Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мостове от лапландер на патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мостове от лапландер на патрол

    Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
    Най-вероятния сценарий е да си остана със стария дрънгел понеже едва ли някой ще го купи за парите, които ще му искам . Иначе има един пинц, който се продава в момента и по снимките изглежда в добро състояние, но не бих се вкарал в тоя филм.
    И в Смолян има един Пинц за продаване(на баща ми е) , активно се използва последните 2-3 години за достъп на невъзможни места.Та ако размислиш с вкарването във филма драсни едно съобщение да ти дам координати.
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #62
      От: Мостове от лапландер на патрол

      С кой мотор е?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #63
        От: Мостове от лапландер на патрол

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        С кой мотор е?
        Ако въпроса е отправен към мен, отговорът е някакъв с въздушно охлаждане,бензинов и лапащ по 25л./100км. Ето и линк към старата тема:

        http://www.offroad-bulgaria.com/show...ght=steyr+puch
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #64
          От: Мостове от лапландер на патрол

          Мерси
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #65
            От: Мостове от лапландер на патрол

            Първоначално публикуван от nasko_vitara5 Преглед на мнение
            . Моя патрол с 37-ци си върви без проблем и то доста прилично. А твоя партол не знам дали върви изобщо :-)
            А по принцип и двамата знаете кой е верния мотор да се движи Патрол.За сведение на Жоро и групата на бензиновите с вентилатор се разраства и ще дойде момента за дуел
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • #66
              От: Мостове от лапландер на патрол

              Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
              А по принцип и двамата знаете кой е верния мотор да се движи Патрол.За сведение на Жоро и групата на бензиновите с вентилатор се разраства и ще дойде момента за дуел
              Ан'тъй сипи малко масълце! К'во е т'ва доста прилично .
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • #67
                От: Мостове от лапландер на патрол

                Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                А по принцип и двамата знаете кой е верния мотор да се движи Патрол.За сведение на Жоро и групата на бензиновите с вентилатор се разраства и ще дойде момента за дуел

                Дуел......., ама аз имам пушка и .....стрелям точно, що ме караш сега да взимам и скайлайн, и един 286 к.с., кой ще ми ги прави, като ония двамата до нова година нИщът да работят.....и двамата заети.

                Коментар


                • #68
                  От: Мостове от лапландер на патрол

                  Стига плашил гаргите с тая пушка.
                  Борис 0888 999 едно едно9
                  PATROL Y260 RB30S

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мостове от лапландер на патрол

                    Не мотора му е малко на Патрула.Масата му е много.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мостове от лапландер на патрол

                      Колеги възможна ли е замяната на мостове на у60 с такива от у61 ? Трябва да сменям предния мост, но не откривам такъв от у60, а у61ци има доста повече. Доколкото съм чел по разни форуми процедурата е възможна, но въпроса ми е по-скоро дали е много сложна? При тези мостове ще имам и бонус по-бавни диференциали, така че малко по-високата цена мисля, че ще си заслужава. И не на последно място кой би се захванал с тази процедура ако е възможно в радиус от 80-100км от Пловдив ?

                      Коментар


                      • #71
                        От: Мостове от лапландер на патрол

                        Сдобих се с мостове от у61, сега ще ги почистя много добре, че може би не са мити никога и има два тона кал и ръжда по тях, боядисват се и отиват при майстора за обслужване. В момента патрола се кърпи и се подговя за боядисване и се подменят много дребни детайли и оплътнения. Не бях предполагал, че може да има толко много кит по една кола, незнам кой го е боядисвал преди, но едва ли има по-скъсан бояджия или пък са искали да се направи за 5 лева. Незнам дали има интерес, но тия дни ще кача снимки.


                        Коментар


                        • #72
                          От: Мостове от лапландер на патрол

                          Преди години звездният му път тръгна от Хасково . Някой тукашен лауреат го е мазал.

                          Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мостове от лапландер на патрол

                            Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                            Сдобих се с мостове от у61, сега ще ги почистя много добре, че може би не са мити никога и има два тона кал и ръжда по тях, боядисват се и отиват при майстора за обслужване. В момента патрола се кърпи и се подговя за боядисване и се подменят много дребни детайли и оплътнения. Не бях предполагал, че може да има толко много кит по една кола, незнам кой го е боядисвал преди, но едва ли има по-скъсан бояджия или пък са искали да се направи за 5 лева. Незнам дали има интерес, но тия дни ще кача снимки.
                            Намери ли кой да ти монтира мостовете ?
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мостове от лапландер на патрол

                              Знаеш ли дали мотора му е насаждан или си е негов, че по вин код излиза дизел ?


                              Коментар


                              • #75
                                От: Мостове от лапландер на патрол

                                Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                                Знаеш ли дали мотора му е насаждан или си е негов, че по вин код излиза дизел ?
                                Нямам представа (но едва ли е правена интеренцията тук) . Един ден се появи прясно боядисан и лъскав ,но не устиска много(явно разхода ги събори) и го продадоха .
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X