Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Окабеляване

Място
    гр.Оряхово
    Публикации
    478
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране Окабеляване

Здравейте,
    Известно време липсвах,а Феро беше на фейслифт.Ще пусна сравнителна фотосесия-преди и след ремонта.
    Но думата ми е за друго:
    Смених стойката на задния номер,че старата се разпадна.И сега -номера не свети,моторчето не хвърля вода,не работи електрическото заключване на задната врата,и стъклото грее когато си иска.Не е правено нищо друго освен изваждането на един куплунг и поставянето на друг-за светлините на номера.Тръгвам с пробна лампа по кабелите.Може би ще открия зацапани контакти/дай боже!/.Но ми дойде принципна мисъл:Ако реша да подменям кабелни снопове,дали може някъде да се намерят нови?В момента проучвам такъв въпрос в Китай.Някой да има по-близка идея?
    VENI-VIDI-VICI!

Публикации
    25
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Окабеляване

Цитат Мнение на dit_dh Преглед на публикациите
    Здравейте,
    Известно време липсвах,а Феро беше на фейслифт.Ще пусна сравнителна фотосесия-преди и след ремонта.
    Но думата ми е за друго:
    Смених стойката на задния номер,че старата се разпадна.И сега -номера не свети,моторчето не хвърля вода,не работи електрическото заключване на задната врата,и стъклото грее когато си иска.Не е правено нищо друго освен изваждането на един куплунг и поставянето на друг-за светлините на номера.Тръгвам с пробна лампа по кабелите.Може би ще открия зацапани контакти/дай боже!/.Но ми дойде принципна мисъл:Ако реша да подменям кабелни снопове,дали може някъде да се намерят нови?В момента проучвам такъв въпрос в Китай.Някой да има по-близка идея?
    Здравей,
    имах подобен проблем и се оказа -прекъснати кабели при сгъвката на кабелния сноп на задната врата.Решението- внимателно отваряне на броонята на кабелния сноп и проверка и възстановяване.
    Успех

Място
    гр.Оряхово
    Публикации
    478
    Точки (при гласуване)
    12

Абсолютно вярно,но отворих фалшивите светлини в дясно и разкачих буксата на кабелите.Проблемът е,че при включване на различните консуматори и проверка с пробна лампа,ми "святка" само на чистачка и нагревател на стъклото/в приводящата част/.Кофти-и-и?Ще продължавам да търся...
    VENI-VIDI-VICI!

Място
    гр.Оряхово
    Публикации
    478
    Точки (при гласуване)
    12

Само за завършване на изявлението-намерих проблема.Седем качествено прерязани кабела/почти целия сноп/.Да ми е жив и здрав майстора!Ама нали е приятел...Нож,клещи,изолирбанд и т.н.Всичко работи на "6"!
    VENI-VIDI-VICI!

Сходни теми

1. теглич + окабеляване ОФБ ДБ
    От kpanchev във форум OPEL
    Отговори: 14
    Последно мнение: 06-02-16, 16:46
  2. Отговори: 2
    Последно мнение: 07-11-15, 19:55
  3. Няколко въпросчета по силовото окабеляване
    От stargazer във форум Общи приказки
    Отговори: 6
    Последно мнение: 06-05-14, 17:31
  4. Витара окабеляване бензин
    От n.power във форум SUZUKI
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-07-11, 20:17
  5. Търси се фирма за силово окабеляване.
    От господин никой във форум За дома и семейството
    Отговори: 1
    Последно мнение: 09-09-08, 14:34

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •