Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рейндж Ровер проблем в АСК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рейндж Ровер проблем в АСК

    Добър ден, колеги. Искам да попитъм някой има ли идея , какво да правя . Разказвам пред историята на джипа. Започвам Ранджа е 4.6 хсе мотора (в-1999г. купих го преди 2 месеца. След закуването му , реших да го обслужа както следва . Смених му 8 свещи +кабели маслото на двигатела +всички филъри и обслужих климатика . Покарах го седмица две и от дума на дума с мои познати реших да обслужа и всичко по трансмисията и смени маслата на диференциала (всичко по книга ) и на АСК + филтър (пак по книга) . Всичко изглеждаше наред докато не пътувах извънградско (около 120км) и щом се пребрах когато оставих Ранджа на П на тихи обороти от време на време се чува едно причаткване (което никак не е тихо) ходих при един двама майстора в Бургас и хората се съмняват за някаква верига (хич не съм на ясно) , но ми отказват да е правят защото не се занимават с автомати.
    Някой случвало ли му се е ? Случайно да ми препоръчате , някой в Бургас който може да помогне ... Или да го продавам със шум в кутията. Какво ще ме посъветвате ?
    Благодарности предварително . Поздрави!
    П.п. : Извинявам се ако има такава тема , но пиша през телефо и ми е малко трудно да разгледам целия форум.

  • #2
    От: Рандже Ровер проблем в АСК

    Колега, иди при специалист. Сигурен ли се, че е от трансмисията? В автомата верига няма, така, че не може де е от нея. Има верига в раздатката, но тя не работи на място, така че и от нея не е.

    Коментар


    • #3
      От: Рейндж Ровер проблем в АСК

      Колега при кой да ида? В бургаска област който шитам и не знае? Препоръчай те някой, който се е занимавал с кутии на Рандже...

      Коментар


      • #4
        От: Рейндж Ровер проблем в АСК

        А това тихото не съвсем тихо каквото и да било .. да не е случайно компресора на климата ??? Поеже знам че сега и топличко и да бичи наместо двигателя ... вероватно и климата работи .. е така питам си само ...

        Коментар


        • #5
          От: Рейндж Ровер проблем в АСК

          Не е компресора колега , той е ясен как чатка като се пусне това е по сериозен шум ...

          Коментар


          • #6
            От: Рейндж Ровер проблем в АСК

            Здравей.
            Защо не отидете до фирма Вромос-Селскостопанско летище Сарафово-089 783 2444
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X