Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

    Първоначално публикуван от a.aleksandrov Преглед на мнение
    Днес смених въпросния датчик на коляновия вал, изчистихме грешката и ще видим сега какъв ще е ефекта.
    Дано да не си пропуснал това:
    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Ами обслужи я, или поне смени горивен филтър.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

      Чакаме положителен резултат или поне какъвто е /за статистика/.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #18
        От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

        Вече два дни откакто смених датчика на коляновия вал и за сега няма проблем с паленето, също така не е гаснала в движение. Но сутрешното неравномерно работене на двигателя за около 10-15 секунди придружено с пушене при първото палене не изчезна, така че сигурно ще се пращат дюзите за проверка и евентуално рециклиране.

        Коментар


        • #19
          От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

          Днес я закачих на компютър и при работа на двигателя на празен ход отчете следните стойности на дюзите
          1: -2,02
          2: 1,32
          3: 0,2
          4: 0,3
          Заради големите разлики в стойностите ми се струва, че 1 и 2 дюза са за ремонт. Има ли някой мнение по въпроса.

          Коментар


          • #20
            От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

            Аз винаги имам мнение по въпроса.Размени им местата ( тези с големите корекции на местата на другите) , обучи компа , пали и покарай.После пак виж корекциите и сподели.Ако не го пробваш , каквото и да кажа ще го апострофираш.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: Санта Фе II - проблем с обороти и запалване

              Малко се позабавих, но вече дойде време за обслужване след покупката, може ли да изброите всичко, което трябва да сменя, защото доколкото знам колата е с ремък, но с колко ролки е на ангренажен ремък, един ли е пистовия ремък и има ли ролки, колко литра различни видове масла събира и други такива, за да не пропусна нещо? Модела е Санта Фен 2006г., 2.2 ЦРДИ 150 к. с. автомат.
              Последно редактирано от a.aleksandrov; 15-09-17, 20:58. Причина: допълнение към запитване

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X