Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко книги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко книги

    У нас дойде ред на библиотеката ( опитвам се да правя нещо , като ремонт).Проблемът ми е , че не знам какво се прави днес с книгите , които няма да останат в къщи.Сигурно е , че няма да ги оставя до контейнера , нито ще бъдат отнесени във "Вторични".Дайте съвет , моля.Има поне шест петдестлитрови пакета.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

  • #2
    От: Малко книги

    Сега ли се сетИ ?! Що не каза нищо в събота ?
    Звънни ми утре, щото вчера си изтрих всичко от телефона и не мога да сваля нищо обратно, демек, неам кьорав номер, освен ако някой не ми е звънял.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Малко книги

      Поне в Пловдив ,има две места ,за които знам ,едното е зад 142 бл. В жк.Тракия,другото е в цар Симеоновата градина,има изградени пунктове безплатно.Всеки оставя и взема каквото си избере и т.н
      Вероятно и при вас има нещо подобно
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Малко книги

        Аз последно ги раздадох на разни читалища. Всички които питах, казаха че с удоволствие ще вземат всичко.

        Коментар


        • #5
          От: Малко книги

          Пунктовете за вторични имат и читалищен отдел. Трупат ги в едни кашони, и такива като мен ходят да ровят по тях и си вземат книга за 50 стотинки.

          Коментар


          • #6
            От: Малко книги

            Във всяка библиотека. Читалищните по селата много се радват, че им е проблем закупуването на нови книги, а са бедни от към разнообразие.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #7
              От: Малко книги

              Или ги описваш и пускаш тук за по 1€
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Малко книги

                Сенсей, дай списък на книгите.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X