладките, нямам представа. Отностно марките - чувал съм добри мнения за Аte, но не съм ги ползвал. Лично съм с Bosch и за сега нямам оплаквания, през семейните коли са минали няколко комплекта Woking (на дискови и на барабанни спирачки) също без оплаквания.
      Извинете ,
      моя грешка, става въпрос за Фероза F300, дисковете са плътни, благодаря за информацията , ще се възползвам от нея

      Коментар


      • #4
        От: Феродо за предни спирачки

        Woking са добри накладки. И в момента карам с такива. Разлика в накладките мисля няма, разликата е в ширината на супортите на спирачните апарати.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: Феродо за предни спирачки

          Благодаря,
          имам една молба,може ли да погледнете в тема /какво се развали по Дайхацуто/ един мой пост за една планка и да си дадете мнението, правилно ли съм постъпил.
          Благодаря
          спорен ден

          Коментар


          • #6
            От: Феродо за предни спирачки

            Не се втелявай!Слагай каквито ти предложат за модела и се прекръсти!
            VENI-VIDI-VICI!

            Коментар


            • #7
              От: Феродо за предни спирачки

              Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
              Не се втелявай!Слагай каквито ти предложат за модела и се прекръсти!
              Благодаря,
              имам лошия навик да правя нещата както трябва и тогава се кръстя, с надежда вложения материал да е качествен

              Коментар


              • #8
                От: Феродо за предни спирачки

                От няколко години слагам само TRW и досега оплаквания съм нямал. Моята Фероза като я купих беше с чисто нови Кашияма и свиреше та се не трае , веднага TRW и край. Това е лично мое мнение и не ангажирам никого.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X