Обява

Свий
Няма добавени обяви.

подаваща машина, зеге или дръгело

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: подаваща машина, зеге или дръгело

    Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
    Тази машина работи с рифел пили-машинни...
    Рифел-пилите са ръчни, да не се бъркат с машинните.



    Коментар


    • #17
      От: подаваща машина, зеге или дръгело

      Може и да си прав,не споря. Колегите матричари ги наричаха машини рифел пили, а тези които си показал на снимката , ръчни рифел пили.
      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
      Ат.Буров.

      Коментар


      • #18
        От: подаваща машина, зеге или дръгело

        Не се обиждам, дори ако в професията ми направят забележка, а за хобитата - съъм благодарен. Първите снимки бяха докато настройвах нещата. Сега кондензаторите са скрити под капака със светкавица Оказа се, че червените наци-та (един колега каза да не ги наричам фашаги - те наистина не са били никога фашаги, а наци-та, та те са сложили максимално-токова защита, която се регулира на какъв ток да изключва! Беше на 2.5А, турих я на 4А и заспа.
        А трифазен ток някъде имам, някъде нямам. И с идеята да са мобилни ги правя на 220V. Тази обаче не е от мобилните - едвам я помествам с лост

        Ако на някой му се продават машинни пили - да ми предлага 0886443429 Деспин Митрев

        Лешници троши добре, но много хвърчат черупките https://www.youtube.com/watch?v=kZ3RhxKjrvw

        Коментар


        • #19
          От: подаваща машина, зеге или дръгело

          Ерозията на шлосера... Честито,изглежда доста добре.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X