Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

    Здравейте взех си Jeep Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive LPG Prins VSI ,но режима паркинг не му работи само с ръчна спирачка го задържам ще съм ви много благодарен ако ми помогнете

  • #2
    От: Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

    Малко повече информация няма да е излишна ..
    Вариянта да са му изронени зъбаците (заемка от мотористите) на тресчотката или друго е малко вероятна.
    Как така не задържа ? Р .. и колата продължава да си ходи напред съвсем спокойно без да спира .. цял метър да речем?
    Виж иди до дядо Владо да му побае? Не пишеш откъде си .. абе мноо телеграфно.

    Коментар


    • #3
      От: Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

      От Хасково съм като го сложа на P джипа не се застопорява и тръгва и леко скърцика като го бутна обяснявам си го че придишния собственик го е сложил на паркинг в движение знам ли вече...

      Коментар


      • #4
        От: Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Виж иди до дядо Владо да му побае? .
        Да звънне след 11.00ч.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          Малко повече информация няма да е излишна ..
          Вариянта да са му изронени зъбаците (заемка от мотористите) на тресчотката или друго е малко вероятна.
          Как така не задържа ? Р .. и колата продължава да си ходи напред съвсем спокойно без да спира .. цял метър да речем?
          Виж иди до дядо Владо да му побае? Не пишеш откъде си .. абе мноо телеграфно.
          Аз имам една заемка от дедо ми.Беше говедар.Та , жегла му са викаИ баш на зъбаците пречи да се завъртЪт
          Сори
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Неработещо ''P'' на Гранд Чероки

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Аз имам една заемка от дедо ми.Беше говедар.Та , жегла му са викаИ баш на зъбаците пречи да се завъртЪт
            Сори
            А , ти пък! Ма баш те таа работа - жеглата имах напредвид! На тресчотката трескАвицата да се е отрЕсла един вид.

            Как па ли е станала подобна работа? Данеби някой да е решил като във вица:
            - Татее, дръж се - включвам на Рали (хоп лоста на Р).
            Не че тез кутии нямат блокировка срешу подобни изстъпления.. ма ако натиснеш механичната блокировка на лоста може пък и да усппее да го ръчне в движение.
            Последно редактирано от Slick; 09-08-17, 00:06.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X