Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея за букса - хладилник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Идея за букса - хладилник

    Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
    Абе момци, колко от вас разнасят хладилник в багажника почти целогодишно? Аз да. Това което предложих е проверено, пък и много коли си имат стандартно вертикални запалки.

    Буксата на Ясен е ясна, ползвам такава за солара и е супер, ама какво правим като трябва да сложа хладилника в друга кола?

    Лампи носим,ЛЕД барове както и зареждачки каквито се сетиш та е ясно за какво говориш.

    Скачаш на добро мьжко за запалка или директно комплект пьк вече в другата кола колко ще е читаво женското е на кьсмет.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Идея за букса - хладилник

      Стояне, тикаш една плоска отверка под страничните пластини и завърташ. Идеята е да излязат по навън с кривене. После си държат безгрижно.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #33
        От: Идея за букса - хладилник

        Ето това е яко, даже има и капачка, Ясен да не изтърва монети.


        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #34
          От: Идея за букса - хладилник

          XT60 конектор бих препоръчал. 65 ампера ток, и то не моментен. А е доста компактен. Ползват се по LiPo батериите за разни RC неща. Няма как да се разкачи от друсането, доста плътно влиза.

          Ако имаш път към София мини и ще ти дам два комплекта (да си имаш) .

          Коментар


          • #35
            От: Идея за букса - хладилник

            Amphenol C091A, 6 контактен. Има ги на резба и с байонет. Позлват се по 3 контакта за всеки полюс. Изключително качествено направени конектори, не можеш да сбъркаш поляритета, вядят се и се включват лесно.

            http://bg.farnell.com/amphenol-tuche...way/dp/1849579

            Това и на 20А няма да реве.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Идея за букса - хладилник

              Десетки левове, или евро за...обикновен щепсел ми се струва като подигравка към питащия.

              Коментар


              • #37
                От: Идея за букса - хладилник

                На мен ми се е случвало много пъти да купувам щепсел по-скъп от устройството което захранва. Нищо лошо няма в това, ако искаш да работи точно както искаш.

                Освен това като сложиш вътре храна за 30лв и установиш че е компрометирана в момент в който не можеш да си я набавиш за 30лв бързо ще съжалиш че не си дал 20лв за щепсел.

                Коментар


                • #38
                  От: Идея за букса - хладилник

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Десетки левове, или евро за...обикновен щепсел ми се струва като подигравка към питащия.
                  Еми не е обикновен щепсел а доста качествен такъв. От много време ползвам китайските им аналози за по 3 кинта, ама пред 3 месеца ми писнА, ръснах един 200лв и смених всичко. И хич не съжалявам.

                  Хубавите щепсели струват пари. Хубавите щепсели, дето ще ги има и след 10-20 години струват още повече пари. Ако намериш евтин вариант за нещо със същите качества, което да поема реални 5А на пин, обади ми се. Ама не такива, при които единия сам изпада, а другия се включва и изключва с големите клещи - такива си имах и отидоха в кошчето.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Идея за букса - хладилник

                    Във всеки магазин за електрочасти продават едни големи букси ( монофазни ) с три крака ( за 220 в. зануляване ) мъжка и женска част .С тях не може да обърнеш полюсите и издържат на ампераж , и не могат да се извадят .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0953.JPG
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5763071
                    Отдолу е мъжкото .Има и женско , което е подвижно .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Идея за букса - хладилник

                      Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                      Във всеки магазин за електрочасти продават едни големи букси ( монофазни ) с три крака ( за 220 в. зануляване ) мъжка и женска част .
                      Е да де ама и в багажника трябва да се събира.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Идея за букса - хладилник

                        Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                        Във всеки магазин за електрочасти продават едни големи букси ( монофазни ) с три крака ( за 220 в. зануляване ) мъжка и женска част .С тях не може да обърнеш полюсите и издържат на ампераж , и не могат да се извадят .
                        Отдолу е мъжкото .Има и женско , което е подвижно .
                        През такова си захранвам директно разклонитела от таблото на вилата, през 3x6 квадрата кабел. Подходящо е за всичко друго, но не и за автомобил. ОГРОМНО Е! Примерно 100-ина пъти (обемно) колкото това, дето му предложих аз.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Идея за букса - хладилник

                          Всяка двойка от инсталацията за вентилатор, елстъкла, фарове, климатици и почти всичко от автомобил за разколачване.
                          Иначе полезна инф.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #43
                            От: Идея за букса - хладилник

                            И аз бих ползвал xt 60 конектор.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Идея за букса - хладилник

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              През такова си захранвам директно разклонитела от таблото на вилата, през 3x6 квадрата кабел. Подходящо е за всичко друго, но не и за автомобил. ОГРОМНО Е! Примерно 100-ина пъти (обемно) колкото това, дето му предложих аз.
                              Да прецени човека , за мен не е толкова огромно , сигурно е . Аз бих го направил с него .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Идея за букса - хладилник

                                Перфектно е... ако ще захранваш хладилно ремарке

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X