Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тунинг дискове за спирачки по размер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тунинг дискове за спирачки по размер

    Здравейте, на субаруто предишния собственик е сменил дисковете и спирачните системи с по-големи. Сега искам да подменя дисковете, но не мога да намеря такива размери. Има ли някоя фирма, която може да прави по размер?

    Тези сега дето са, диска е закачен за шапката (не знам как да го нарека този купол с отворите за шпилките) с множество болтове. Това ме кара да си мисля, че може шапката и диска да са припаснати при първоначалния монтаж а да не са дошли в комплект.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-0fc19af1e28511a8ccfc1b29150e3f151e56b35b05b0318641d8abf5140e48c6-V.jpg
Прегледи:1
Размер:99.3 КБ
ID:6136698

    Та въпросът е, как да намеря или направя такъв диск. Болтовете са 5x100, централен диаметър 58мм, общата височина на диска 65.8, външен диаметър 305 (тук може малко да се варира предполагам.Дебелината на диска го измерихме 20 по ръба, който не е изяден, но имам някакви съмнения, чудя се дали наистина е бил 20мм първоначално или някак ръбчето също се е изтрило.

    В една фирма ми казаха, че имат подобен, но общата височина на диска е под 50мм, което мисля, че няма да остави достатъчно място за накладките.

    update1: Гледам това дето пише прилича на TAR-OX и намерих сайт за такива спирачки. Писах им и на тях да видим, какво ще кажат.

    update2: Този номер ми прилича на 0513, по него намерих на БМВ някво дискове, на които всичко пасва освен централния отвор, който е 75. Но с една втулка на стругар, мисля, ще ще стане. Странно, че по номера не пасва централния отвор, но може да е заради някой тунинг кит, който не мога да открия.
    Та това е най-близкия дикс, който откривам: http://www.taroxcat.com/index.php/br...s/single/25222
    А това най-близкия кит: http://www.tarox.co.uk/product/tarox...port-kmsu0543/

    Може да са монтирали предишна версия на този кит, знам ли. Въпросът е, че вече имам някакво решение, ако просто намеря на по-нормална цена дискове за това БМВ и сложа втулка. Ако някой има идея, как всичко да е тамън, все пак да каже. Още няколко дена поне няма да го правя.
    Последно редактирано от adadar; 05-08-17, 10:00.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X