Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

    И още нещо да кажа на колегата-винаги можеш да ми кажеш в очите, че съм мерудия на всяка манджа.
    Ама явно не ти стиска.

    И пак-без пари не става, освен, ако не търсиш нещо само за изглед, или за продажба на "балъци".

    Заеби, аз не искам да си тровя нервите повече. Показа ти се кое-как, пък както щеш.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Калабак, доколкото те чета из форума-голям пинтия си, не ти се дават пари.
      Та откажи се от джип, те джиповете харчат много, некомфортни са...

      Вземи си някоя малолитражка, и си барай дедовия.
      Не ни "додявай"(тази хубава дума на пловдивски диалект) с финансовите си терзания.
      Другарко,то и аз мога и тате може,ама козата сака пръч!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

        Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
        Поне на модела до май 1999 г.(G13B) бобините са 2. Всяка от тях обслужва 2 цилиндъра. Кабелите към 2-ри и 4-ти цилиндър са по 30 лева. Бобините директно обслужващи 1-ви и 3-ти цилиндри са по 300 лева бройката.
        Благодаря !
        Сузуки Джимни 1.3, 99г.

        Коментар


        • #19
          От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          И още нещо да кажа на колегата-винаги можеш да ми кажеш в очите, че съм мерудия на всяка манджа.
          Ама явно не ти стиска.

          И пак-без пари не става, освен, ако не търсиш нещо само за изглед, или за продажба на "балъци".

          Заеби, аз не искам да си тровя нервите повече. Показа ти се кое-как, пък както щеш.
          Алкохола уврежда не само здравето! Пази се!
          Сузуки Джимни 1.3, 99г.

          Коментар


          • #20
            От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

            Първоначално публикуван от калабак Преглед на мнение
            Алкохола уврежда не само здравето! Пази се!
            Това какво общо има със Сузуки Джимни?
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #21
              От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Това какво общо има със Сузуки Джимни?
              Има, това ---- И още нещо да кажа на колегата-винаги можеш да ми кажеш в очите, че съм мерудия на всяка манджа.
              Ама явно не ти стиска.
              Сузуки Джимни 1.3, 99г.

              Коментар


              • #22
                От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                Първоначално публикуван от калабак Преглед на мнение
                Алкохола уврежда не само здравето! Пази се!
                Във форума това е почти като закон,като някой пийне да започне да ръси глупости.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • #23
                  От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                  В чат трее се влиза само с бистра глава,в какъвто и да било форум.Иначе вдигаш както казва Кольо или с по големи пружини или с твърди подложки и заварен водач -фиксатор отвътре на пружината по вътрешното и Ф ,за по -сигурно.Намери си от скрап долни или горни легла за пружини ,долу ще ти е по-лесно ,тръба по диаметъра на леглото и максимално тобни заварки,можеш да вдигаш колкото позволява фабричния амортесьор.5-6 см спокойно,за повече ,други амортесьори и други пари.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    В чат трее се влиза само с бистра глава,в какъвто и да било форум.Иначе вдигаш както казва Кольо или с по големи пружини или с твърди подложки и заварен водач -фиксатор отвътре на пружината по вътрешното и Ф ,за по -сигурно.Намери си от скрап долни или горни легла за пружини ,долу ще ти е по-лесно ,тръба по диаметъра на леглото и максимално тобни заварки,можеш да вдигаш колкото позволява фабричния амортесьор.5-6 см спокойно,за повече ,други амортесьори и други пари.
                    Мерсаж !
                    Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                      Хайде да те видим,какво ще измаисториш!
                      Лесно беше само вчера
                      Jeep Cherokee - Liberty 3.7
                      Fab Fours Legend
                      Nissan Terrano II 2,4

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                        Е то е ясно как се лОват маймуни с трици.
                        ...

                        Никога не съм го разбирал това, защо ако имаш външни забележки по джипа, не било оправдано да е технически изправен ?!
                        Същото е и с лъскачките за пред кафето, че нЕмало нужда от гуми щото джипа бил 4х4.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Е то е ясно как се лОват маймуни с трици.
                          ...

                          Никога не съм го разбирал това, защо ако имаш външни забележки по джипа, не било оправдано да е технически изправен ?!
                          Същото е и с лъскачките за пред кафето, че нЕмало нужда от гуми щото джипа бил 4х4.
                          Писах, че джипа е гнилоч и е на изживяване, т.е. гнило има навсякъде (шаси, купе и още...), ще съм доволен, ако не се разпадне след 3-4 годинки. Четете внимателно чуждите постове, моля ! Иначе, ако не е дрънчащия амортесьор е доста стегнат на каране, въпреки ръждата.
                          Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                            Здравейте колеги и за много години. Мой приятел ме помоли да му намеря Джимни 2002-2006г, разбрах, че има 2 модела двигатели с верига и с ремък. Как мога разбера кой е двигателя с верига? Различни ли са на вид, по външни белези може ли да се разбере?
                            Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
                            Suzuki Jimny JLX Special

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                              Различни са, не можеш да ги объркаш. Модела с веригата има масивен метален капак отпред, под който всъщност е веригата и зъбните колела. Модела с ремък е отпред с черен пластмасов капак. Това са бензиновите. Дизелите не ги знам...те са доса редки. Колата е доста недомислена откъм обслужване.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сузуки Джимни ! Въпроси и информация !

                                Може да се разбере по външен белег. Двигателя G13BB е монтиран до май 2001 година на японските Джимнита и чак до 2005-та на испанските (те обикновено са с мек таван). Той е с ремък и един разпределителен вал (16 клапана).

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault (1).jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5777214

                                "Новия" двигател M13AA е с верига и 2 разпределителни вала.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:207.6 КБ
ID:5777213
                                Последно редактирано от Валери Недялков; 02-01-18, 21:44.
                                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X