Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
    Венци ,много красиви снимки! Но трябва да признаем , че Слонът е поет в това отношение.
    Е, ай сега

    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Тези снимки ги пратих на жена му на Ник. Познайте кой ще мие прозорците вкъщи в неделя ?





      Виж къв културен... А не кат нашия--Спайдърменчо, че и вулгарен

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Ето! Прави са хората да викат, че всички имигранти, или сменяли подлоги, или миели прозорци! Баси, разконспирираха ни!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          Слоне,аз съм нежен бре,грубото е да го плясна на предния прозорец и да го ползвам за чистачка
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Този в червеното.. отдавна подозирам, че е осиновен.
            Пие,пуши, псува и налита на бой по магистралите.
            Даже на един черен му каза негър.

            А другия - "Сълза"!

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Теб с връзки ще те банна......ако мога.или утре на разпивката в нас ще ти сипвам топла бира и само да ми удариш мерцедеса - знам те къде живееш

              Половинка вино пиене ли е,или 5 цигари на седмица ако ми е седмица за пушене.........Псуването Да ма да налитам на бой не си прав,аз като налетя сме се стъркаляли обикновено,а черния не беше прав и те така,пак като не жертвах калник
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                А бе братя варвари можете ли да кажете от толкова лодки които сте прекарали колко са били такива та да ви харесат, и да кажеш тия са направени като хората?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  Аз до преди да дойда, по същият начин много им се чудех какво па толкова все кусури намират.
                  Докато наистина не започнеш да се качваш на много и различни.
                  Наистина се вижда какви глупости правят по тия лодки.
                  Примери може много да се дават.

                  За съжаление, както при автомобилите, лодките вече се правят от счетоводители, а не от инженери.

                  Оня ден на яхтеното изложение единствените 2 лодки които бяха направени хубаво бяха един дървен траулер от 1952 и един от фибростъкло от 76.

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                    А бе братя варвари можете ли да кажете от толкова лодки които сте прекарали колко са били такива та да ви харесат, и да кажеш тия са направени като хората?
                    Нали четеш Венци какво пише? Нито съм го подкокоросвал, нито му припявам. След като врътна за норматив няколко хиляди мили /ние за миналата година само имаме около две обиколки на света в мили/, и видя за какво става въпрос. И шоуто за което говори е от поне 100 лодки за милиони. Не можеш да го впечатлиш вече Венци с лъскави компютърчета...

                    Преди 5-6 години карахме една лодка от Калифорния до Барселона. Тя беше идеална, ама ми отне 3 месеца време, скарване с 2 завода, и почти 3 съдебни дела. От тогава само караме, купуваш си шибан компютър, ние псуваме и караме, ти след плаването си го чукаш в тиквата.

                    Има добри лодки, единици са, ама са на собственици разбирачи, от тия дето стоят в завода и следят някой да не ръгне платка там дето не и е мястото. И такива собственици си ги карат сами, за какво да ръсят хилядарка на ден? Масовото производство на лодки разчита на дрънкулки за да се продават. Като сьомгата, трябва да е лъскаво и да се мандахерца. И като налапаш куката, точно като и при сьомгата, ти излиза през зад.ика...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      .....
                      Има добри лодки, единици са, ама са на собственици разбирачи, от тия дето стоят в завода и следят някой да не ръгне платка там дето не и е мястото. И такива собственици си ги карат сами, за какво да ръсят хилядарка на ден?...
                      Това ми напомни изказване на колега за параход - 'то ако е хубав - на нас ли ще го дадат да го караме'
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Това ми напомни изказване на колега за параход - 'то ако е хубав - на нас ли ще го дадат да го караме'
                        Хахаха, нещо такова, ама не точно. Ние караме лодки от най-добрите производители в света. Ама разбирачите, които си строят поръчкови лодки си ги правят правилно. В Аляска, взимат стар дизелов мотор, рециклират го на 100%, и го слагат на нова лодка. Това завод за лодки няма как да го направи, ще откаже поръчката. А ние бачкаме за дилъри/заводи.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          Този в червеното.. отдавна подозирам, че е осиновен.
                          Пие,пуши, псува и налита на бой по магистралите.
                          Даже на един черен му каза негър.

                          А другия - "Сълза"!
                          Венци, ще те подкара с дебелия край, нали знаеш колко пушки има, пък и си му подръка...... Пират е той, ма прикрит. От малък е такъв, съученика му Яро го разкри
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            ... В Аляска, взимат стар дизелов мотор, рециклират го на 100%, и го слагат на нова лодка. ...
                            Каква е целта на това упражнение?
                            Спестяване на средства, или?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Каква е целта на това упражнение?
                              Спестяване на средства, или?
                              Надеждност. На висока цена.

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              ... стоят в завода и следят някой да не ръгне платка там дето не и е мястото.

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Венци, ще те подкара с дебелия край, нали знаеш колко пушки има, пък и си му подръка...... Пират е той, ма прикрит. От малък е такъв, съученика му Яро го разкри

                                Това не може да е верно,мен ме е страх от тьмното и дьлбокото

                                За да се разбере какво харесваме и защо трябва пьрво да се сметне какво са 47 000 мили на година комбинирано,после да се сметне колко обиколко пи екватора са това,после да се сметне за колко / 6-8 месеца / се изминава тая дистанция сьс 12-15 км/ч..............и после се чудете защо 300 Дизел от 85та се тьрси в морето,а не БлуТек от 2015 така мИеко казано.

                                Карали сме и караме какво ли не,но да ми дават потенциометьр от офиса за да сьм можел газ да и давам като клекнело онова там не ми се вижда правилно.Айде да речем,че потенциометьра го има на лодката,не е голяма работа да го откачиш шибания кабел и да закачиш тая врьтка за да се пребереш...........да ама не,това стои в работилницата на дильра пьк тя обикновенно ти се пада колко от София до Лондон по вода.

                                И говорим за лодка ЧУК или ммммм 80ка 4.2 с Патрулски мостове все едно,прават прават и на финала един се изцвька на метеното и това ако са я замислили добре,тия кекавите часове не дьржат,а какво остава за дни,месеци или години,да не е 300Д това
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X