Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за закупуване на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помагайте за закупуване на джип

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    Сега ако покажеш и дизелово тераното за 4000 както и чероки
    За 4 бона в мобилето излизат доста дизелови черокита дори съдейки по снимки изглеждат доста добре някои.За тия пари излизат и някое друго терано,но си прав не изглеждат читави.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #32
      От: Помагайте за закупуване на джип

      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
      За 4 бона в мобилето излизат доста дизелови черокита дори съдейки по снимки изглеждат доста добре някои.За тия пари излизат и някое друго терано,но си прав не изглеждат читави.
      Те изглеждат, ама дали са? Дизеловото чероки сигурно е най-оплюваното нещо в форума.
      Доколкото имам наблюдения и Терано и Чероки след 2001 вървят около 7 000

      Коментар


      • #33
        От: Помагайте за закупуване на джип

        Тук става някакво разминаване. Според повечето мнения в темата, за 4000 лв не може да се намери джип от тези, които съм споменал.. А защо тогава из обявите е пълно с такива? Пример: в mobile.bg от Витарите има 2 за тази цена, едната е нов внос, от Фронтерите има 15 обяви, като започват от 3000лв. Според вас, нито една ли няма да е читава. В смисъл, да няма ръжда и двигателя да не е заминал? Нещо не се връзват нещата. Сега, естествено, че ще отидат пари за ремъци, ролки, масла и друго задължително обслужване, но да кажеш, че за 4000 лв няма джип, не е логично. А и тва са коли на по 20 години

        Коментар


        • #34
          От: Помагайте за закупуване на джип

          Колегата иска джип за 4000лв.,но не е казал каква сума е отделил за след това?
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #35
            От: Помагайте за закупуване на джип

            Може да се вземе добър джип за такива пари и въобще кола.Трябва да се следят обявите Мобиле и подобните ,често изкачат машини които се продават от "зор"на ниска цена,така взех и комбито си едно време и Фронтерата,момчето няколко пъти качва и сваля обявата,просто си имаше досадни проблеми и беше решил да продава на всяка цена.За марката е без значение за подобно яздене като лов ,стига да си стегнеш машината и след това да си я подържаш добре.Скоро ще се продава КиЯ дизел,ремонтирана предница миналата година,преден и заден кардан,май е за некъв ремонт на парното ,но върви на пушка. .п.с.Не разбирам защо трябва да те е срам да зареждаш каквото и да било на газ ? Да не е спорткар разбира се ,щото нуждите там са други.
            Последно редактирано от faster; 17-08-17, 06:57.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              От: Помагайте за закупуване на джип

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              .п.с.Не разбирам защо трябва да те е срам да зареждаш каквото и да било на газ ? Да не е спорткар разбира се ,щото нуждите там са други.
              Питай Гагич, пък може и други гагичоподобни.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Помагайте за закупуване на джип

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Не е хубаво такова отношение към другите ,виж да си похвалиш своето е разбираемо.
                А ,твоето джип какъв е?Похвали го де.
                Моето е като твоето,само се хвали.Колкото до Киите-имам преки наблюдения от 4 такива на приятели,излизаме заедно по горите.Но само ако не са в бокса,хахаха.Което за съжаление е повечето време.И четиримата ги псуват редовно и искат да ги сменят поне с някоя дърта Фронтера.Та в час съм с това чудо на техническата мисъл де
                Темата мисля беше избор на джип,е аз си казвам мнението какво да Не взема,за какво отношение говорим ?
                Последно редактирано от Tanatos123; 17-08-17, 09:56.

                Коментар


                • #38
                  От: Помагайте за закупуване на джип

                  И аз като Пенчо си карам Кия-та и не се оплаквам. Средно месечно изминавам между 1000 и 3000 км. България, Гърция и нататък...
                  Вярно не карам тежък офроуд, но ми се налага да се набутвам от време на време на някои плаж(включително миналата събота и досега не ме е оставяла. Включвам бавни и газ
                  На магистралата в БГ съм държал 140 София - Пловдив. Извън БГ си карам с 100-120...

                  Ремонт по ходовата част съм правил преди около 3 години (един горен носач)...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Помагайте за закупуване на джип

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Питай Гагич, пък може и други гагичоподобни.
                    Аха ,ясно!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Помагайте за закупуване на джип

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      И аз като Пенчо си карам Кия-та и не се оплаквам. Средно месечно изминавам между 1000 и 3000 км. България, Гърция и нататък...
                      Вярно не карам тежък офроуд, но ми се налага да се набутвам от време на време на някои плаж(включително миналата събота и досега не ме е оставяла. Включвам бавни и газ
                      На магистралата в БГ съм държал 140 София - Пловдив. Извън БГ си карам с 100-120...

                      Ремонт по ходовата част съм правил преди около 3 години (един горен носач)...
                      А аз вече и каравана дърпам. Малко над тон е.
                      Без проблем я качих на Голям беглик - 15++ метра над морето.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Помагайте за закупуване на джип

                        Някога имах Москвич 1360. С него се учих да карам на места които сега минават за хард. Това прави ли го хубав джип/кола?
                        Последно редактирано от turtey; 17-08-17, 18:00.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Помагайте за закупуване на джип

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Някого имаш Москвич 1360. С него се учих да карам на места които сега минават за хард. Това прави ли го хубав джип/кола?
                          Не. И кво?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Помагайте за закупуване на джип

                            Същото и с кияка
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Помагайте за закупуване на джип

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Същото и с кияка
                              Ма аз го не продавам!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Помагайте за закупуване на джип

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Някога имах Москвич 1360. С него се учих да карам на места които сега минават за хард. Това прави ли го хубав джип/кола?
                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Не. И кво?
                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Същото и с кияка
                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Ма аз го не продавам!
                                РазцепИхте ме от смЕх !
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X