Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електронни Запалвания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електронни Запалвания

    Ако може,някой Англо-говорящ модератор да преведе и направи по достъпно ползването на тази ценна(струва ми се) информация.http://www.transmic.net/gbindex.htm

  • #2
    До: ЕЛЕКТРОННИ ЗАПАЛВАНИЯ

    Линка е добър, има дори и програмката за пик-чето на запалването, но ако нямаш основните необходими познания по електротехника, и преведено няма да го разбереш А пък ако ги имаш, превод ти не требе
    DCRT®

    Коментар


    • #3
      До: ЕЛЕКТРОННИ ЗАПАЛВАНИЯ

      Колега, от тези схемички имам сглобени 3 варианта.
      Единият от тях работи отлично и не е скъп и труден за правене.
      По-големият проблем е мапинга за различни двигатели.
      За какво ти е електронно? Ако имаш проблем с твойто свиркай да помагам.

      Коментар


      • #4
        До: ЕЛЕКТРОННИ ЗАПАЛВАНИЯ

        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
        Линка е добър, има дори и програмката за пик-чето на запалването, но ако нямаш основните необходими познания по електротехника, и преведено няма да го разбереш А пък ако ги имаш, превод ти не требе
        Превода да е за хора,които разбират от това.И в последствие да го направят по достъпно за нас.Имам някакви общи познания и гледам,че цената не е повече от няколко евро.Има майстори в БГ,които вземат 170лв за нещо,което не струва и 17лв.Разликата е големичка май........И затова го пускам,някой да го преведе,изработи и продаде естествено но на по сносна цена.Основно искам(моля)да стане достъпно.А пък който си му разбира, да си го направи сам,няма лошо нали?
        ivo xt нямам(сега)такива проблеми,но има хора които иматМиналата година имах ХТ 600 с прецакано електронно,и благодарение на съветите ти се справих сам добреБлагодаря.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X