Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за закупуване на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Помагайте за закупуване на джип

    Първоначално публикуван от Curro_Jimenez Преглед на мнение
    Каква е причината да не се публикуват линкове към обяви на автомобили? ...
    Причината е, че не искаме форумът да се пълни с публикации от тарикатчета, които се регистрират само за да си популяризират обявата с постове от типа на "Какво ще кажете за (линк към сайт с обяви) "
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #62
      От: Помагайте за закупуване на джип

      Тая Фронтерка, която я продават, си заслужава, но не е дизел. Иначе щях да я глътна. Ако случайно на някой му изпадне такава с двигател 2.2 дизел за към 5 бона, да пише.

      Коментар


      • #63
        От: Помагайте за закупуване на джип

        Тая фронтерка, с тези гуми, за тази цена е перфектна. Защо не се замислиш да минеш от дизел на бензин. Като сложиш една газова- ще ти е по- евтино горивото от дизела. Мен поне не ме е срам, като се наредя на газостанцията да зареждам. А и не разбрах кое трябва да ме притеснява?

        Коментар


        • #64
          От: Помагайте за закупуване на джип

          Не ми е проблем, че ще зареждам газ, аз съм от средната класа хора, с около 700-900 лв месечен бюджет. Просто не бих сложил газова или метанова уредба на бензинов двигател, колкото и да мразя колата. Това е толкова дъвкана, предъвквана и брадясала тема, че не ми се влиза в подробности. Всеки си има мнение, моето е,че това съсипва двигателя и не искам да убеждавам никого в това. А ако сравним един бензинов двигател с дизелов, разликата в цената, която ще даваш за гориво, е съществена. Иначе, можех да я взема тая Фронтерка още сега и да си карам на бензин, без да слагам газ. Както и да е, но нека тия, които казват, че за 4000-5000 лв не можеш да намериш читав джип, да видят тази и тогава да спорят.

          Коментар


          • #65
            От: Помагайте за закупуване на джип

            Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
            ...Опел Фронтера, дизел, къса база.... Бюджетът ми е до 4000 лв.....

            .... една седмица по- късно :

            Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
            .... Ако случайно на някой му изпадне такава с двигател 2.2 дизел за към 5 бона, да пише.
            Гледам търпиш развитие , колега.

            Ако запазиш този темп ( на нарастване на бюджета и еволюция към бензин/газ ) , след 3 седмици
            ще стигнеш и до истината : ОФБ V6 , 205 коня , дълга база , ръчка .
            Газовата бутилка външно , под резервоара - и става 3 в 1 : лов на прасета ( включително ) , офроуд и пичеловка .
            Последно редактирано от Vlado_Ts; 22-08-17, 12:29.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #66
              От: Помагайте за закупуване на джип

              Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
              Не ми е проблем, че ще зареждам газ, аз съм от средната класа хора, с около 700-900 лв месечен бюджет. Просто не бих сложил газова или метанова уредба на бензинов двигател, колкото и да мразя колата. Това е толкова дъвкана, предъвквана и брадясала тема, че не ми се влиза в подробности. Всеки си има мнение, моето е,че това съсипва двигателя и не искам да убеждавам никого в това. А ако сравним един бензинов двигател с дизелов, разликата в цената, която ще даваш за гориво, е съществена. Иначе, можех да я взема тая Фронтерка още сега и да си карам на бензин, без да слагам газ. Както и да е, но нека тия, които казват, че за 4000-5000 лв не можеш да намериш читав джип, да видят тази и тогава да спорят.
              Хм, търсиш кола на 20 години и колко време смяташ да я ползваш? Още 20 години? Сигурно газта намалява живота на двигателя, но съм сигурен, че на 20 годишна кола, много повече други проблеми ще изникнат преди газта да скапе двигателя...

              Коментар


              • #67
                От: Помагайте за закупуване на джип

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                .... една седмица по- късно :



                Гледам търпиш развитие , колега.

                Ако запазиш този темп ( на нарастване на бюджета и еволюция към бензин/газ ) , след 3 седмици
                ще стигнеш и до истината : ОФБ V6 , 205 коня , дълга база , ръчка .
                Газовата бутилка външно , под резервоара - и става 3 в 1 : лов на прасета ( включително ) , офроуд и пичеловка .
                За това последното, не ми трябва джип. На мен ми се лепят дори и пеша да ходя

                Коментар


                • #68
                  От: Помагайте за закупуване на джип

                  Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                  Не ми е проблем, че ще зареждам газ, аз съм от средната класа хора, с около 700-900 лв месечен бюджет. Просто не бих сложил газова или метанова уредба на бензинов двигател, колкото и да мразя колата. Това е толкова дъвкана, предъвквана и брадясала тема, че не ми се влиза в подробности. Всеки си има мнение, моето е,че това съсипва двигателя и не искам да убеждавам никого в това. А ако сравним един бензинов двигател с дизелов, разликата в цената, която ще даваш за гориво, е съществена. Иначе, можех да я взема тая Фронтерка още сега и да си карам на бензин, без да слагам газ. Както и да е, но нека тия, които казват, че за 4000-5000 лв не можеш да намериш читав джип, да видят тази и тогава да спорят.
                  -след тоя коментар още не те разбирам Що не взимаш бензинка и да си я караш така колега?...
                  Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                  Краси
                  "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                  Коментар


                  • #69
                    От: Помагайте за закупуване на джип

                    Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение
                    -след тоя коментар още не те разбирам Що не взимаш бензинка и да си я караш така колега?...
                    - защото според колегата :
                    Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                    ... ако сравним един бензинов двигател с дизелов, разликата в цената, която ще даваш за гориво, е съществена.
                    ....каквото и да означава това .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Помагайте за закупуване на джип

                      Бензинов джип по същество е глупаво нещо, но не и заради цената на горивото. Това ако се ползва в гората, нали.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: Помагайте за закупуване на джип

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Бензинов джип по същество е глупаво нещо, но не и заради цената на горивото. Това ако се ползва в гората, нали.
                        Според това за какво се използва джипа в гората -да се говори че едното е глупаво , а другото хитро е доста произволно
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Помагайте за закупуване на джип

                          Е, давам скромно мнение.
                          Идеята ми е, че цената на горивото не може да е водеща. То се избира според нуждите.
                          Иначе свят широк, вкусове разни.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: Помагайте за закупуване на джип

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            - защото според колегата :

                            ....каквото и да означава това .
                            Това означава, че на бензин не мога да го "изхранят". Май само ти не си разбрал.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Помагайте за закупуване на джип

                              То и бензинов камион, и то за в гората уж не е теоритично най-умното творение, но ги има и ги ползват...поне у нас.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • #75
                                От: Помагайте за закупуване на джип

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                То и бензинов камион, и то за в гората уж не е теоритично най-умното творение, но ги има и ги ползват...поне у нас.
                                Мани го Търтея, той е соросоЙд и русофоб - как смеЙ да намеква, че братушките са глупави?!
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X