Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa fe 1 бушони схема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Santa fe 1 бушони схема

    Колеги някой има ли схема на бушоните на санта фе понеже нещо не ми светят една част от подсветките(горе копчетата за авариините,халогените,подгрева на задното стъкло, на климатроника от ляво копчетата и буквичките на автоматика до лоста не знам дали трябва да светят,но не светят) и мисля,че е от някой бушон,но нещо не мога да го открия или просто са им изгорели лампичките. Колата е санта фе първа генерация.

  • #2
    От: Santa fe 1 бушони схема

    лампичките са аут, извади някоя и ще видиш
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Santa fe 1 бушони схема

      И аз залагам на изгорели лампички.
      Ако е толкова зор, довечера ще изкопам схемата от другия лапатоп.
      С какъв мотор е Сантасето?
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #4
        От: Santa fe 1 бушони схема

        2.0 дизел най-малкия 113кс мисля,че се води. Ами някакви съвети тогава как се подменят? Ще изброя кое не свети пътк ако можете помагайте. На лява врата копчето за заключване на вратите(lock/unlock),на таблото 2 лампички не светят..както не светеха 1 път светнаха и после пак спряха,горе копчетата за халогени,авариини и подгрев на задното стъкло,на климатроника лявата част копчетата и на автомата на скоростите не знам дали трябва да свети,но не светят буквичките. То не е голям зор,но вечер е малко гадно понеже трудно се вижда нивото на температурата и горивото,а копчето за авариините примерно или на климатроника левите копчет пак не се виждат и като тръгнеш да натискаш ти отнема от вниманието. Та ако имате идея как точно се подменят лампичките ще съм благодарен.

        Коментар


        • #5
          От: Santa fe 1 бушони схема

          https://www.youtube.com/watch?v=wfKhdIEibUM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X