Резултати 1 до 18 от 18

Тема: Как за 4 дни тотал става нов внос

Публикации
    45
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране Как за 4 дни тотал става нов внос

https://youtu.be/diBCLpES2tQ

Тук можете да видите един братушка как спасява икономически тотал и го превръща в нов внос, работата по задния ляв панел и роговете е образцова и с гаранция за дълга експоатация
    Последно редактиран от BadAngel ; 28-08-17 в 20:26

avzdrav е офлайн
    Здравко Александров
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Кюстендил, Плевен
    Публикации
    1,517
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: Как за 4 дни тотал става нов внос

Грамотна и съвестна работа, респект. Горублянските магьосници ремонтират изгнило купе отдолу с вестници и кит...два флакона черен лак и айде честито, нов Фнос, само за ценители и разбирачи, на 123 хил. реални.
    Действовать смело. Побольше цинизма-людям это нравится, но без уголовщины-кодекс мы должны чтить! О. Бендер

Място
    Sofia
    Публикации
    508
    Точки (при гласуване)
    8

Гледам му чат-пат клиповете на тоя! Тоя не е майстор, а скулптор и то доста талантлив.

Това малко в кръг на шегата, но иначе е доста добър. И все пак съм на мнение, че от гледна точка на безопасността не трябва да се оправят чак толкова размазани коли! (не говоря за голфа той беше ок)

Място
    Лондон - Плевен
    Публикации
    392
    Точки (при гласуване)
    9

Този Голф направо си не е ударен. Вижте тук за какво става на въпрос:

Аз подобно нещо съм виждал и в България да се прави преди 10-ина години, само че беше цялата задна част от там където свършват задните врати.
    Subaru Legacy 2.5
    Suzuki GS500 E

Място
    София
    Публикации
    14,046
    Точки (при гласуване)
    32

Всичко се прави стига да е икономически изгодно .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Публикации
    345
    Точки (при гласуване)
    8

Браво на пича... върховен е!!! Ей, тоя си струва да го вземеш на оглед когато купуваш...

Място
    София
    Публикации
    76
    Точки (при гласуване)
    10

Аз бих казал - да не попадаш на такава кола; отделно, да не катастрофираш в нея, че не е ясно дали няма да се дезинтегрира под теб.

Публикации
    149
    Точки (при гласуване)
    1

Тук е абсолютно неизгодно откъм пари да се прави такова нещо. Иначе човека е Майстор с главо М.
    Последният случай за така възстановена кола, за която знам, беше един суперлуксозен джип Мерцедес, който след не много тежка катастрофа се запали и изгоря като факла. Тройна експертиза доказа, че колата е събрана от части на поне 4 други автомобила. Съответно-нямаше застраховка, гражданските искове пропаднаха и собственикът и пи една студена вода за около 100 хиляди евро. За толкова я беше купил...

bullet_pk е офлайн
    Павлин Кръстев
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Пловдив
    Публикации
    1,955
    Точки (при гласуване)
    14

Ако забелязвате, този прави нови и скъпи автомобили. Едва ли би се захванал с кола за 2-3000 евро

Според мен толкова майсторски възстановена кола е много трудно да се хване, че е удряна. Това не са Дупнишките или Врачански джамбази, дето мажат на 2 на 3.

Място
    Лондон - Плевен
    Публикации
    392
    Точки (при гласуване)
    9

Както писах по-назад аз съм го виждал в България на кола за 10 ина хиляди лева преди години. От две коли се направи една и им беше финансово изгодно на хората. Така я направи човека, че никакъв шанс да се разбере без рентген да я снима. Този от клипа наистина прави коли от по-висока ценова категория.
    Subaru Legacy 2.5
    Suzuki GS500 E

bullet_pk е офлайн
    Павлин Кръстев
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Пловдив
    Публикации
    1,955
    Точки (при гласуване)
    14

Около 2000 г., мой съученик разби на тате Вектрата 2,0 GT 1992 г. Доста хубава и лъскава машинка беше преди удара. Мина през дебела каменна ограда и влезна в спалнята на една къща. След удара заемаше полвината гараж по дължина.

Тази Вектра я купи бащата на едно приятелче - тенекиджия, за 1000 лв. Гледах го как я разпъва с разни интересни уреди, заваря, китова, боядисва.

След месец, колата изглеждаше перфектно и се продаваше в автосалон за 7000 лв. Да е дал 3000 лв за части и е спечелил още толкова. А баща ми тогава вземаше 250 лв даскалска заплата. За месец работа не е никак зле.

Място
    София
    Публикации
    3,221
    Точки (при гласуване)
    16

Тоя пич от клипа доста интересно реже основни греди. Ми не ми е особено ясно, как аджеба после ги заварява вътрешните профили! Иначе на външен вид ОК. Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

Място
    Раднево
    Публикации
    2,392
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на Стоян Боюков-Sariones Преглед на публикациите
    Тоя пич от клипа доста интересно реже основни греди. Ми не ми е особено ясно, как аджеба после ги заварява вътрешните профили! Иначе на външен вид ОК. Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
    Няма да я вземеш,ако разбереш въобще.
    Че,то над 30% в БГ са такива мисля.
    Влезте в задния двор на няколко автокъщи,и всичко става ясно.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Опел корса 1.7D исузо 98г.
    Каравана Аdria 390Q

sparkybg е офлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    31,293
    Точки (при гласуване)
    62

Мен лично не ме кефи да си взема подобна сгобка.
    Въпроса е да разбереш че е подобна сглобка. Ако и после с боята всичко е свършено като хората, не е много сигурно дали по външни бешези може да се разбере, освен ако изначално не познаваш много дорбе конкретния модел автомобил.

Човека е магьосник - факт! Такъв го виждам като хилядарка дневно. Възможно и в евро. А здравината - гледам опъва си ги след заварките, та може и да не е по-зле от позагнила отвътре кошница, дето на втората зима започва да ти се разпада пред очите, нищо че никога не е удряна.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Място
    Плевен-София
    Публикации
    2,951
    Точки (при гласуване)
    15

До Радомир в едно село,имаше едни такива като руснака. Събираха от 2-3 коли,една. Истински факири. Заиграха се е крадени коли и ударени. МВР ги пресече(да не повярваш). Щом тия от Балканстар, с рентгени установиха за една Г класа с 300 зора какво и се е случило. Забрави в автокъща,и с 50 майстора да отидеш да все тая.
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    Sofia
    Публикации
    508
    Точки (при гласуване)
    8

Реже ги на стъпала и заварява вътрешните профили, а външните в последствие като капак. Това принципно, а в действителност какво е, никой не знае!

Място
    София
    Публикации
    14,046
    Точки (при гласуване)
    32

Тук застрахователите за много по малко щети пращат колата в икономически тотал . Миналата година един приятел си купи едно Пежо Партнер на което му беше смазана шофьорската врата ; прага и предния калник . Колонката която държи вратата беше подала около 20 мм навътре . За един ден без да се напрягаме върнахме всичко на мястото му и с части за няма и 200 лева пуснахме колата в движение .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Публикации
    3,499
    Точки (при гласуване)
    19

Чак факир недостижим, просто добър тенекеджия.
    Работил съм малко(преди около 15 години) колкото да ги знам нещата отвътре (не да ги мога). Разкачват се частите по точковите заварки и после се заварява пак по тях. Каквото трябва и може се изправя, някои неща се изчукват. Трябва опит, добро око, добра ръка (тия хиляди удари с малкия чук и контрите са баш майсторлък), усет къде как и колко да се дръпне...И стават нещата.
    Добре направена кола, не се различава много и по качества и здравина от нова.
    Правихме тогава едно Рено Меган, ударено отстрани в стълб, смачкани врати, колонка, покрива до на 1/3... сменихме цялата задница на колата от такава от донор/морга. Навсякъде се боядиса и консервира качествено, стана по-добре от както е била. Но след два месеца дойдоха с полиция да разследват защо отпред и отзад(в нишата за резервната гува), номера на шасито е различен. Голям сервиз беше, имаше документация за донора, показаха им и местата където е съединена колата, и като цяло оправиха нещата. Но това далеч не им беше за първи или за последен път - показваха ми снимки и на други подобни ремонти преди да ги боядисат. Примерно Ягуара на стилист Капанов - половината зелен, другата половина винено червен
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

Сходни теми

1. Хотел за котка?
    От Пенчо във форум Ловни кучета
    Отговори: 11
    Последно мнение: 28-07-17, 22:34
  2. Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?
    От ixeos във форум Финанси, мита, цени, данъци, МПС и разходи
    Отговори: 131
    Последно мнение: 31-03-16, 22:33
  3. Хотел в Болярово?
    От Edo във форум България - пътешествия и разходки
    Отговори: 9
    Последно мнение: 06-06-14, 21:14
  4. Хотел във Виена
    От bob2000 във форум Пътешествия и разходки. Пътеписи
    Отговори: 3
    Последно мнение: 14-12-07, 19:34
  5. Хотел в София?