Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет

    Здравейте,
    Решил съм да си взимам мотор и съм се спрял на Suzuki Inazuma.

    *** Без линкове към обяви ***

    Проблема ми е, че нищо не разбирам от мотори затова моля някой, който е врял и кипял да отдели малко време и даде мнение, съвет и т.н.
    Благодаря предватително
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-08-17, 07:11.

  • #2
    От: Моля за съвет

    ми не е лош мотора, 2 бутала,въздухарче, тих и спокоен за каране. дори издържа и кратки преходи извънг радско. не мога да видя обявата. или го взимаш нов?

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съвет

      Не е задължително да е двуцилиндров, колегата не е уточнил кубатурата, но има и четирицилиндрови иназуми

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съвет

        Обявата е бях написал ама мотератора я е изтрил. Явно е забранено. Ако напишете в ауто.бг или в мобилето излизат само две обяви. Спрял съм се на по-евтината. Там пише че мотора е на 4000 км и е произведен 2015 година. Ако наистина е така идеално ме устройва, ама се чудя дали не е твърде хубаво да е истина.

        Коментар


        • #5
          От: Моля за съвет

          Двуцилиндров е с водно охлаждане

          Коментар


          • #6
            От: Моля за съвет

            Двуцилиндров, 250сс, течно охлаждане.

            Коментар


            • #7
              От: Моля за съвет

              Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
              ми не е лош мотора, 2 бутала,въздухарче, тих и спокоен за каране. дори издържа и кратки преходи извънг радско. не мога да видя обявата. или го взимаш нов?
              Ако беше нов нямаше да моля за съвет. Два цилиндъра, 250 кубика, течно охлаждане, 2015 година производство, 4000 км. Струва ми се, че е прекалено хубаво да е истина. Кой продава мотор на толко малко километри освен ако няма някакъв сериозен дефект?

              Коментар


              • #8
                От: Моля за съвет

                виж го на място и прецени. попитай за книжка обслужване,прегледай вътре какво пише и огледай /колкото се вижда/ по самия мотор, дали изглежда направено. другото е късмет!. с новите неща е така-човек се плаши малко,амая като свикне после...... о да не забравя-да кажа извинявам се за вида охлаждане,което съм написал по-горе. с водно е

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за съвет

                  Първоначално публикуван от jayka256 Преглед на мнение
                  Ако беше нов нямаше да моля за съвет. Два цилиндъра, 250 кубика, течно охлаждане, 2015 година производство, 4000 км. Струва ми се, че е прекалено хубаво да е истина. Кой продава мотор на толко малко километри освен ако няма някакъв сериозен дефект?
                  Нов струва 8500 лв, защо да не ти го продават за 5000 - 6000 лв на 2 години, няма нищо ненормално.

                  Моделът е хубав - купувай !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X