Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде да търся ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • къде да търся ....

    Здравейте !!!
    Днес ползвах запалката на моето л200 94г. за едно компресорче, когато изчезна захранването. Реших, че е предпазител. проверих всичките зад капачката отляво на волана, обаче всички са здрави. свалих '' транзистора'' и имам достъп до куплунга на запалката, но там захранване няма. Меря го на контакт с пробник и с мултицет.
    Дали се сеща някой къде да търся тоците. Дали има и друга конзола с предпазители някъде..... Из темите нищо не открих...

  • #2
    От: къде да търся ....

    Самата запалка почти сигурно също има нещо като предпазител. Свали я и я огледай отзад, при мен имаше нещо като тинол на "+" което се беше разтопило.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #3
      От: къде да търся ....

      Категорично е горното.
      Свали запалката, и я разгледай отзад.

      Стопяемия предпазител в нея е по-слаб от предпазителя в таблото, и със 99% сигурност е той.

      Сваляй запалката.

      Коментар


      • #4
        От: къде да търся ....

        Благодаря!!! Ще я сваля, но интересно, че и на куплунга преди нея няма, освен ако не меря след този предпазител..

        Коментар


        • #5
          От: къде да търся ....

          Абе май нещо не правиш както трябва.
          Виж още какви устройства има на тоя предпазител, и провери дали работят.

          Вероятността да е изгорял кабел е нищожна, в сравнение със стапянето на защитата на запалката.

          Коментар


          • #6
            От: къде да търся ....

            Кои предпазители гледа, че по спомен имаше на две места при този модел.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #7
              От: къде да търся ....

              и аз миналата зима имах същия проблем. както казаха колегите между бобчето на + и клемата на кабела има предпазител. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-09-04_010010.gif
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5765628

              Коментар


              • #8
                От: къде да търся ....

                гледах зад капака до лявото коляно на ''задкормилния механизъм'' . Друго сюрме с предпазители не намирам...
                Тази снимка мисля, че ще ми свърши супер работа. Отивам да ръчкам пак.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X