Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

    Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
    Ти видя ли нещо по темата тука? Повечето дето пишат тука не карат санта фе-та даже.
    ...... отказах се да коментирам ,наистина няма смисъл!
    Последно редактирано от sapuna; 04-09-17, 19:49.
    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

    Коментар


    • #62
      От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

      Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
      Иначе клипове в интернет колкото щеш.Мен на кал ми направи впечатление,че много хвърля задницата.

      .
      Може да ти направи впечатление, ако имаш с какво да го сравниш. Ако не си карал друго по сходни терени, няма как да знаеш .
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #63
        От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

        Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Ако имах финансовата възможност да карам джип за 100000 лв,щях да го карам по абсолютно същия начин по който карам мойто нещо за 3000 лв.То много хора наливат доста повече от 100000 лв в колите си за да ходят да ги трошат на майната си.Та на всеки играчките му са според джоба му.Пък джипа си е баш играчка,ама за изкукали.
        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        На приятел последното творение за в гората е към 40€ до момента, а още не го е подкарал.
        Това което сега му е и за горско е към 30
        ойро, а може и малко отгоре.

        Изпреварихте ме....
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • #64
          От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

          Един приятел, един познат незнам си какво. Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале. Какво впечатление и какво друго? Темата е за санта фе,а не за друго направете си тема за друго и си пишете там какъв ви е проблема не разбирам. Харесва ли ви или не на жаргон и санта фе е джип и соренто,мл,спортич,каптива и така нататък,а вие си чешете егото,че са паркетници пък ващо е най. Айде мирясайте ваще са най-джипове и стига сте спамили тука като охапани госпожици.

          Клипове искахте - ето по-горе и пак сте недоволни.
          Последно редактирано от qckk; 04-09-17, 20:26.

          Коментар


          • #65
            От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

            Ти правиш ли разлика между кал и разлигавен път?
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #66
              От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

              Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
              Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале.
              .
              Да си чувал за участието в Дакар на частни пилоти финансиращи се сами и подготвящи своите "джипове" за състезанието? Та там 40 хил. евро са нищо! Говорим за пари на порядък повече Та 40 хил. въобще не са много за нормална подготовка на "джип", едни гуми може да са няколко хиляди.. Ама ти въобще не искаш да вникнеш!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #67
                От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                Сега пък дакар.Пътя разлигавен бил, не бил кален.Имало разлика между кален и разлигавен път.Клиповете на разлигавен път били,а не на кален пак недоволни.Вие оправия нямате.Не правя разлика, аз нищо не разбирам. И какво общо има кола правена за дакар с някой стоков джип? В какво ме убеждавате в момента? То въобще какво общо има който и да е джип правен за състезание със стоков джип? Какво общо има която и да е лека кола с такава правена за състезание незасивимо дали е драг,дрифт,wrc или други разновидности? Снега сигурно и той не е достатъчно сняг?

                Коментар


                • #68
                  От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                  Четох я тая тема няколко пъти, смях се, мислих и на края реших: https://www.youtube.com/watch?v=mym3p_zTpQw Те това е машината...
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                    Четох я тая тема няколко пъти, смях се, мислих и на края реших: https://www.youtube.com/watch?v=mym3p_zTpQw Те това е машината...
                    https://www.youtube.com/watch?v=wr6v8BC-2sw - даже и закъса

                    Коментар


                    • #70
                      От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                      Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                      То въобще какво общо има който и да е джип правен за състезание със стоков джип?
                      Ами всички джипове за състезания в началото са били стокови. Преди влагане на няколко бали пари.
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #71
                        От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                        Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                        Един приятел, един познат незнам си какво. Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале. Какво впечатление и какво друго? Темата е за санта фе,а не за друго направете си тема за ...
                        Аре купувай, стига си се жалвал - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221783
                        И ако тогава нЕкой ти каже, че немаш джип, едва ли ще те засяга мнението му.
                        Ти сам се съмняваш доколко Сантасето е джип, вече съм те цитирал, а то не е само веднъж.
                        Какво значение имат въобще думите и мнението на някой си?! Щом ти върши работа и за теб е достатъчно джип, друго е без значение. Няма да стане по-джип от Патрол и Г-клас, щото това е степенуване по проходимост и здравина в тежки условия. И нема значение как я изказваме тая разлика, щото хората които имат представа, знаят каква е разликата в реалните железа. От тоя изказ се обиждат само някои комплексари с нежни души. Не е срамно и Трабант да караш, срамно е да се комплексираш от това.
                        А най-лошото е, че отгоре на всичко се пениш за глупости, ама задаваш тъпи въпроси, на които ако си карал достатъчно и достатъчно различни машини, щеше и сам да си отговориш.
                        "Много мята задницата"...ми това е положението, при дадени условия всичко мята задницата и работа на тиквата зад волана е да го вкара в пътя.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #72
                          От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          Ами всички джипове за състезания в началото са били стокови. Преди влагане на няколко бали пари.
                          И какво от това? То и всички коли са били стокови преди влагане на няколко бали пари. И какво общо имат като качства дори със същия модел стоков джип? Нищо общо. Пак не разбирам в какво ме убеждавате? Ceco какво да ме цитираш това,което съм писал е на база четенето тука,а в последствие разбрах за какво става въпрос и как се обяснява постоянно,че някой карал фалшив джип,а пък неговото било истински и после аз съм се палел?! Вие пишете в тема за санта фе да обяснявате колко по-джипове са ви колите и как санта фе става само за да ходиш на кафе и аз съм ви крив мале мале.

                          Искахте клипове - пуснах. Калта не била кал,снега не бил сняг чак и коли подготвени за рали дакар ми пускате. Какво ми доказвате сега,че има по-джипове от санта фе ли? То никой не спори по за това.


                          А и в по-горната обява пише,че тойотата е купена чисто нова и след проекта я продава за 80 000лв. Колко да струва чисто нов джип с проект за рали дакар?! Щото по-горе някой писа,че някой е дал 40 000 евро и даже не го е подкарал?!
                          Последно редактирано от qckk; 04-09-17, 21:06.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                            Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                            Един приятел, един познат незнам си какво. Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале. Какво впечатление и какво друго? Темата е за санта фе,а не за друго направете си тема за друго и си пишете там какъв ви е проблема не разбирам. Харесва ли ви или не на жаргон и санта фе е джип и соренто,мл,спортич,каптива и така нататък,а вие си чешете егото,че са паркетници пък ващо е най. Айде мирясайте ваще са най-джипове и стига сте спамили тука като охапани госпожици.

                            Клипове искахте - ето по-горе и пак сте недоволни.
                            Ей!Я да земеш да прочетеш в Този форум.Що трябва някой точно на Теб да ти пуска квото ида било.Щот не знаеш да четеш?Щот не знаеш да се държиш прилично?Успокой ся, преосмисли ...После ще видиш , че няма как да редиш Санта Фе до МЛ и Х5 , които пък не могат да се редят до цитираните и низвергнати от теб по горе по проходимост.
                            А , и никой не ти е длъжен да ти дава сметка какви разходи е направил по всъдеходката си
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                              Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                              Пак не разбирам в какво ме убеждавате?
                              Моя отговор беше на това:
                              Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                              Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #75
                                От: Как се държи санта фе на кал (първа генерация)

                                Първоначално публикуван от qckk Преглед на мнение
                                Един приятел, един познат незнам си какво. Пуснете тука някой проект да видя къде са тия 40 000 евро за проект,че даже и да не върви. Тия работи си ги фантазирайте между вас си. Айде по-полека 80 000лв и даже да не го е подкарал после аз съм говорил глупости мале мале. Какво впечатление и какво друго? Темата е за санта фе,а не за друго направете си тема за друго и си пишете там какъв ви е проблема не разбирам. Харесва ли ви или не на жаргон и санта фе е джип и соренто,мл,спортич,каптива и така нататък,а вие си чешете егото,че са паркетници пък ващо е най. Айде мирясайте ваще са най-джипове и стига сте спамили тука като охапани госпожици.

                                Клипове искахте - ето по-горе и пак сте недоволни.
                                Не е по темата, ма ше ти отговоря възможно по-кратко, пък ти вади лист и молиФ.

                                Дървендър 110 Td5. 11 или 12 паунда, без докарването. Обръщане на волана. Смяна на рамата, щото се оказа изгнила, + оправяне на забележки по ламарините. Редукторни мостове + система за мониторинг на всичко и помпане 15€, като са платени преди месец-два и ще се чакат поне още толкова. Лифт, гуми 35", две лебедки, като едната е двумоторна 17-ка със 100м синтетика. Забравих марката, ма според моя човек, щом нещо е евтино, значи не става.
                                Има да се помпа двигателя и променлива турбина.
                                Това е грубо до тук, пък ти слагай чертата.
                                Мога да ти дам и други примери, ама няма смисъл.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X