Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър за въздуха влизащ в купето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър за въздуха влизащ в купето

    Здравейте колеги , интересува ме някой от вас налагало ли се е да монтира филтър на въздуха влизащ в купето. На скоро ми се наложи да карам по много запрашен път и вътре стана мазало. Проверих за филтър на постъпващия в купето въздух , но не открих да има .
    Някой от вас да е пригодил нещо?

  • #2
    От: Филтър за въздуха влизащ в купето

    Не казваш на какъв модел... Пробвай така.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Филтър за въздуха влизащ в купето

      Дайхатсу Фероза

      Коментар


      • #4
        От: Филтър за въздуха влизащ в купето

        Първоначално публикуван от vanbg Преглед на мнение
        Дайхатсу Фероза
        Не смея да пиша тука, че ми лепят картони едни професионалисти
        Според съветските другари има салонен филтър в пространството, където стои механизмът на чистачките.
        Според едни немски другари такъв филтър се продава: https://www.autodoc.bg/rezervni-chas...-soft-top-f300
        Имат онлайн-консултантски чат, можеш да им пратиш № на рама и ще ти отговорят веднага дали имат такова нещо. Доставят до адрес в БГ без мита и т.н., ама доставката им май е 20 лв. за поръчки на ниска стойност.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Филтър за въздуха влизащ в купето

          Благодаря , ще се поровя още и ще огледам от всякъде.

          Коментар


          • #6
            От: Филтър за въздуха влизащ в купето

            Първоначално публикуван от vanbg Преглед на мнение
            Здравейте колеги , интересува ме някой от вас налагало ли се е да монтира филтър на въздуха влизащ в купето. На скоро ми се наложи да карам по много запрашен път и вътре стана мазало. Проверих за филтър на постъпващия в купето въздух , но не открих да има .
            Някой от вас да е пригодил нещо?
            Не смятам че дори и да го имаш би помогнал мазалото и при мен идва но от отворените прозорци.За фероза незнам но витарата ми е без кл. и няма филтър купе

            Коментар


            • #7
              От: Филтър за въздуха влизащ в купето

              Много джипки нямат фабрично. Но се продават "афтърмаркет китове". Даже за УАЗ 469 се продават.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Филтър за въздуха влизащ в купето

                Лошото е че като пусна вентилатора да духа / да вкарва въздух от вън / и започват вътре да влизат и парчета от листа и тн. всичко хвърчи със страшна сила от отворите за вентилация.
                Много е неприятно . Явно ще се измисля нещо.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X