Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wrangler ?

    Ще мога ли да де обзаведа с някой читав около 2000г? Бюджета е 15 000. Ще го ползва жената за евридейка, а аз от време на време ще издевателствам над него. Ако да, какъв да търся? Ако не Wrangler, каква друга гъзарийка?



  • #2
    От: Wrangler ?

    Как каква бе, Боби, КИЯ
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Wrangler ?

      Вранглер преди 2007ма няма да ти хареса по причини привични за късите бази.

      Няма да се уредиш с 4 литра и автоматик, няма да има място за голяма газова бутилка, возията ще е груба за дама, гарантирано и на дълъг път няма да ти носи радост, щастие ще имаш само из града и извън асвалта.

      Аз не бих взел стар Вранглер на жена, ако е за тебе може би ще ти хареса.

      Моята жена не иска да кара моя Вранглер но пък Черока си не дава и си го харесва много обаче е 4л автомат и най-важното за една дама - ЧЕРВЕН е, тoест ако намериш хубаво червен вранглер може и да има щастие в твоя дом, иначе не те съветвам.
      Последно редактирано от BatGeorgeone; 03-09-17, 14:51.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Wrangler ?

        Мале, качил съм се на женска кола! Още утре го пускам да се продава. Ама верно ще ти е по-лесно да се обзаведеш с приличен Черок. Само дето с издевателствата не знам как ще се разберете.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Wrangler ?

          Две стинки
          - 98% съм убеден че ако колата е за жената, тя никак няма да е доволна да ѝ я връщаш с кал по стъклата отвътре.
          - и понеже е за жената 99% единственото важно е да ѝ харесва на нея.
          ПП отделно гуми за ежедневка и за гората са различни и т.н. Та за мен тая идея 2в1 е небъдница.
          ППП Сега погледнах обявите - до 15к се класираш за ресори, което нямам идея как се връзва с женска ежедневка.
          Последно редактирано от turtey; 03-09-17, 15:08.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Wrangler ?

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Две стинки
            - 98% съм убеден че ако колата е за жената, тя никак няма да е доволна да ѝ я връщаш с кал по стъклата отвътре.
            ....

            Ся' за това си има пинизи, ти си с малко чаве и няма от къде да ги знаеш тия работи за това слушай внимателно

            Ние с щерката редовно вземаме на жената джипа да се возим из калта щото тя има АТ гуми и лифт.
            Спираме му тока из локвите, газим дълбоки води, яко газ, дрифтове и т.н. плюс уча щерката редовно да шофира.

            После обаче минаваме да го мием и връщаме на жената чист и лъскав джип и тя милата е в заблюждение, че цялата любов на вселената и се е стоварила на главата щом и мият джипа ей така от сърце
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Wrangler ?



              Такова си представям ? Далече ли съм от истината с бюджета? Може и да си го внеса!?
              Джорджоне, дай да видим твойто.
              За черок пари няма да набивам.


              Коментар


              • #8
                От: Wrangler ?

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                Ще мога ли ....?
                Звънни.......
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Wrangler ?

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение


                  Такова си представям ? Далече ли съм от истината с бюджета? Може и да си го внеса!?
                  Джорджоне, дай да видим твойто.
                  За черок пари няма да набивам.

                  Моя е Вранглер Сахара дълга база(зеления) червеното е на жена ми Черока, това твоята снимка го намери 4л, за автоматик не мисля, че ще успееш, и силно твърдя, че е лагерница и друса мега здраво, колкото и червен да е, не мисля, че жена ти ще е щастлива с такова нещо ежедневно.

                  Имам позната с като моя започна, след няма и половин година го смени за бензинов пак Сахара, просто дизелака е тромав и камионест, жена и тя се оплаква от същото и не иска да кара моя.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04488 - Copy.JPG
Прегледи:1
Размер:273.1 КБ
ID:5765626
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Wrangler ?

                    Бориславе, питай жена ти дали харесва "Либъртита".
                    Дизеловите само ги хвалят тука (моето бензиново не го продавам), а са на половин цена. По-новото КК има хм-м-м-м-м, казват де, въпрос на вкус, доста "джиповиден" вид.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Wrangler ?

                      Рубиконь?Ма е бая пара.Иначе Врангела друса не друса си е екзотика и си е убав.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Wrangler ?

                        Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение


                        Такова си представям ? Далече ли съм от истината с бюджета? Може и да си го внеса!?
                        Джорджоне, дай да видим твойто.
                        За черок пари няма да набивам.
                        Тоя ще е доста над15К лева. Има доста пари вкарани в него допълнителни, като започнеш от гумите.
                        Моя съвет е да гледаш за TJ , може и с 2.4 двигателя, който е доста приличен и няма нищо общо със стария 2.5.
                        Гледй в Швейцария, от там има шанс да вземеш читав. Тук повечето все нещо им е правено и това обикновено излиза през носа.
                        Има хора, които карат коли по поръчка от там и си заслужава да изчакаш.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Wrangler ?

                          Благодаря. Още не съм се отказал. В момента има един подобен в нашето мобилен но му търсят 25. За втора кола е дебело.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Wrangler ?

                            Такова съм карал два пъти- веднъж София-Варна и веднъж София-Виена. 4 литра, бензин, автомат.
                            Голяма мъка. Индивидуално и субективно е, но разбиранията ми за това как трябва да се държи на пътя една съвременна кола влязоха в крещящо противоречие и със самата идея, и с изпълнението на това....нещо...
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Wrangler ?

                              Имам такъв от 4 години – wrangler TJ,4.0,ръчка,къс.За мен не става за евридейка,аз и затова го карам само из горите де.Не му е мястото на асфалта,не е правен и не е мислен за там.Виж за извън пътя си е много добре.
                              o888 37 63 69

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X