Обява

Свий
Няма добавени обяви.

инфо за лаптоп Acer Predator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: инфо за лаптоп Acer Predator

    Към пусналия темата - какви точно сертификати пишеш за европейския пазар? Активирай си речника на браузъра, че се излагаш. Не ти отива на професията да пишеш по начина по който го правиш. Пишеш, че работата е отговорна а от писанията ти излиза, че и в момента нямаш репликации на данните си, което е странно...
    По темата - гласче за извънземното.
    42

    Коментар


    • #17
      От: инфо за лаптоп Acer Predator

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Към пусналия темата - какви точно сертификати пишеш за европейския пазар? Активирай си речника на браузъра, че се излагаш. Не ти отива на професията да пишеш по начина по който го правиш. Пишеш, че работата е отговорна а от писанията ти излиза, че и в момента нямаш репликации на данните си, което е странно...
      По темата - гласче за извънземното.
      Стига бе човек.И без друго имам проблеми с правописа.И друг път са ми го казвали.Ама аз съм инженер все пак,и правописа не ми е силната страна.Освен това не съм и компютърен спец, заради това все пак питам това онова. И съм станал мързелив по отношение на работата.Примерно информацията най най най я слагам дублирано я на флашка я на отделен диск.Ама самото дублиране е адски досадно и често я държа на две места в нета примерно.Така хем е подръка хем има някаква сигурност.Ако има още по лесен вариант споделете?!
      Все пак няма човек ползвал Предатора?!

      Коментар


      • #18
        От: инфо за лаптоп Acer Predator

        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
        .Ако има още по лесен вариант споделете?!
        Виртуализация с автоматична репликация в 03.00 часа през нощта например. Запазва ти всичката информация за n на брой дни назад. Много добър вариант за всичко - крипто вируси, нормални вируси, хардуерни проблеми. Вярвам, че има хора във форума, които да ти помогнат за това. Ако имаш желание, мога и аз да те насоча към правилния човек - собствени дейта центрове, сървъри, железа, ЮПС-и, бекъп на бекъп-а... както си му е реда. И далеч няма да ти излезе толкова скъпо. Забравяш флашките и външните дискове по отношение на бекъп на данни.
        По отношение на правописа - аз лично не бих използвал услугите на някой, който има проблем с правописа (издава немърливост към детайлите), пък било то и дипломиран инжинер.
        Поздрави!
        42

        Коментар


        • #19
          От: инфо за лаптоп Acer Predator

          Asus ROG серията гледал ли си? Опитвам се да ти направя избора още по-труден

          Иначе за Acer Predator специално настолните компютри не ми харесват - отвън изглежда дизайнерски, но отзад и вътре си е стандартна тенекиена кутия. Тук имам предвид само външния вид.
          За лаптоп виж този модел на Acer Nitro BE VN7-793G. Има вариант и 4K и той се връзва около 3хил. Има и една глезотийка Eye Tracking, може да ти е интересна.

          Коментар


          • #20
            От: инфо за лаптоп Acer Predator

            С толкова малко контекст ми е трудно да дам предложение... Защо това трябва да е лаптоп? Защо не може да е десктоп и/или дори сървър на който да се връзваш отдалечено и да си правиш задачата на нещо, което е добре заключено някъде и само не принтираш резултата на място. Ако всичко се нагласи човешки можеш да си вземеш дори малко по-голям таблет с верният bluetooth и преносим принтер?

            Коментар


            • #21
              От: инфо за лаптоп Acer Predator

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Виртуализация с автоматична репликация в 03.00 часа през нощта например. Запазва ти всичката информация за n на брой дни назад.
              Ще разпитам за таз виртуализация.Звучи добре.

              който има проблем с правописа (издава немърливост към детайлите)
              Поздрави!
              Нали?! Хахаха. Че и на английски на всичкото отгоре.

              Коментар


              • #22
                От: инфо за лаптоп Acer Predator

                Лаптоп трябва да е. Защото няма място за станционарен компютър и съм творческа натура един път легнал един път седнал един път в градината един път на майната си. И не ползвам тежки параметри или приложения. Почти всяка машина става.Единсвеното ми техническо изискване е да зарежда бързо и голям дисплей.Ама то лаптопите над 17 инча вече избор почти няма.Няма нужда и от батерия.На практика винаги съм на зарядното.
                Аааааа и съм свикнал вече на лаптопа

                Коментар


                • #23
                  От: инфо за лаптоп Acer Predator

                  [QUOTE=connann;3197080]Asus ROG серията гледал ли си? Опитвам се да ти направя избора още по-труден

                  За лаптоп виж този модел на Acer Nitro BE VN7-793G. QUOTE]

                  Гледах нитрото.. То е трета резерва.Засега

                  Никой ли не е ползвал Предатор лаптоп?!
                  Последно редактирано от mishomishev; 17-08-17, 17:24. Причина: допълнение

                  Коментар


                  • #24
                    От: инфо за лаптоп Acer Predator

                    И аз много се заглеждам по лаптоп Предатор, но забелязвам, че всякаш за параметрите, които предлагат са доста евтини спрямо конкурентите със сходни характеристики. Това ме разколебава доста. На мен ми трябва за ултра гейминг, обработка на снимки и графичен дизайн. Държа да е 17.3' и да е с GTX 1070, поне...
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #25
                      От: инфо за лаптоп Acer Predator

                      Какъвто и лаптоп д взимаш,за това което ще го ползваш пепоръчвам да има M.2 PCI-E слот за SSD или PCI-Ex SSD диск.

                      Коментар


                      • #26
                        От: инфо за лаптоп Acer Predator

                        Разбира се. Най - вероятно ще се спра на Lenovo Legion y920. Харесва ми и ме устройва напълно. С32гб рам и 256гб ссд.
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • #27
                          От: инфо за лаптоп Acer Predator

                          Щом те устрийва, взимай го. Сега търкалям едно леново,добре е. Слага мини Мак в джоба си.

                          Коментар


                          • #28
                            От: инфо за лаптоп Acer Predator

                            Няколко дни преди покупката съм доста разколебан. Тоест - чудя се какво да взема... тук там има добри коледни намаления и различните марки лаптопи, със сходни параметри са на сходни цени. А именно се чудя между Предатор, Асус Рог или Леново Ю920. Бюджетът е около 4000. Та накратко - видео картата е една при всички - Nvidia GTX 1070 8gb. Рамът е 16, хард 1 или 2тб, и някакво SSD 120-200gb. Процесорите обаче са различни. При у920 е 7820hk, предатора е 7700hq а при Асуса 6700hq, не знам реално дали ще се отрази на работата който и от трито да избера. Също, не знам и на коя марка да заложа, всички изглеждат готино, карантиятя е почти еднаква, въпросът е да е читав и с добра производителност.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #29
                              От: инфо за лаптоп Acer Predator

                              7820HK като процесор в най-добър от трите, макар и с малко от 7700hq. Обаче пък предатора е с по-добро шаси от y920. Роуга не го коментирам - проесора му е вече морално остарял, за толкова скъпа машина. Май предатора е най-бобре - дай линкове.
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #30
                                От: инфо за лаптоп Acer Predator

                                https://laptop.bg/laptops-acer-Preda...793_NHQ1TEX001

                                Дано не се счете за реклама, но тази версия на Предатор съм Загледал.

                                https://www.pcstore.bg/bg/laptop-len...7bm-33561.html

                                А това Леновото.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X