Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

    Здравейте,

    Първи пост, надявам се не и последен!

    По темата - от известно време си търся въпросния автомобил и сякаш намерих нещо, което обаче ми се струва бая потрошено. Все пак мисля, всички знаете, колко редки са напоследък и съм готов да инвестирам в него. Въпросът е колко всъщност трябва да инвестирам и струва ли си въобще.

    Питането ми е дали познавате майстор (няма значение в кой край на България), който има опит точно с тези коли, има идея за цени на резервни части, от къде могат да се поръчат и най-важното - иска да поработи върху една такава кола
    Лично аз имам изключително малко познания в сферата на автомобилите, още по-малко 4х4, така че ще съм щастлив на всякакви насоки като цяло - ако някой от форума разбира повечко от Деликите и би могъл да даде някой друг съвет ще се радвам да си поговорим, а пък аз да споделя какви са ми идеите за автомобила.

    Благодаря предварително!

    Поздрави,
    Симеон

  • #2
    От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

    Може за теб да няма значение, но все пак в кой край на България си?
    Това за начало.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

      DJ Tymbi

      Това е човека,който може да ти помогне.Адаш ми е.
      За връзка с него,пишеш ника му в гооглето и ....
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

        Ако искаш съвет, хайде малко по-подробно, ако може.
        Няма от какво да се притесняваш. Няма да станеш смешен.
        На първо четене, щом си лаик по автомобилите, а го определяш като строшеняк, беганье му е майката.
        ГниЯт.
        Но дай да го видим.
        В момента по обявите няма голям избор.
        Имам L400 4x4 бензин.

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

          Благодаря за отговорите!

          Стояне, от София съм, ако това помага.

          DJ Tymbi даже сам се беше свързал с мен, така че всичко точно! Благодаря много за насоките!

          @ctef - имаш лично, ще се радвам да си поговоря с някой, който има такъв автомобил!

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

            Щом си от София, може някой ден да се видим ако искаш да видиш и моят варел.

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

              Точно бях тръгнал да пиша подобна тема и попаднах на тази. Взех си Space Gear преди седмица, след малко каране прегря, пропуши и в крайна сметка остана на два цилиндъра. Сега търся кой да разглоби двигателя и да помогне.

              Нямам какво да добавя като инфо, но ще следя темата.
              Mitsubishi SpaceGear 2.4

              https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

              Коментар


              • #8
                От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                Да не е този от Айтос?(шегичка, той си знае към кого )
                Ако си говзел по обява, сподели кой и от къде си взел, защото има хора които следят какво излиза на пазара и горе-долу знаят колите.
                И има какво да добавиш.
                Поне с какъв двигател е?

                Коментар


                • #9
                  От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                  ctef - от Айтос е, да https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...9&slink=4fsv5n
                  2.4 бензин, 98ма година
                  Последно редактирано от Иван Димитров; 24-08-17, 15:29. Причина: добавяне на линк към обявата
                  Mitsubishi SpaceGear 2.4

                  https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                    Можех да отида и проуча....
                    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                      Иване, имах идея да купя абсолютно същата кола - мисля, че я гледах няколко дни преди теб. Мотках се, мотках се и в крайна сметка когато звъннах беше продадена.
                      Тъпичко се е получило - можеш да пишеш на DJ Tymbi за проблема и дано да няма и други проблеми... Успех!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                        Първоначално публикуван от Simeon P Преглед на мнение
                        .
                        Ами да, шегичката беше отправена точно към тебе.
                        Сега май трябва да черпиш.
                        Казах ти че както я описваш, нещо не ми харесва в тази кола, нали помниш?
                        Ще ти отговоря и на другото питане, но така на лични, размислите и съветите остават недостъпни за широката публика, а някой може да има полза от тях.

                        А на Иван ще кажа.
                        Каквото и да е, честито, дано се оправи лесно и да си я караш.
                        Дано си отбил от цената.
                        На снимките не се виждат признаци за тежко гниене. Дано да е така и отдолу.
                        Съвета ми е, да се обърнеш към някой, който е отварял такива мотори. Това са специфични двигатели, нямащи много общо с Лада и Москвич.
                        Само за информация, би ли обяснил, какво се случи?
                        Прегря, и ти продължи да караш, или започна да върви зле, но ти я натисна, и тя прегря, или какво точно?
                        Колегата Симеон ми каза, че е пропушвала черно, и бая омаслявала около капачката за масло. Това не са били добри сигнали.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                          Така е - взел съм я вече и накрая ще изкарам хубава кола от нея Днес или в понеделник се запътва към DJ Tymbi и ще видим колко сериозни са нещата.

                          А иначе - след 1300 км обикаляне из БГ, доста по черни пътища, на прибиране прегря на Пловдив. Сипах вода, долях малко масло, погледнах че не тече и се пуснах внимателно по магистралата. Спирах и наглеждах, но се държа стабилно докато не влезнахме в града през нощта. Тогава почна да пуши яко бяло отзад и в последните метри много бързо ескалира към тракане и остана на два цилиндъра точно като я спрях пред нас.
                          Mitsubishi SpaceGear 2.4

                          https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                            ЧНГ на всички! Аз точно за новата година, на 30ти следобед си взех буса от DJ Tymbi, където направиха чудеса и направо реставрираха двигателя от състояние за което не мисля, че някой друг щеше да се навие да помага.

                            Отидоха 4 месеца и доста пари и сега тепърва ще почвам работа по него за да го превърна в това което искам, но пък поне имам кажи речи чисто нов двигател.
                            Вече го тествахме с посрещане на Нова година на Иракли:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1041.jpg
Прегледи:1
Размер:1.40 МБ
ID:5777171
                            Mitsubishi SpaceGear 2.4

                            https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mitsubishi Space Gear - майстор/сервиз

                              Извън темата . Имаше ли други мераклии на плажа за нова година ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X