Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на фреза - съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на фреза - съвети

    Здравейте колеги,

    Пиша ви за съвет каква фреза да си взема - фрезата ще се ползва за любителски цели. В момента имам фу-250 но си е измъчена. Делителен апарат и въртяща маса си имам. Ако някой може да даде съвет, ще съм му благодарен. По-долу съм написал обяви/фрези които гледам в момента.

    https://www.olx.bg/ad/freza-fu-321-ID6Sb3J.html
    --> фу-321 има окомплектовка. Конкретно тази ми е доста далеч, но се колебая.

    https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%...-676%D0%BF?.1#
    --> руска 676 няма окомплектовка. Близко ми е, но пък е малка и няма да мога да ползвам делителния апрат и масата.

    Фу 251 гледах преди малко, запазена, с шос глава и другата окомплектация, буквално през няколко пресечки е от нас. Проблема е, от една страна че и искат 6500, от друга, ми изглежда долу-горе като моята ...

    Поздрави,
    Георги

  • #2
    От: Покупка на фреза - съвети

    Тази в Болярово 676 съм я виждал изглежда добре ама няма абсолютно нищо към нея ... много ми се виждат парите за гола ... несъм тествал ходих за друга машина и само я видях, че изглежда добре

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на фреза - съвети

      За около 3000 ще си намериш фу251.Само иска търсене.Това според мен ......

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на фреза - съвети

        Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
        За около 3000 ще си намериш фу251.Само иска търсене.Това според мен ......
        То някак си цените отдавна си дойдоха на мястото. Поотмина времето дето се купуваха добри машини на кило. Аз нали гледам и инструмента по пазарите, ми няма вече хубаво и евтино, пък даже и калпаво и евтино.
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на фреза - съвети

          Здравейте,

          Не очаквам хубаво и евтино. Размера на фу-251 не ме устройва просто ...Затова и май клоня вече към 321 ...Малко неудобни ги водят за работа, но пък на мен това не ми е професия, в седмицата веднъж я ми се наложи да я ползвам, я не. Но пък ще мога да обработвам по-големи детайли.

          Поздравй,
          Георги

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X