Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна, рестайл, доработки на табло w460

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замяна, рестайл, доработки на табло w460

    Колеги, да питам... някой от вас да има снимки, да е правил нещо или да има идея за някакво обновяване на таблото на w460? Ясно ми е, че повечето от вас далеч не се интересуват от тия неща, но все пак си е прекалено старовремско и търся някакви варианти и идеи малко да го пооправим Чувал съм за разни замени с ML-ски табла и темподобни, но нещо не мога да си го представя, затова питам дали някой няма снимка на нещо подобно. Естествено най-елементарния вариант е просто да се купи по-ново и толкова, но не е толкова лесно, знаете... мога да взема от 463 след 2000 година, но е друго управлението на парно/климатик (трябва и кутията)... тя пък не е толкова лесно да се смени с друга, че дупката и е на друго място после... отделно това километражи, копчета... доста голям филм става всичко да се подкара...

  • #2
    От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

    Аз слагам от 124
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

      И това съм го чувал, ама не съм го виждал... метни някоя снимка да видим как става?

      Коментар


      • #4
        От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

        Имаш варианти бол. То първите на 463 са точно от 124
        Снимки ще видя дали пазя. Там играта е да се подкарат всички уреди, а висшия пилотаж е да се калибрират. Напълно е възможно, 124ково табло мога да ти подкарам на произволна кола.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

          Аз съм малко по-напред вече, с километраж от Е-класа 96-та година съм и всичко работи... даже и вътре малко си поиграх, но не ми харесва и се чудя няма ли вариант да стане по-добре без допълнителни направи си сам, преди да се заема да си направя сам

          Коментар


          • #6
            От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

            Как подкара да показва скоростта?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

              Само да уточня, не говорим за километражи, а за цялостно табло... Километража е ясен, аз сам си го смених с 124-ков още в началото... даже някъде трябва да имам снимки...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15310430_1839808809609468_846760872_n.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5763270

              Коментар


              • #8
                От: Замяна, рестайл, доработки на табло w460

                Както подкарват кутиите 722.6 с електронно управление да сменят, само че при мен е само с един датчик и е само за километража... разликата е около 4 км/ч по GPS, почти точно е, естествено не е като оригиналното но става... сега като я боядисат и и сложат пакета ще си я взема и пак разхвърлям таблото мисля вече за последен път да го направя и да стане тоя път като хората, че ми писна, та затова се чудя няма ли по-лесен вариант направо да вкарам нещо готово... ама като гледам май ще има отново направи си сам

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X