Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екшъните с Benzboss и Nicksd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Докато Слона си събира мислите.. да разкажа/покажа последната лодка която преместихме с Nicksd.
    Тъкмо се чудех абе кво прай тоя Венцо... Слона го мързи, трябваше му подтикването.

    Коментар


    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Венци, я покажи таблото с простотиите "помагащи" на тракторния дизел да работи. Идиоти...
      Дай да видим.

      Коментар


      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

        Ма кво не и харесвате на електрониката не ми е ясно,знам мен за тия 6 дни само ми се напълни една лодка заради Зусовски трансмисии,на втора ми пищяха 2 аларми та ги откачиш и на едно Шеви Импала ми заби на трета на магистралата.......а вие на милион долара лодка се цупите,че компаса го гледа камерата,като спре тока мммммм Венци с една свещичка ще диктува на къде вървите бре,глезльовци хаххаххаха.

        Риба да ти прецака охлаждането на вала,аз не ви вярвам и Венци е за бан
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

          И аз следя темата с интерес, а единственото което разбрах е, че в Америка всички карат ебати бараките.
          Тук на което и да е пристанище си имаме къде, къде по-готини и модерни яхти.

          Това провокира и един въпрос в мен. Вие някога карали ли сте здрава и красива яхта?
          А Венци е един малък БЪГ, в цялата тази система, ползвайте антивирусна програма.....или подайте анонимен сигнал, че е нелегален емигрант.

          Коментар


          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

            Хахаха.... Дааа, като го гледам - голямо недоразумение е било това корито Обводи като на буксир, булб като на истински параход - странен хибрид
            Важното е че сте стигнали живи и здрави
            Иначе да - личи си 'компютърният' конструкторски поглед

            Браво Венци! И пусни да видим 'управлението на трактора'
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              И аз следя темата с интерес, а единственото което разбрах е, че в Америка всички карат ебати бараките.
              Тук на което и да е пристанище си имаме къде, къде по-готини и модерни яхти.

              Това провокира и един въпрос в мен. Вие някога карали ли сте здрава и красива яхта?
              А Венци е един малък БЪГ, в цялата тази система, ползвайте антивирусна програма.....или подайте анонимен сигнал, че е нелегален емигрант.
              Дай пример за здрава и красива и да ти кажа кога карах такава,марка и модел кликни пьк аз снимки може и да нямам и караме на доверие.

              Караме всичко човек,с това сме известни и така се стои в тоя бизнес и се гледа семейство,тия които чакаха само на супер дупер лодки в момента карат Убер и се чудят 'ко 'тана в един момент.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                И аз следя темата с интерес, а единственото което разбрах е, че в Америка всички карат ебати бараките.
                Тук на което и да е пристанище си имаме къде, къде по-готини и модерни яхти.

                Това провокира и един въпрос в мен. Вие някога карали ли сте здрава и красива яхта?
                А Венци е един малък БЪГ, в цялата тази система, ползвайте антивирусна програма.....или подайте анонимен сигнал, че е нелегален емигрант.
                Чинел, карал съм здрава и красива лодка. И не е наличието на електроника дето я кара да се чупи, врътката е как и къде си я инсталирал. И точно там плаче мамата. На ти примери, е от тая последната лодка-

                Компаса в шкафа, много модерна камера и много модерно мониторче ми позволява да си следя курса. Само дето на мене компас ми е нужен като спре електрониката, демек камерките и те ще спрат, компаса става неизползваем.

                Понеже имаме, тоест имахме преди да тръгнем, много готин компютър показващ всичко, приборите на главния мотор са в шкафа. Добре, че като спря компютърчето, Венци махна вратичката на шибания шкаф та да гледаме /с много зор и по диагонал/ какво става с мотора.

                Заради същия всезнаещ компютър, и понеже собственика много му вярва, ме накара да тръгна без да си проверя импелера за охлаждането- компютъра щял да покаже, ако нямаме вода за охлаждането. Завря се една рибка с размерите на нашенско попче в крана /и жинерно чудо беше и тоя кран/, компютъра не показа нищо, едвам не потънахме като си прегря и блокира лоената набивка. Е за това е вънка от водата- $20 000 ремонти.

                Винта беше много "готин", с променлива стъпка на витлото. Компютъра горе показва на колко градуса са ти лопатите. Да де, ама като спря компютъра, колко винт имаш, или въобще дали имаш, беше мистерия. И "внимавай, понякога си връща градусите сам, трябва да го нагласиш пак...". За незапознатите, като направи винта на нула, нямаш винт, демек оставаш без мотор по средата на маневра със 80 тона желязо.

                За тракторния John Deere натъпкан с ненужно усложнена електроника, няма и да говоря...

                Нямам нищо против електроника, когато мога да я изскубя, и да гледам тъпо компаса, да са ми пред очите приборите за компютъра, да ми е фиксиран винта, да ...
                Да редиш компютърчета, само за да се пъчиш колко ти е шарена елхата, е простотия.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                  160 часа на моторите,лъскаво като вилица,продава се за милион.......

                  СиРей 540 до шоуто 4 часа Ок,на връщане с навити крачоли влизаш в машината.То готино в марината,кой иска да го кара сухо та да ми покаже как става.Последния проблем с такова им струваше 120 бона ремонта и смяна на трансмисия в гаранция та и тук се намират готини лодки ма да не стъпваме ние на борда.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                    Венци ,много красиви снимки! Но трябва да признаем , че Слонът е поет в това отношение.
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение

                      След може би ден !?! нямам представа, губят ми се бройките, се появи и делтата на река Колорадо.
                      По нея имаше да изминем около 100 мили до град Портланд.
                      Ще си позволя лека корекция -за феновете на географията- реката е Колумбия а не Колорадо както Венци е написал.

                      Коментар


                      • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        ...странен хибрид...
                        Венци много интуитивно и непринудено го е определил: "...ние с Москвича...".
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                          В кой Москвич е бькано с ненужна електроника?

                          За 60 фута 80 тона си важи ма ако говорим за електрики
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                            Други са били времената, та не става дума буквално за електроника (то тогава, такава не е имало и в Ролс-Ройс), ама - ненужни и принципно нефункционални подкови (по анлалогия с онази жаба, дето видяла и поискала). Става ли.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                              Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                              Ще си позволя лека корекция -за феновете на географията- реката е Колумбия а не Колорадо както Венци е написал.
                              Ама не така бре колега! Все пак сме офф-роуд форум. Що пък да не може да поплаваме в устието на Колорадо.

                              П.П. Страхотни снимки и увлекателен разказ. Признавам, по три пъти на ден проверявам темата в очакване и с нетърпение.
                              GPS системи https://www.easytracking.bg/
                              Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                              Коментар


                              • От: Екшъните с Benzboss и Nicksd

                                Виновен...
                                Бе нещо американско беше...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X