Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за джип до 8000лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за джип до 8000лв

    Привет!
    От известно време съм в размисли за покупката на джип 4х4 за градски условия, но нещо все не намирам правилният избор цена-екстри-качество, поради което реших да се допитам до ВАС за съвет!
    Изискванията ми може би са малко взаимо-изключващи, ето какви са те:
    -Сравнително модерен (2000+)
    -Кожен салон
    -4х4 фул тайм за предпочитане (нещо от сорта на Суби)
    -Двигател без значение дизел или бензин, важното е да не е със скъпа поддръжка
    -4 врати (дълга база и тн)
    -Автоматик (ако има опция бавни ще е добре)
    -Удобен за пътуване (офроуд не искам, само малко заигравка зимата със снега и лятото по-близо до пясъка )
    -И не на последно място финансовата част - нещо около 8000лв

    пс.Преди време имах Гранд чероки 5.2, е това няма изхранване газ/бензин....та по-скоро нещо по-умерено откъм коне-разход бих предпочел

  • #2
    От: Предложение за джип до 8000лв

    мен ми звучи като Форестър това

    Коментар


    • #3
      От: Предложение за джип до 8000лв

      На мен ми звучи като ЛК 95,ако съм аз 3,4 бензин-газ.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #4
        От: Предложение за джип до 8000лв

        Може и да излезе някое читаво Терано за тази сума.

        Коментар


        • #5
          От: Предложение за джип до 8000лв

          Тези предложения не са ли прекалено офроуд

          Коментар


          • #6
            От: Предложение за джип до 8000лв

            Наистина звучи като Форестър...95- те са по-скъпи, а и за градска употреба и снежец, Форестъра е добре.
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              От: Предложение за джип до 8000лв

              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
              На мен ми звучи като ЛК 95,ако съм аз 3,4 бензин-газ.
              За тези пари няма да намери

              Коментар


              • #8
                От: Предложение за джип до 8000лв

                Първоначално публикуван от stoichooooo Преглед на мнение
                Тези предложения не са ли прекалено офроуд
                Сам си написал ( Изискванията ми може би са малко взаимо-изключващи,)

                Коментар


                • #9
                  От: Предложение за джип до 8000лв

                  Затова като цяло пуснах темата...за да ми предложите варианти...като по-важното в избора е - да е удобен и бърз за път(да може да се кара с 140-150)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предложение за джип до 8000лв

                    Първоначално публикуван от stoichooooo Преглед на мнение
                    Затова като цяло пуснах темата...за да ми предложите варианти...като по-важното в избора е - да е удобен и бърз за път(да може да се кара с 140-150)
                    Да де, ама питаш за джип, а условията ти са като за SUV или 4x4 комби. Такива с бавни няма.

                    Golf/Passat Synchro, Octavia Scout.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предложение за джип до 8000лв

                      Първоначално публикуван от stoichooooo Преглед на мнение
                      Затова като цяло пуснах темата...за да ми предложите варианти...като по-важното в избора е - да е удобен и бърз за път(да може да се кара с 140-150)
                      Що питаш за джип?!?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предложение за джип до 8000лв

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Да де, ама питаш за джип, а условията ти са като за SUV или 4x4 комби. Такива с бавни няма.

                        Golf/Passat Synchro, Octavia Scout.
                        Пропускаш Субару - 4х4 и нек'ви бавни. Само дето пък при тях автоматика и бавните се изключват.

                        П.П. Е, те поговорките ненапразно са измислени - в рая и докрая не става.

                        П.П.2. Въпреки неприязънта към Гранд Черокито, Чероки Либърти бензин с раздатка 242 се доближава най-много до изискванията.
                        Последно редактирано от коко келеша; 10-08-17, 14:09.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Предложение за джип до 8000лв

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Пропускаш Субару - 4х4 и нек'ви бавни. Само дето пък при тях автоматика и бавните се изключват.
                          Въобще не му трябват бавни, щото:

                          Първоначално публикуван от stoichooooo Преглед на мнение
                          ...
                          -Удобен за пътуване (офроуд не искам, само малко заигравка зимата със снега и лятото по-близо до пясъка )
                          ...
                          ...

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Що питаш за джип?!?
                          Щото е модерно.

                          Колега, въобще не ти трябва джип, поне в смисъла в който се разбира в този форум.

                          ... а иначе съм забелязал, че масово хората казват "джип" на всичко което е малко по-високо и/или малко по-голямо, и евентуално 4х4.
                          Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 10-08-17, 14:07.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предложение за джип до 8000лв

                            Човека автоматик иска, пък те субарувците автомат с бавни нямат. Е, то верно, че автоматика си е "половин" бавни де.

                            Не ти трябва джип, сув-че е твойта кола. Японски има доволно след тия години и до тия пари, че и корейски, по важна е конкретната кола, не марката и модела.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Предложение за джип до 8000лв

                              Зависи колко гоямо нЯщо му трябва, но мисля че автоматочен Форестър е неговото такова.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X