Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Aftermarket" парктроник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Aftermarket" парктроник

    Някой има ли практически наблюдения над пактрониците, които се подават?

    Ясно е, че масата са китайски недоразумения.
    Търси се нещо, което преди всичко да работи прилично.
    Някой има ли отзиви за моделите с електромагнитна лента като точност и адекватно поведение?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    От: "Aftermarket" парктроник

    2 китаеца за по около 30 лв. имам монтирани и работят безпроблемно няколко години, но не са с лента.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: "Aftermarket" парктроник

      Преди 25 г.работих като авто алармаджия и монтирахме всичко на поразия,обаче нещата отдавна са различни.Немога да препоръчам нищо конкретно,скоро трябва да сложа на една наша служебна товарна кола и гледам добри отзиви за нещо като това



      По руските форуми има демо за монтаж, вероятно ще търся нещо подобно,ако ме изпревариш със монтажа сподели да знам.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: "Aftermarket" парктроник

        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        Някой има ли практически наблюдения над пактрониците, които се подават?

        Ясно е, че масата са китайски недоразумения.
        Търси се нещо, което преди всичко да работи прилично.
        Някой има ли отзиви за моделите с електромагнитна лента като точност и адекватно поведение?
        Аз пък гледам в продавалника
        2ДИН мултимедия с камера за 165 лв и се замислям за нея
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: "Aftermarket" парктроник

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Преди 25 г.работих като авто алармаджия и монтирахме всичко на поразия,обаче нещата отдавна са различни.Немога да препоръчам нищо конкретно,скоро трябва да сложа на една наша служебна товарна кола и гледам добри отзиви за нещо като това



          По руските форуми има демо за монтаж, вероятно ще търся нещо подобно,ако ме изпревариш със монтажа сподели да знам.
          Ей такива ползвам на две коли от около 3 години , на единия му умря дисплея но титикането работи.
          емил златков
          паджеро 2.5тд
          ве стром 650

          Коментар


          • #6
            От: "Aftermarket" парктроник

            Това от снимкиата пищи на умряло при 40 сантима разстояние, което при градско паркиране тотално обезсмисля покупката.

            Коментар


            • #7
              От: "Aftermarket" парктроник

              Да споделя и своят опит:
              1. Това на снимката - купих го от китайски сайт... Работи успешно всичко , с изключение на дисплея... След първата година почнаха да умират постепенно сегменти и светодиоди.... Накрая спрях въобще да го гледам, и карах само на слух... Иначе звукът си работеше коректно... Иначе му бях намерил много удобно място на седана - между средна и лява облегалка за глава на задния ред седалки. Така се виждаше перфектно и в огледалото, и когато се обърнеш назад да маневрираш... Единствено размених положенията на датчиците така, че да отчитат правилно ляво/дясно дори когато дисплеят е обърнат обратно (да гледа напред)...
              2. Микровълнов. Харесваше ми как работи... Докато работеше.. За съжаление максималният му срок за безпроблемна работа бе около 6 месеца... След два ремонта му теглих майната и го разкарах... Впечатленията - хваща много по-малка дистанция от ултразвуковият... Практически максималната дистанция от която хваща е разстоянието от антената (бронята) до земята. И от там го дели на колкото 'позиции' има... Ако сложиш антената на 20см от земята, ще започне да пищи от 20см, и ако има 4 позиции, последното пищене ще е на 5см Проблемът, заради който спираше да работи - самоотлепяше се 'антената'/фолиото. А отлепи ли се (поне една малка част), започва да трепти от вибрации, и постоянно да пищи... Възможно е да се е отлепяло заради черният цвят на автомобила и голямото загряване лятото... Единия път фиксирах залепената лента допълнително със самовулканизираща се гума на няколко места... Лентата се отлепи между гумата... И отново запищя от вибрациите... Мъка...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: "Aftermarket" парктроник

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


                И аз използвам от около година и половина това от снимката. Единственият проблем до сега ми е, че се разлепи самозалепващата лепенка на дисплея - при мен седи монтиран на тавана точно преди задното стъкло - т.е. с главата надолу. Наложи се да го побългаря малко - хванах го с две винтчета за тавана.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #9
                  От: "Aftermarket" парктроник

                  На 4 коли подред си монтирам това чудо от снимката, в най-близкия магазин за автоаксесоари в Търново е 25лв. Вече не знам май станаха 2-3г., никакви проблеми, на последното, което сложих му се прецака единия сензор и понякога работи, понякога не, но се продават отделно по няколко лева само сензори, просто нямам време да смъквам брони и т.н. За парите си е повече от добре.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Aftermarket" парктроник

                    Това от снимката го взех за 28 лв. през интернет и две години го карам в багажника на комбито. Не мога да се наканя да вдигна мокета и да прекарам кабела за дисплея до таблото отпред. Аз карам назад само на огледала. Ще взема да го монтирам тоя месец
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Aftermarket" парктроник

                      При мен целият монтаж беше в задната част на джипа. Нищо не отиде до таблото.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Aftermarket" парктроник

                        На моите коли слагам такива:
                        http://double-din.bg/Navi-Bulgaria-B...ei-4-8-senzora
                        Монтирам си ги сам. Лесно е. Проблеми не съм имал досега, за толкова години. Единственият недостатък, който съм забелязал досега е, че дисплеят изпищява при наличие на автоматични врати и др.п.
                        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Aftermarket" парктроник

                          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                          Някой има ли практически наблюдения над пактрониците, които се подават?

                          Ясно е, че масата са китайски недоразумения.
                          Търси се нещо, което преди всичко да работи прилично.
                          Някой има ли отзиви за моделите с електромагнитна лента като точност и адекватно поведение?
                          Имах някъде чисто нов комплект на waeco за монтаж на хюндай искаш ли да го погледна?
                          Но няма дисплей само звукова сигнализация.
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Aftermarket" парктроник

                            Такова, като на снимката, работи вече втора година без проблеми.
                            Захранването съм го взел от лампата за заден ход.

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Aftermarket" парктроник

                              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                              Аз пък гледам в продавалника
                              2ДИН мултимедия с камера за 165 лв и се замислям за нея
                              Колега,би ли дал линк ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X