Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан патрол за леки разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан патрол за леки разходки

    Здравейте, от известно време замислям проект Патрол у61 3.0 158к.с дългата база. Проектът ще бъде лифт кит, лебедка, гуми 37. Джипът предимно ще се ползва за всекидневна кола и за лов и леко разходки събота и неделя. Бих ви помолил да кажете мнения за този 158 коня патрол, предимства и недостатъци. Благодаря предварително!

  • #2
    От: Нисан патрол за леки разходки

    За 37-ци си трябва минимум 3 инча и рязане на калници - обади ми се и ще ти покажа и къса и дълга база. Този ДВГ до 2004 вкл......е с много ядове - няма да издържи, след 2005 се чипосва до към 190к.с на вала / около 132 к.с. на 4х4/ и върти 35-ци прилично. По големи ...БМВ, като кажеш от къде си, ще ти препоръчам двама, които са го правили не един път....лошото е, че до нова година и двамата са заети все с такива проекти.

    Коментар


    • #3
      От: Нисан патрол за леки разходки

      А за 37" не трябват ли и други дифове.
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #4
        От: Нисан патрол за леки разходки

        Ежедневка на 37 е ташацинарояци.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Нисан патрол за леки разходки

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ежедневка на 37 е ташацинарояци.
          За феновете на Гта и японци 37 е наистина ташаци на рояци.
          Но за дълъг JK 37 си е стандарт.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #6
            От: Нисан патрол за леки разходки

            Според това
            https://www.jeep.com/model-compare/d...Code=CUJ201707
            гумите са
            LT265 / 70R17C KO2 All-Terrain Tires
            Not Available Not Available Not Available Standard
            P225 / 75R16 BSW On / Off-Road Tires
            Standard Not Available Not Available Not Available
            P245 / 75R16 OWL All Season Tires
            Optional Not Available Not Available Not Available
            P255 / 75R17 OWL On / Off-Road Tires


            Което дали е 37?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Нисан патрол за леки разходки

              Търтей през гугъл няма да научиш Вранглерите. Но може да опитваш колкото си искаш.
              Исках да ти кажа, че дълъг Рубикон JK си върти 37 спокойно с 2 инча лифт и си е идеален за всеки ден. Е над 160 не е приятен за каране.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #8
                От: Нисан патрол за леки разходки

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Търтей през гугъл няма да научиш Вранглерите. Но може да опитваш колкото си искаш.
                Никакво намерение нямам

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Исках да ти кажа, че дълъг Рубикон JK си върти 37 спокойно с 2 инча лифт и си е идеален за всеки ден. Е над 160 не е приятен за каране.
                Което е различно от да е стандарт.

                Наздраве


                От друга страна 4х42 излиза от магазина баш с 37. Една кифла ходи на фризьора срещу нас с таково. Явно става за ежедневка
                С два инча лифт сигурно ше събере 42

                ПП ЖК вероятно е много хубава кола, просто не е моята. Особено от както енгри бърдс лука стана модерен.
                Последно редактирано от turtey; 17-08-17, 22:31.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Нисан патрол за леки разходки

                  Всички искат 37 ци да връткат кат голф на кръгово......луда работа!Колко е писано в тоз форум и защо ли
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нисан патрол за леки разходки

                    Да питам питащия, за ежедневка и леки разходки - що не си вземеш една стандартна фронтера, патрола е с друго предназначение!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нисан патрол за леки разходки

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Да питам питащия, за ежедневка и леки разходки - що не си вземеш една стандартна фронтера, патрола е с друго предназначение!
                      Фронтерата не е престижна,нема имидж.Задраскана емблема неква.Друго си е да дрънкаш надървен патрол по главната и всички да те оглеждат.
                      Последно редактирано от gimax; 18-08-17, 08:04.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нисан патрол за леки разходки

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        Фронтерата не е престижна,нема имидж.Задраскана емблема неква.Друго си е да дрънкаш надървен патрол по главната и всички да те оглеждат.
                        Точен отговор, но очаквах питащия да го напише!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нисан патрол за леки разходки

                          Не баш по темата, ама аз със старичкото терано1 кат мина по главната и стари и млади се забръщат.Без да е наточено, само малко натруфено.Жената изпитвала срам от погледите.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нисан патрол за леки разходки

                            Първоначално публикуван от хрис Преглед на мнение
                            Не баш по темата, ама аз със старичкото терано1 кат мина по главната и стари и млади се забръщат.Без да е наточено, само малко натруфено.Жената изпитвала срам от погледите.
                            И аз привличам погледите с моето Терано защото когато мина през главната улица то е винаги кално,свалил съм му гърнето и тоя 3000 кубиков дизел бучи като камион (пълни ми душата тоя звук),а жена ми я е срам и от джипа и от хорските погледи,затова не се вози в Тераното.
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нисан патрол за леки разходки

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Фронтерата не е престижна,нема имидж.Задраскана емблема неква.Друго си е да дрънкаш надървен патрол по главната и всички да те оглеждат.
                              не че и аз не карам патрол ама и фронтерата си я бива
                              Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X