Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно обслужване на KTM Duke 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет относно обслужване на KTM Duke 125

    Здравейте ,
    Следващата седмица ще ми докарат KTM Duke 125 . Моторът е на 5500 км , с неясна сервизна история . Нов съм в сферата и почти не знам нищо относно обслужването . Проверих веригата , която не беше смазана , както знам че трябва да е . Моторът не е каран близо година . Моля , дайте ми някакви напътствия относно обслужването . Всяко мнение е добре дошло .

  • #2
    От: Съвет относно обслужване на KTM Duke 125

    Ръководство за потребителя, има описано всичко необходимо > http://nexgenbikes.com/site/wp-conte...1963_en_OM.pdf
    A Lone Rider

    Коментар


    • #3
      От: Съвет относно обслужване на KTM Duke 125

      Здравей Колега,
      Карах такъв и единствения проблем, с който се сблъсках беше едно странно забиване на предницата, като се засиля, все едно не му достига бензин.
      Оказаха се някакви боклуци в резервоара (моторетката я взех на 600 километра, също като теб - не беше карана около година). Ако се случи при теб имаш два вариятна - промивка на резервоара или мързеливия - сипване на добавка. Втория начин не е препоръчителен.
      Задължително си провери акумулатора, течностите и си смени маслото.
      Моторетката е много приятна за каране, но не очаквай да излиташ с нея.
      Със здраве да си я караш!!!

      Коментар


      • #4
        От: Съвет относно обслужване на KTM Duke 125

        Благодаря колега ! Сега я взех и видях , че маслото е почти на минимума. Ти какво масло слагаш ? В книжката пише 10в40 или 15в50.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X