Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

    Ако някой ми беше казал, че ще придобия, обслужвам и поддържам NISSAN TERRANO I бензин със сигурност щях да се посмея, но...

    Накратко - камиончето ми го натресоха като подарък, който не мога да откажа. Е, не се и опъвах особено. Приех го като изпитание и предизвикателство, което ми е предложил Всевишния... Ще се опитам да го направя приятно. Даже преди няколко дни въобще в живота си за пръв път видях отблизо това чудо на техниката. Преди - не...

    ТТ данни:
    1992 г. NISSAN TERRANO I
    Двиг - бензин 2,4 литра, някога е имал 103 коня.
    3 врати, газифициран (даже пали на газ)
    автоматични хъбове (никой не знае дали са живи още)
    гумите - не обърнах много внимание, но май петте (с резервната) са различни...
    В последните 10 години никой не си е играл да го заключва и ключалките са леко клеясали. "Леко" е меко казано...За сметка на това ключалката за палене е до такава степен изтормозена, че оня ден в бокса го запалихме с лъжичка за кафе... Изобщо - паметник, но в движение. Даже ме учуди с пъргавостта си на моменти. Има няколко копчета, които никой си няма хабер за какво са. Предстои разузнавателно-откривателска операция. И като капак - някой му сложил антирадар!!!!!! Щях да падна....

    Външен вид - за 25-те си годинки определено вече има собствен дизайн. Почти няма зона, която да не е общувала с природата отблизо...

    Основно предназначение - през свободното време - риболов и разходки, през част от работното - водене на потенциални клиенти по кърищата да си харесват ниви за купуване. И връщането им обратно, все пак...

    Снимки - тия дни ще се опитам да мина преглед и след посещението при Властелинът на автоключалките ще ударя по някое и друго фото...

    Само ако знаете колко глупави въпроси ви чакат - дано да имате търпение...

    Засега - толкоз...
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

  • #2
    От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

    Честита придобивка!Имаш си класическа машина антика!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

      Някъде трябва да имам "Мануел" за тази машина, мини да го потърся, та да си го ремонтираш "по книга"
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        ... NISSAN TERRANO I ...
        Ъъъъ, има ли останали такива, които да не са с изядено от ръжда шаси?!?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Ъъъъ, има ли останали такива, които да не са с изядено от ръжда шаси?!?
          На моменти и аз се учудвам...
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #6
            От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Някъде трябва да имам "Мануел" за тази машина, мини да го потърся, та да си го ремонтираш "по книга"
            Много благодаря! Някой път като имам път към София (щото от една година съм пловдивчанин...)
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #7
              От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

              Честито! Ако имаш влечение към нЕкои славянски езици, заповядай - http://viamobile.ru/page.php?id=1030
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

                Айде честито,Терано 1 си е класика.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • #9
                  От: Без вина виновен (или още един NISSAN TERRANO I) във форума...

                  Честито! Предполагам ще се влюбиш в него. Моя си е от 93 та годинка, но не си го давам.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X