Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на работен пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на работен пикап

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Аз го чета баничарка ИЛИ пикап, ама може и да си прав Руси
    Става въпрос само за баничарка,но в мобилето няма раздел баничарки,водят ги пикапи....ти по добре знаеш пикап вероятно идва от pic up мисля ,и в никакъв случай не е джип със кош.
    Честно,и аз се замислих как да го пиша в темата,но реших че мобилето знаят повече от мен по Тея въпроси.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Избор на работен пикап

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Баничарката си е баничарка.
      А Кангото е една от най- коравите баничарки. Не случайно се продава и с емблемата на Мерцедес и името Цитан.
      Канго за цената си на вторичния пазар не предлагат нищо повече от комбото примерно.
      Малка е отзад.Ако говорихме за жени,Ок..ама за кола..

      п.п Интересува ме доблото след 2006 г.
      Последно редактирано от Roninn; 28-07-17, 22:27.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Избор на работен пикап

        Ронин след като знаеш, защо питаш?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #19
          От: Избор на работен пикап

          Имам колеги в Пловдив, които викат пикап на баничарката. Щях да реша, че е общоприето, ако Руси не беше се включил.


          Анатолий, адмирации за систематизираната информация. Мисля, че трябва да е леснонамираема във форума.


          И малко по темата. Когато аз избирах баничарка, имах само две изисквания: две "използваеми" места и климатик. Нищо друго. С тая нагласа ходих да разглеждам. Доблото е проектирано от Испанската инквизиция с цел водачите над или около 1,90 м да източват Здравната каса непрекъснато. С едното ми сядане (предварително преместена седалка в крайно задно положение) добих синина на дясното коляно от конзолата на лоста за предавките. Секунди по-късно си посрещнах челото в някаква етажерка на нивото на очите ми. Изпълзях попти нокаутиран. Това ми беше допира с Добло, а външно ми изглеждаше много обещаващ откъм размери.
          До Форд не стигнах, но гледах още няколко ватианта. Старото комбо-удобно за шофиране, но не и за качване и слизане. Много ниски седалки...
          И така стигнах София Франс Ауто, където видях за първи път, че има по-малки баничарки, на които пише бипър. До тоя момент всички бяха берлинго за мен. Викам си " я да седна на майтап" и "О, чудо" . Говедо като мен седна все едно от мен са взели мярката и за позиция и за височина на седалката. Има клима, ел-всякакви-глезотии... слизам и казвам на човека "купувам я". Той па взе да се кръсти и вика " 25 години продавам баничарки, всеки отваря отзад, мери смята, ти седна от пред и я купи, без да отвориш отзад. Сигурен ли си, че не ти трябва мотор?"
          Значи, тук някъде и свършват предимствата на бипъра. А , да. И изглежда добре. Иначе- малко, късо, тясно, друсащо, шумно и невървящо автомобилче. Ползвам го само градско, че след едно пътуване да Стралджа и обратно два с колегата си пишехме по вайбър, щото не чувахме нищо. Ако имаш по-конкретни въпроси за бипър/немо/кюбо, питай. Всичките ги правят в Италия.
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: Избор на работен пикап

            върти ми се една дачия в главата...
            800кг , капак на задницата , клима , 5,5 /100
            Абе приказка ...
            Ама днешно време кой кара такива келепири?

            Коментар


            • #21
              От: Избор на работен пикап

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Ронин след като знаеш, защо питаш?
              За доблото очаквам мнение,след 2006 г.са доста накичени,обаче нито мотор нито окачване,нито издръжливост,със италиано турските не съм имал допир,знам че jtd моторите са ок,но знам че jtd са 1.9 ,Тея на доблото са с друга кубатура,незнам за едни и същи двигатели ли става въпрос,това за регулиране на клапаните на всяка смяна на ангренажен ремък 60 к.ми се види странно,вярно ли е.Масово кънектите по фургона са подбити от вътре на вън от неукрепени товари,добло не съм видял така,това ме кара да смятам че имат обшивка или скара от вътре или ламарината е двойна,незнам.Масово се карат пък само един колега даде мнение.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: Избор на работен пикап

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Имам колеги в Пловдив, които викат пикап на баничарката. Щях да реша, че е общоприето, ако Руси не беше се включил.


                Анатолий, адмирации за систематизираната информация. Мисля, че трябва да е леснонамираема във форума.


                И малко по темата. Когато аз избирах баничарка, имах само две изисквания: две "използваеми" места и климатик. Нищо друго. С тая нагласа ходих да разглеждам. Доблото е проектирано от Испанската инквизиция с цел водачите над или около 1,90 м да източват Здравната каса непрекъснато. С едното ми сядане (предварително преместена седалка в крайно задно положение) добих синина на дясното коляно от конзолата на лоста за предавките. Секунди по-късно си посрещнах челото в някаква етажерка на нивото на очите ми. Изпълзях попти нокаутиран. Това ми беше допира с Добло, а външно ми изглеждаше много обещаващ откъм размери.
                До Форд не стигнах, но гледах още няколко ватианта. Старото комбо-удобно за шофиране, но не и за качване и слизане. Много ниски седалки...
                И така стигнах София Франс Ауто, където видях за първи път, че има по-малки баничарки, на които пише бипър. До тоя момент всички бяха берлинго за мен. Викам си " я да седна на майтап" и "О, чудо" . Говедо като мен седна все едно от мен са взели мярката и за позиция и за височина на седалката. Има клима, ел-всякакви-глезотии... слизам и казвам на човека "купувам я". Той па взе да се кръсти и вика " 25 години продавам баничарки, всеки отваря отзад, мери смята, ти седна от пред и я купи, без да отвориш отзад. Сигурен ли си, че не ти трябва мотор?"
                Значи, тук някъде и свършват предимствата на бипъра. А , да. И изглежда добре. Иначе- малко, късо, тясно, друсащо, шумно и невървящо автомобилче. Ползвам го само градско, че след едно пътуване да Стралджа и обратно два с колегата си пишехме по вайбър, щото не чувахме нищо. Ако имаш по-конкретни въпроси за бипър/немо/кюбо, питай. Всичките ги правят в Италия.
                Колегата дърпа към бипър,харесахме едно но нямаме време тая седмица,ще вземем най дългите инструменти и ще ходим да мерим кое как.Ако решим за него,със сигурност ще задавам въпроси.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на работен пикап

                  Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                  върти ми се една дачия в главата...
                  800кг , капак на задницата , клима , 5,5 /100
                  Абе приказка ...
                  Ама днешно време кой кара такива келепири?
                  Каквато и баничарка да вземем,отзад ще е с две хоризонтално отваряеми врати.Капак на горе не е удачно,ние сме монтажници и на ден обхождаме понякога по 7-8 адреса което значи три пъти ровиш на слизане и толкова на качване грубо 50-60 пъти отваряш и затваряш отзад,с капак нагоре ще е мъка

                  Ако става въпрос за Логан ,ТЦ..Такива минаха двадесетина,в моя отдел имахме такава бензинова,аз за три години не се качих даже и да се возя ,но пък съм я влачил от Стара Загора до Пловдив,от Чирпан до Пловдив и така докато блокира мотора веднъж.Дизеловите бяха много икономични,нямам пряк опит,аз не ги харесвах.
                  Последно редактирано от Roninn; 28-07-17, 23:53.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на работен пикап

                    Даже с дачията имам няколко клипа,с лекота се измъквам.

                    https://youtu.be/-JIm44FTK8c
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на работен пикап

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Колегата дърпа към бипър,харесахме едно но нямаме време тая седмица,ще вземем най дългите инструменти и ще ходим да мерим кое как.Ако решим за него,със сигурност ще задавам въпроси.
                      Дължина... няма. Нито ширина. На рейнджа беше по-голям багажника...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на работен пикап

                        Баничарката е избрана,нека утре да оправим документите и да я докараме и ще се похваля ако всичко е Ок.

                        Ще споделя и всичките ми премеждия по издирването на читав екземпляр.Нека само да приключа напълно.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на работен пикап

                          Ми да се отчета за протокола..




                          2009 година,купена от мото Пфое ,със сервизна история на 150 000 км.
                          Климатика работи яко,ел.стъкла,ел.огледала,централно със двузоново заключване,етажерка над главите.....ел.подгряване на предното стъкло....Май е това...като за товарна кола всички екстри.
                          1.8 TDCI 90 коня ,върви ,не пуши...Има някои дребни неща ,може би някакъв тампон на мотора,може би десен лагер леко се чува..
                          Инъче отдолу гледам лъскави разни щангички и накладки.

                          А...изпуска някъде отработени газове,ауспуха и тръбите до меката връзка даже не са ръждясали,някъде по нагоре е дето немога да видя ,през почивните дни ще отворя канала да видя какво има там....отдолу..

                          Вчера вечерта я взех,днес влезе в боя,кат трябва да мина Тея дни.
                          Гледам предишния собственик,данък 3.60 лв.?
                          Последно редактирано от Roninn; 19-09-17, 19:37.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X