Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем с хидравлични повдигачи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Странен проблем с хидравлични повдигачи

    Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
    Към колегата пуснал темата.
    Като сложи повдигачи от не шумящия мотор заедно с кобилиците му ,или остави кобилиците от твоя мотор,защото е възможно да се обажда някое тръгнало лагерче на кобилица.Звучи по същия начин от същото място.
    Вал с кобилици и повдигачи комплект смених, ако е само от един клапан е с друга ритмичност, тук чукат всичките комплект.

    Коментар


    • #32
      От: Странен проблем с хидравлични повдигачи

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      То гледането на описани предложения от търговци и производители не ми е проблем, но ме интересуват само лични впечатления от/на пробвали каквото и да било.
      За това и за всичко споделям само лични резултати за каквото и да е.

      Фейсови експириънси не ги брОим !

      ... абе ше го излекувам аз тоя компенсатор !


      Чудесно, експериментирай. Иначе как ще опознаем качествата на нови добавки ако не пробваме смело? Уж не приемате за чиста монета писаното от производители и търговци , а се хванахме за "....раздува уплътнители и семеринги...." ? Не си спомням да съм писал, че ми е раздула семерингите дали пък да не разглобя мотора и да проверя Ама тогава ще ми стане много скъп опита да го споделям просто така.
      Явно съм много глупав да пробвам всякакви добавки без да ме е страх от последствията и без да питам хе хе хе , явно съм и голям късметлия защото нищо лошо не се е случило ха ха ха
      Последно редактирано от Keltis; 06-08-17, 16:36.
      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

      Коментар


      • #33
        От: Странен проблем с хидравлични повдигачи

        Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
        Чудесно, експериментирай. Иначе как ще опознаем качествата на нови добавки ако не пробваме смело? Уж не приемате за чиста монета писаното от производители и търговци , а се хванахме за "....раздува уплътнители и семеринги...." ? Не си спомням да съм писал, че ми е раздула семерингите дали пък да не разглобя мотора и да проверя Ама тогава ще ми стане много скъп опита да го споделям просто така.
        Явно съм много глупав да пробвам всякакви добавки без да ме е страх от последствията и без да питам хе хе хе , явно съм и голям късметлия защото нищо лошо не се е случило ха ха ха
        Точно за това те попитах:

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        ...
        Надявам се, че си я пробвал лично ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X