Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем със съединител

    Споделям мнението на Ro-di, провери детайла с парт номер 461021449, също и лоста, който го задейства. Съществуват проблеми в този възел. За да провериш състоянието, трябва да свалиш капака. Другото, което ми хрумва е да откачиш жилото отдолу и да провериш свободния ход на лоста колко е, и как се движи. Ако е много, е индикация за разглобяване.
    Последно редактирано от gnomerhone; 02-08-17, 23:25.
    Gnome Rhone AX2 800 1938
    Yamaha XT600Z 1VJ 1986
    Husqvarna Te 510 1989
    Argvmentvm ad novitatem

    Коментар


    • #17
      От: Проблем със съединител

      Благодаря за съветите!

      Наистина доскоро нямаше дори зачатъци на този проблем при мен. Адаша полицай се бъзика за бутане като колело, но допреди появата буквално беше така. Е, разбира се в първия момент поради голямата маса на машината изисква усилие, но като набере инерция си се бута като пазарска количка. А сега в рамките на 1-2 месеца започна и трудно да изключва от скорост и стартера да върти по-мудно при палене. Даже последния път забелязах, че при включване на първа скача 10см напред. Да, при мен винаги включва със силен удар, но никога не е подскачал напред целия мотор.

      Лошото е, че ако отворя капака най-вероятно няма да мога да го затворя със същата гарнитура. За нова предполагам ще отидат 10-15 дни. За момента ще изчакам да видя дали ще се "самооправи" с каране

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X