Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Norica Dragon cal.22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Norica Dragon cal.22

    Е става въпрос за горното пушкало. Ще се ползва за отстрел на вреден "дивеч" - пернати гарги напдащи лозовите насаждения. Имам китайка с която ми писна да се боря - след всеки 10 изтрела е за прострелка. Та ходих до местния оръжеен магазин и ми предложиха Хатсан 1000s и горната Norica. Разликата в цената е точно 100лв в полза на хатсна(Norica- та е на промоция 300гущера). Но с нориката има в комплект оптика 4-32, калъф и кутия чашки.
    Малко ми е назор че копелетата са голяма напаст, а единственият ми начин за борба е този. А и порсто ми писна да се занимавам с китайката.
    Искам да избегна друг таралеж в гащите. Въпросът ми е дали някой е ползвал Norica и дали е доволен. Как стоят нещата с частите и евентуални доработки. Същото важи и за Хатсана. С две думи кое е по-малкото зло ?

    БЛагодаря

  • #2
    От: Norica Dragon cal.22

    Някой нещо ?!

    Коментар


    • #3
      От: Norica Dragon cal.22

      Хатсаните по принцип искат пълно разглобяване преди пускане в експлоатация, а коя да е оптика не издържа на отката им.
      Иначе са силни пушкала. Имам опит със модел 125, но много разправии докато стане за работа.
      Поздрави!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #4
        От: Norica Dragon cal.22

        Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
        Хатсаните по принцип искат пълно разглобяване преди пускане в експлоатация, а коя да е оптика не издържа на отката им.
        Иначе са силни пушкала. Имам опит със модел 125, но много разправии докато стане за работа.
        Поздрави!
        Според теб коя е по-добрата основа. И за коя има повече части и евентуално надстройване?
        Последно редактирано от I.Stoyanov; 30-08-17, 11:22.

        Коментар


        • #5
          От: Norica Dragon cal.22

          Cometa 400 е твоята пушка.Турска пушка не ти трябва,сменил съм 4 броя.Повече за пушките можеш да прочетеш тук http://forum.airguns.bg/index.php?fo...0%BA%D0%B0.27/
          Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Norica Dragon cal.22

            E взех си турската след проба и на двете. Амии бива става за толкова пари -толкова. Днес разглобих и полирах спусъка, вече работи мазно и приятно с доста по леко усилие. Мисля да отворя и почистя буталото и след това евен да и намеря газова пруужина.

            Поздрави

            Коментар


            • #7
              От: Norica Dragon cal.22

              Освен свястна оптика ти трябва и добър стоманен монтаж. Иначе нищо не правиш. Ма ти предполагам си го знаеш.

              Коментар


              • #8
                От: Norica Dragon cal.22

                А най-добре дампа моноблок. Той ако си го знаеше, нямаше да вземе Хатсан. И първо щеше да почисти цилиндъра преди спусъка.
                Извинявам се, ама ми е много интересно защо се пуска тема с конкретен въпрос и накрая се взема решение противоречащо на всички (колкото и малко да са) мнения. И то при точен и адекватен линк..Въпреки, че по-точен е този
                http://forum.airguns.bg/index.php?fo...толет.48/
                Ама за съжаление иска четене...........
                Венцислав Петров
                Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                0889 62 8четири 6четири

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X