Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Музика на флашка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Музика на флашка

    Моля, знаещите да ме осветлят откъде и как да сваля файлове с музика на флашка, за да мога да ги слушам на авторадиото.
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

  • #2
    От: Музика на флашка

    Зависи какво. Иначе пиратебей
    Също може и легално да си купиш разбира се
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Музика на флашка

      http://www.clipconverter.cc/bg/
      С някаква такава програмка.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        Re: Музика на флашка

        От всеки торент. MP3 формат има навсякъде и всичко. Само записваш и пускаш.

        Коментар


        • #5
          От: Музика на флашка

          Така е, стига да не си си поставил за цел да се обградиш с Hi-Fi audio и да не признаваш друго, освен lossless формат.

          Коментар


          • #6
            От: Музика на флашка

            flac също има навсякъде. Не знам само колко автосвирки го поддръжат
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Музика на флашка

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              flac също има навсякъде. Не знам само колко автосвирки го поддръжат
              То да беше само свирката !

              Коментар


              • #8
                Музика на флашка

                zamunda.se;
                Трябва да имаш торент клиент на компа от рода на мю торент или подобен.

                А най добре става по способа обади се на другарче и си копирай неговата музика - аз примерно имам към 1 терабайт
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Музика на флашка

                  Думите Замунда и торент съм ги чувал, но нямам идея как се употребяват за звукозапис на флашка. Просто компютърните ми познания са доста елементарни.
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Музика на флашка

                    Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                    Думите Замунда и торент съм ги чувал, но нямам идея как се употребяват за звукозапис на флашка. Просто компютърните ми познания са доста елементарни.
                    Е то много познания не трябват. Знаеш ли как да запишеш какъв да е файл на флашка? Няма нищо по-различно с музиката. Намираш си музика във формат, който твоето радио поддържа, и просто записваш файловете (МР3, flac) на флашката.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Музика на флашка

                      Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                      Думите Замунда и торент съм ги чувал, но нямам идея как се употребяват за звукозапис на флашка. Просто компютърните ми познания са доста елементарни.
                      И моите познания са такива, та за това и предложениението ми е. .....За Ютуб почти всеки е чувал и всичко се свежда само до:копиране,поставяне,натискане бутон конвертирай. След това прехвърляне на флашката,ама най-добре си е жокер-обади се на приятел.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Музика на флашка

                        Чавдаре, ако кажеш на жена си, колко лесно и елементарно е да разпарчатосаш и събереш един двигател, дали ще ти повярва и ще те разбере?
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Музика на флашка

                          Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                          Чавдаре, ако кажеш на жена си, колко лесно и елементарно е да разпарчатосаш и събереш един двигател, дали ще ти повярва и ще те разбере? [emoji38]
                          Това, за което говоря, са елементарни базисни познания. Нещо като да знаеш как да сипеш гориво ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Музика на флашка

                            Всъщност всичко това са нелегални практики.
                            Правилния начин е да си купиш. Средно са по евро на песен.
                            https://www.amazon.co.uk/Rhapsodies-.../dp/B072NCMK1H
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Музика на флашка

                              Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                              Думите Замунда и торент съм ги чувал, но нямам идея как се употребяват за звукозапис на флашка. Просто компютърните ми познания са доста елементарни.
                              То по принцип тая работа е малко покрай закона, но в България все още се минава метър и няма проблем.
                              В Замунда ти трябва регистрация(не по-сложна от регистрацията във Форума), после има търсачка както и каталози - намираш каквото искаш, сваляш го на твоя компютър с два-три клика на мишката. После вече копираш каквото искаш на флашката и си готов.
                              Обикновенно се свалят цели албуми или цели компилации, а може да си избереш кои точно песни да си качиш на флашката. Отделно може да ги разделиш и в различни папки примерно според жанра или за всяка група/музикант. Форматът на записите трябва да се чете от радиото, както вече се каза.
                              Програмата за свалянето, вероятно е инсталирана още от този който е инсталирал компютъра и се задейства автоматично, потребителя само казва на кое място в компютъра да се запишат свалените файлове (примерно се създава някъде папка с някакво име, от която после се копира на флашката).
                              Другия вариант -даваш на човек с регистрация, флашката и списък с музиката която искаш - ще му отнеме незначително време(най-вече за търсене и избиране на исканата музика) за да свърши работа(срещу евентуална почерпка).

                              ПП: По чужбинско никакво сваляне(примерно на почивка), че е строго и глобите са солени(вероятно и така трябва, но за моралната страна на въпроса е друга тема).
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X