Обява

Свий
Няма добавени обяви.

инфо за лаптоп Acer Predator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • инфо за лаптоп Acer Predator

    Здравейте
    Хвърлил съм око на Acer Predator ---17инча... най ефтиния е около 3 бона..
    Питането ми е някой ползва ли нещо от тази серия някакви отзиви препоръки мнения?!

    Всичко ми е наред сегашния лаптоп ми върши работа но проблема е че е морално остарял.А за моята работа е важно вдъхновението.Та Предатора много ми харесва като визия.С капака със светещата клавиатура и дизайна. Кара ме да работя.С кеф.Иначе като параметри едва ли ще ползвам и 10% от ресурса му.. И само 3 бона за единия дизайн?!
    Има ли нещо подобно като дизайн но с по слаби параметри и цена? Как мислите?Задължително трябва да е 17 инча или повече.Ще се ползва за работа в нета оферти имейли и въобще слабо натоварена работа но отговорна работа.

  • #2
    От: инфо за лаптоп Acer Predator

    Ако не е тайна - какво работиш?

    Коментар


    • #3
      От: инфо за лаптоп Acer Predator

      Дизайнерските неща винаги са били скъпи...

      Коментар


      • #4
        От: инфо за лаптоп Acer Predator

        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Ако не е тайна - какво работиш?
        Точно сега правя поръчки на производители какво да направят как да направят давам инфо за пазара и прочие.Търся и поръчвам такива изделия които или няма на пазара или имат някакви конкурентни характеристики.Долу горе търся новото.Ако съм на кеф и в кондиция ще видя потенциала на нов продукт или ще измисля де.
        Та лаптопа няма нужда от мощни параметри. Но дизайна си е фактор.Щото като нямаш кеф за работа ъъъъъъъ абе вдъхновение де.. страда работата.
        Имате ли идея за лаптоп с такъв дизайн ?!

        Коментар


        • #5
          От: инфо за лаптоп Acer Predator

          lenovo y70 се води геймърски, хубав екран, звук и светеща клавиатура
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: инфо за лаптоп Acer Predator

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            lenovo y70 се води геймърски, хубав екран, звук и светеща клавиатура
            Да прав си.
            Ама е в същия ценови клас а дизайна му не доближава до линиите на предатора..Давайте предложения..
            Няма ли някой който ползва предатор серия?

            Коментар


            • #7
              От: инфо за лаптоп Acer Predator

              Аз бих си запазил сегашния и парите бих инвестирал за няколко седмици на някоя екзотична дестинация. Вдъхновението да седя на терасата и да гледам морето/океана ще е по-голямо отколкото да гледам ръбатия лаптоп с светеща клавиатура

              Коментар


              • #8
                От: инфо за лаптоп Acer Predator

                Преди време купих на синчето един настолен Predator i5 май беше...
                Страшна гъзария, пее, свири и танцува. Мнооо яко, както беше рецензията от съучениците.

                Хубаво, работи си Predatora, докато умря дъното.
                Добре, ще го сменим - ок, ама се оказа, че дъното е вери спешъл, и му трябва вери спешъл захранване.
                Иначе - отлично - хубаво дъно, FPS захранване, ама се оказа, че ни такова дъно, ни такова захранване е имало, има , и няма да има в перспектива..

                Е, ъпгрейда беше финансово-болезнен, подкарах го сандъка, но се нагледах на купища нестандартни решения - пък уж в бизнеса съм.

                Не бих отишъл към това словосъчетание - Acer Predator - независимо от това, какво се крие зад него.

                Коментар


                • #9
                  От: инфо за лаптоп Acer Predator

                  Прав си от твоята гледна точка братко
                  Аз обаче съм работохолик.Не ме кефят разните му дестинации.Виж ако е с някоя мадама тогаз може да се навия.
                  Що се отнася до работното място аз стигнах май по далеч Направих нещо като градина на покрива и на практика седя под една голяма палма(в делва е) и други разстения и на практика направо лъжа китайския си колега конструктор че съм на малдивите.Щот то тъй изглежда отстрани.
                  Давай лапатопи..

                  Коментар


                  • #10
                    От: инфо за лаптоп Acer Predator

                    Значи според теб Veni1 хубаво е докато работи? После ако се случи нещо нещата са кофти?! Това е много лошо.Защото на лаптопа има изключително ценна информация.И има вероятност да я загубя? Така излиза?!

                    Коментар


                    • #11
                      От: инфо за лаптоп Acer Predator

                      Бе твоята е сложна тогава...

                      Принтирай един мегатурбоневъзможноякоизглеждащ лаптоп, който е с профил на хиперболичен параболоид, на един 3D принтер, който да седи под палмата, и си бачкай на нормално сметало.

                      На китаеца ще му станат очите като палачинки, като види съоръжението под палмата, пък на кой му пука, че палмата е в саксия?

                      PS Написаното е само от моя личен опит.
                      PPS Ценна информация не се държи на компютър, камо ли на лаптоп. Ако е ценна, пази я на друго място. Темата за сигурността на информацията е много, много дълга. Моите виждания са само от страдания на клиенти, много страдания...

                      Коментар


                      • #12
                        От: инфо за лаптоп Acer Predator

                        http://www.dell.com/en-us/gaming/alienware-laptops

                        Коментар


                        • #13
                          От: инфо за лаптоп Acer Predator

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Бе твоята е сложна тогава...

                          Принтирай един мегатурбоневъзможноякоизглеждащ лаптоп, който е с профил на хиперболичен параболоид, на един 3D принтер, който да седи под палмата, и си бачкай на нормално сметало.
                          Хахаха..това е идея.. И без друго имат проблеми с мен.Щото непрекъснато се бъзикам.А те го приемат насериозно. Като пиша спецификациите или сертификати за европейския пазар и примерно съм сложил между между изискванията примерно автограф от Джеки Чан бая време им трябва докато загреят че се шегувам

                          Коментар


                          • #14
                            От: инфо за лаптоп Acer Predator

                            А Дел-а бива сякаш а?! Ама май не се предлага тук и няма поддръжка?

                            Коментар


                            • #15
                              От: инфо за лаптоп Acer Predator

                              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                              А Дел-а бива сякаш а?! Ама май не се предлага тук и няма поддръжка?
                              Във всички положения е по добър от Аисъра във всяко едно отношение...

                              https://www.google.bg/search?client=...09.0pkIqB9lqUE
                              Защо така мислиш? Хем се предлага хем и поддръжка има и то от хубавата - Dell Next Business Day

                              Сега вече ако трябва да почакаш някой друг ден доставка, е друг въпрос...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X