Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи джип Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Първи джип Лада Нива

    Правилно си почнал.

    Коментар


    • #62
      От: Първи джип Лада Нива

      Щом ще сваляш пак раздатката може това https://www.niva-club.net/viewtopic.php?f=26&t=1595 да ти влезе в работа.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Мога да ти кажа какво не и е наред на почти всяка Нива като си я купи човек:
        1. Карданите: неправилно сглобени защото последния път като са сваляли трансмисията не са ги маркирали, а са ги изнизали от шлиците. От това имаш вибрации около 70км/ч и нагоре.
        Тук излезе много прав .

        3. Раздатъчната кутия - тя се центрова спрямо скоростната ама никой не го прави. За сметка на това корозията около опорите е често срещана и е нормално да се откъсне от пода при натоварване.
        Кажи как се центрова , сега тресене нямам , обаче на свободна като включа раздатката и включа скорост почва леко пак да тресе между скоростите и раздатката гуменото каре е сменено с подсилено. Това го забелязвам само на свободна раздатка.


        Давай, ремонтирай, има много. После ще ти разкажем за лагерите на предните главини.
        И вече може да кажеш за предните главини . Мисля че предна дясна трябва да я прегледам. Или е карето там има едно чаткане при потегляне и когато карам като подам леко надясно волана има едно скърцане и присвирване.

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Еми ,то от там се почва . От акъла. Ето запалката примерно е с осветление. С една проба всичко се разбира.
        А ако ти кажа , че свързах запалката и то не със осветлението , Защото когато вържа осветлението само свети а самата запалка не работи. Когато махна осветлението запалката работи за това махнах лампичката която е със жичка на нея. И вързах корпуса на запалката на - и другото на +.
        Така и не разбрах защо когато сложа лампичката запалката не тръгваше. Сякаш взимаше лампата тока на запалката или има нещо общо часовника който са монтирали направи ми впечатление , че когато вързах запалката той спря да работи. Изгоря ми веднъж първи бушон запалката спря да работи и тогава часовника тръгна не знам как е връзван не съм се ровичкал и да гледам. Запалката сега ми работи зареждам си уредите които ми трябват лампата като екстра я нямам. Та за акъла който спомена и за поста който цитира несериозно ми се вижда от големи мъже набори на баща ми.
        Последно редактирано от CarTest™; 23-10-17, 17:39.

        Коментар


        • #64
          От: Първи джип Лада Нива

          Осветлението на запалката се свързва със осветлението на таблото,трябва да има нарочен кабел зад барчето за това.Инак си има постоянен плюс за самата запалка.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #65
            От: Първи джип Лада Нива

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Осветлението на запалката се свързва със осветлението на таблото,трябва да има нарочен кабел зад барчето за това.Инак си има постоянен плюс за самата запалка.
            Значи там била работата. Явно часовника който са присадили не съм разглеждал още къде са го връзвали видях само плюса на запалката и от него я свързах. Там ще е някъде този кабел ползван за това ще разгледам благодаря.

            Коментар


            • #66
              От: Първи джип Лада Нива

              Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
              ....
              Така и не разбрах защо когато сложа лампичката запалката не тръгваше. Сякаш взимаше лампата тока на запалката или има нещо общо часовника който са монтирали направи ми впечатление , че когато вързах запалката той спря да работи. ..... Та за акъла който спомена и за поста който цитира несериозно ми се вижда от големи мъже набори на баща ми.
              Дух някакъв се е вселил. Най вероятно като си взел колата не си почерпил или "повозил" чуждо.

              Коментар


              • #67
                От: Първи джип Лада Нива

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Дух някакъв се е вселил. Най вероятно като си взел колата не си почерпил или "повозил" чуждо.
                Честно да ти кажа и 2 те ги направих заклевам се .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X