Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мостове от лапландер на патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Мостове от лапландер на патрол

    Като спомена разхода, вече след ремонта на главата и още куп други работи и настройка на газ анализатор гори около 33-4 предимно градско каране и много малко в киреч на бавни. Разхода по принцип няма никакво значение за такъв тип машина, но ми служи и като отправна точка дали всичко е в час. На бензин от Пловдив до Копривщица и обиколката там и обратно ми даде 30, което смятам, че е идеално.

    Коментар


    • #77
      От: Мостове от лапландер на патрол

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CF5085F6-FCAA-4D4D-8F78-D608BD4530AD.jpeg
Прегледи:1
Размер:279.5 КБ
ID:5769271

      Мостовете имат много ръжда по тях, много кал падна след впдоструйката, но ръждата не пада и след телено кече на щлайфа. Бяхме отписали пясъкоструйка, но май това е единсвения вариант. Ако имате други предложение както и съвети за боядисването ще съм благодарен.

      Коментар


      • #78
        От: Мостове от лапландер на патрол

        Такава ръжда с телена четка на шлайфа не пада. Или шабър, което си е безумие и пак няма да е като пясъка.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #79
          От: Мостове от лапландер на патрол

          Пясък ще е със сигурност, не виждам друг вариант. Ръждата е повече от на титаник, незнам къде са ги държали, но поне цената беше г/д нормална в сравнение с между 3 и дори 4000 които ми искаха някои психопати.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X