Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде в Гърция в началото на октомври?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде в Гърция в началото на октомври?

    Здравейте колеги,
    Шефа ме информира че се класирам за отпуска в първите дни на Октомври... Ходи ми се на море а същевременно трябва да свърша бая работа и из България.
    Как мислите дали Халкидики все още става за плаж?
    Ако не каде в бих могъл да отида? Интересува ме да е сравнително топло и да става за къпане в морето, по възможност на не повече от 6 часа път от БГ.
    За предпочитане са по диви местности и малки селца, спане задължително на хотел...
    0-

  • #2
    От: Каде в Гърция в началото на октомври?

    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
    Здравейте колеги,
    Шефа ме информира че се класирам за отпуска в първите дни на Октомври... Ходи ми се на море а същевременно трябва да свърша бая работа и из България.
    Как мислите дали Халкидики все още става за плаж?
    Ако не каде в бих могъл да отида? Интересува ме да е сравнително топло и да става за къпане в морето, по възможност на не повече от 6 часа път от БГ.
    За предпочитане са по диви местности и малки селца, спане задължително на хотел...
    https://www.facebook.com/pg/Fanari.G...=page_internal

    Коментар


    • #3
      От: Каде в Гърция в началото на октомври?

      Октомври..? Крит,Родос...е,зависи на колко топла вода ти е комфортно... Неопрен ползваш ли..?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #4
        От: Каде в Гърция в началото на октомври?

        Мерси колеги
        Топла до толкова че да може приятелката ми да се къпе с нормален бански... Аз съм лесен....
        По скоро се надявах на нещо по близко до България, че трябва да се включа в максимум 5 дни.
        0-

        Коментар


        • #5
          От: Каде в Гърция в началото на октомври?

          По това време просто се настройте за почивка край морето.
          А възможността за къпане я считай за сериозен бонус

          Коментар


          • #6
            От: Каде в Гърция в началото на октомври?

            Разбира се, си е до късмет с времето в конкретната година, но при добро време няма никакъв проблем с къпането. Деня е прекалено късно обаче.

            Коментар


            • #7
              От: Каде в Гърция в началото на октомври?

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Мерси колеги
              Топла до толкова че да може приятелката ми да се къпе с нормален бански... Аз съм лесен....
              По скоро се надявах на нещо по близко до България, че трябва да се включа в максимум 5 дни.
              Това което ти предложих е на 400 км и през Кулата и през Маказа. За водата през Октомври, зависи от много времето. Но в момента е много топла...

              Коментар


              • #8
                От: Каде в Гърция в началото на октомври?

                Разгледах го колега, мястото е супер единственните ми притеснения са че отивам късно.... Бях на кавала преди една седмица и знам че в момента е жега и то страшна.
                Маи ще се разходим пък каквото дойде....
                0-

                Коментар


                • #9
                  От: Каде в Гърция в началото на октомври?

                  Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                  Разгледах го колега, мястото е супер единственните ми притеснения са че отивам късно.... Бях на кавала преди една седмица и знам че в момента е жега и то страшна.
                  Маи ще се разходим пък каквото дойде....
                  Да, щом сте били на Кавала, друго готино място е Керамоти. Голяма плажна ивица с кристална вода и е на 10 км от Кавала. Погледнах резервациите, доста от хотелите за изкупени за този период, така, че ако нещо не се скапа времето ще има плаж и октомври...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каде в Гърция в началото на октомври?

                    Ебаси, толкова ли няма един модератор да оправи заглавието...
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде в Гърция в началото на октомври?

                      Северна Гърция максимума на който се надяваш за нормално къпане е 25 септември и то по към обяд. Ако искаш топла вода ще трябва да отидеш на юг.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде в Гърция в началото на октомври?

                        И аз си мисля да се разходя някаде на юг, кое е най близкото място дето да не е студ и да става за плаж? Благодаря ви много за информацията.
                        0-

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде в Гърция в началото на октомври?

                          И аз си мисля да се разходя някаде на юг, кое е най близкото място дето да не е студ и да става за плаж? Благодаря ви много за информацията.
                          0-

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде в Гърция в началото на октомври?

                            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                            И аз си мисля да се разходя някаде на юг, кое е най близкото място дето да не е студ и да става за плаж? Благодаря ви много за информацията.
                            През началото на октомври водата е 15-18 градуса - става за къпане, но за плуване си трябва поне тънък неопрен.
                            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                            ...За предпочитане са по диви местности и малки селца, спане задължително на хотел...
                            Имай предвид, че хотелите в тези места обикновено затварят на 15-30 септември или работят само при заявки за уикенда.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Къде в Гърция в началото на октомври?

                              Малко не по темата. Тази година пролетта колега от форума беше дал линк към сайт на който може да се види на видео снимано от вертолет и със снимки с прилична резолюция крайбрежието на Средиземно море за Италия, Франция, и това, което най-много ни интересува Гърция. Облетяхме голяма част от места, които ни интересуват или пък са ни любими. На живо посетихме островите Порос, Метони, Хидра. На крайбрежието Коринт, Сароническия залив, северозападните 3/4 от Коринтския залив и други места. В рамките на 4 ходения до Гърция с автомобил и лодка. Сега планираме нови маршрути за идната пролет обаче някъде са ми изчезнали букмарките или просто не съм го сложил там и след обстойно двудневно ровене във форума не мога да намеря линка към сайта и това е!
                              Много моля, ако някой прочете това и си спомня за какво става дума, нека даде линк в тази тема. Мисля, че ще бъде полезно за всички които планират маршрути по крайбрежието или по вода.
                              Хубави празници на всички съфорумници.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X