Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лигнитни въглища.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Лигнитни въглища.

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    ...Още си имат работещ завод за гуми .
    Не се знае. Може само да се прави на работещ. Само не ми е ясно защо са се занимавали с Ковачки, те свои специалисти си имат в изобилие.

    Коментар


    • #92
      От: Лигнитни въглища.

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение

      Хотел в Прищина Косово.
      Явно това на снимката е топлото за зимата.
      Що е то?
      Такива вадят от мина "Бели Брег" и ги карат за ТЕЦ Бобовдол. Местните около мината ги купуват, дядо ми също се грееше навремето с тях. Секат се с брадва, горят отвратително.
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #93
        От: Лигнитни въглища.

        Е с това вече не бих се топлил! И най-некачествените въглища, които съм купувал, са били в пъти по-добре. Даже не знам това как го разпалват, и топли ли изобщо.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #94
          От: Лигнитни въглища.

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Е с това вече не бих се топлил! И най-некачествените въглища, които съм купувал, са били в пъти по-добре. Даже не знам това как го разпалват, и топли ли изобщо.
          Много добре си горят .
          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Не се знае. Може само да се прави на работещ. Само не ми е ясно защо са се занимавали с Ковачки, те свои специалисти си имат в изобилие.
          Работи си и произвежда всякакъв вид гуми и гумени изделия . https://trayal.rs/en/home/ Сърбите нямат завод ликвидиран по нашите схеми .
          Последно редактирано от sek.1; 20-08-17, 19:38.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #95
            От: Лигнитни въглища.

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            ....Сърбите нямат завод ликвидиран по нашите схеми .
            Имат обаче достатъчно напъни. От групово време още, та май вече ще го напипат.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #96
              От: Лигнитни въглища.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Е явно сърбите не мислят точно така . Още си имат работещ завод за гуми .
              Дето изкарват по един сезон, и после предават богудух.

              Коментар


              • #97
                От: Лигнитни въглища.

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Дето изкарват по един сезон, и после предават богудух.
                Не са по лоши от всички останали масови марки гуми . Карал съм с Траял и на времето и сега .
                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Имат обаче достатъчно напъни. От групово време още, та май вече ще го напипат.
                Силно ме съмнява . За разлика от нашата тяхната правосъдна система работи бързо и много ефективно .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  От: Лигнитни въглища.

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  ... За разлика от нашата тяхната правосъдна система работи бързо и много ефективно .
                  Хм, може. Може пък и да сме се облажили някога.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #99
                    От: Лигнитни въглища.

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Хм, може. Може пък и да сме се облажили някога.
                    От какво ? У нас обикновено се облажват само някои от другарите В случая другаря Ковачки сериозно се облажи тук ама в сръбско изяде дървото .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Лигнитни въглища.

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      От какво ? У нас обикновено се облажват само някои от другарите В случая другаря Ковачки сериозно се облажи тук ама в сръбско изяде дървото .
                      В Сърбия го яде,но тука Брикел все още работи.
                      Нямате си на представа,каква отрова бълва.
                      Бившият му шофьор сега ми е колега,та разказва някои случки.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-08-17, 23:01.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Лигнитни въглища.

                        Малко се отдалечихме от темата ама нека да кажем че първо в Сърбия никога не е имало нашите безумни промишлени изхвърляния. Предприятия създадени без никаква икономическа логика в Югославия имаше малко, поради което процентът на оцелялите при постепенното либерализиране на пазара е съвсем различен от нашия.

                        Пак по същата причина икономиката на Югославия и остатъците от нея никога не стигна до катастрофата с която ние завършихме 1980-те. Поради това, държавата и до сега може да си позволи да поддържа някои "структуроопределящи" (да се чете: даващи заплата на твърде много избиратели или важни хранилки за някой фактор) фирми с преки или косвени дотации.

                        Ноооо, вървят във вярната посока. Ковачки просто е малко избързал.

                        Коментар


                        • От: Лигнитни въглища.

                          Нормално сръбската икономика за разлика от нашата винаги е била западно ориентирана и поне на едни 80% процента е съвместно производство основно с италиански компании . Та едва ли имат нещо за ликвидиране .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Лигнитни въглища.

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Не са по лоши от всички останали масови марки гуми . Карал съм с Траял и на времето и сега .Силно ме съмнява . За разлика от нашата тяхната правосъдна система работи бързо и много ефективно .
                            Мда, "правосъдната" им система. Ключовата дума тук е система.
                            Имал съм досег с нея, система си е отвсякъде.
                            Той и Цветан Василев така смята.

                            Коментар


                            • От: Лигнитни въглища.

                              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                              От мина Чукурово са въглищата и ги продават за директно горене .
                              Те и моите две стотинки: казарма в Мусачево, отопление на въглища, 140 човека спално.
                              Въглищата ги вземахме с требване от Чукурово.
                              Няма такъв боклук, при все, че уж ни даваха хубави.
                              Сече се с брадва и се разпалва с оръжейна смазка. Бензина не вършеше работа. Изолация от стари ЗАС кабели също вършеше работа.
                              А как смърдят....

                              Фатмака - местен шоп - крадеше верото (Верила е наблизо), метлите, шортите и т. н. за да ги шитка на битака на Подуяне.
                              Крадеше бензин, хляб, чаршафи, но въглищата не ги доближаваше на километър - това е здрав шопски морал.


                              Коментар


                              • От: Лигнитни въглища.

                                То въглища дето се палят само с една клечка кибрит няма .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X