Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изскачащо предупреждение при включване на Виртуалната ми машина !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Изскачащо предупреждение при включване на Виртуалната ми машина !

    Реших да направя промените и изтрих като за начало vdi. файла който го направих допълнително тази година /2017/.
    Дискът C ми се освободи и сега вече не съм в "червената зона" но за сметка на това стана друга беля,
    а именно Виртуалната ми машина блокира и вече не иска да се отвори :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Blokirala_Virtualna_Mashina.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5765620

    Коментар


    • #17
      От: Изскачащо предупреждение при включване на Виртуалната ми машина !

      Естествено - пише Windows 7 (Снимка 2), т.е. иска да зареди това, което е било Snapshot 2. Създай си нова виртуална машина, но от опциите избери Use an existing virtual hard disk file и избери този, който си оставил (предполагаемо в C:\Users\Toshiba\VirtualBox VMs).
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #18
        От: Изскачащо предупреждение при включване на Виртуалната ми машина !

        Този път "горчивата чаша" ми се размина тъй като ако се налагаше да създавам Нова Виртуална машина отново,
        /щях в продължение на няколко дни/ да затъна в тресавището на инсталации - преинсталации,
        изчисления - преизчисления и друга поредица от несполуки и проблеми докато успея да я "наместя" за . . . да заработи !
        Това ми е за урок който да знам за в бъдеще че трябва да започна да "разбъзиквам" един софтуер,
        чак когато блокира и спре да работи :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Snimki_no1_________i_no2_na_Virtualnata_mi_mashina.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5765666

        Коментар


        • #19
          От: Изскачащо предупреждение при включване на Виртуалната ми машина !

          Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
          Този път "горчивата чаша" ми се размина тъй като ако се налагаше да създавам Нова Виртуална машина отново,
          /щях в продължение на няколко дни/ да затъна в тресавището на инсталации - преинсталации,
          изчисления - преизчисления и друга поредица от несполуки и проблеми докато успея да я "наместя" за . . . да заработи !
          Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
          *** Темата бе публикувана през изминалата седмица в специализираните форуми на
          KALDATA и DATA.BG , където за съжаление не получих нито един компетентен отговор
          който би ми помогнал на практика да си реша проблема !
          Като гледам има голяма вероятност да не си разбрал какво са ти казали. Виртуалната машина си е виртуална машина, част от която е емулацията на хард диск, данните на който се пазят във файл. Казах ти да създадеш нова виртуална машина, като използваш съществуващия такъв файл, защото VirtualBox няма опция да смени файла, т.е. харда на виртуалната машина. Като създадеш нова виртуална машина с използване на съществуващ vdi файл, то тя ще зареди това, което е в него - операционна система, със все настройки и софтуер. В момента като гледам си имаш няколко такива файла и нищо чудно, че мястото на диска ти се топи.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X