Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глад за резервни части и инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Глад за резервни части и инфо

    Здравейте, колеги!
    От 2013г. имам един 2.7 CRD Grand Cherokee Limited. Много работи му сменях, но за щастие не са се повтаряли до момента
    Карето на предният кардан, замина ... карам си със задния само. Проблема е, че не мога да намеря никъде - ни по магазини, ни по морги. Имате ли някакви идеи?
    А и другият проблем ми е, че отнякъде губя хидравлична течност - горе долу на две седмици половината и повече от казанчето заминава ... а не виждам от къде е. Всичко отдолу е омаслено
    Каренцето ми е важно ... ако не го намеря почвам да се замислям дали да не продам колата ... а не искам. Вложил съм в нея, толкова колкото струва самата кола
    За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
    Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

  • #2
    От: Глад за резервни части и инфо

    Здравей.
    По първия въпрос - има много теми по въпроса с отговори. Съветвам те да се поровиш - има инфо. Иначе накратко: поръчка по интернет от САЩ от rockauto.com; търсиш коорднати на фирма Скорпион 13 и да ти пратят с куриер; някоя фирма за рециклиране на карето, ако въобще има ресурс - Технокардан гр.Кубрат. Първият вариант е най-добър.

    По втория въпрос - ти си с хидравличен вентилатор. Има един маркуч който тръгва от хидравличната помпа (отгоре), минава над венилатора и отдолу влиза в управлението на вентилатора (най-десния от трите). Като е запален двигателя размърдай маркуча и в двата му края и виж дали не сълзи. Ако е той ще ти кажа къде да ти го направят но във Варна.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

    Коментар


    • #3
      От: Глад за резервни части и инфо

      карето по размер ще го намериш !
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • #4
        От: Глад за резервни части и инфо

        Става вече няколко месеца не мога да намеря в БГ - нито по магазини, нито по морги. В тази връзка се чудя дали от 3.1 мотора ще стане на моя?
        Предвид идващата зима почвам да обмислям, поръчка от Щатите - проблема ми е, че не знам как се води точно по номенклатура. Някой на помощ? Защото като погледнах в сайта на рокауто имаше модификации само на бензинови мотори!!!
        Последно редактирано от tojito; 02-09-17, 10:41.
        За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
        Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

        Коментар


        • #5
          От: Глад за резервни части и инфо

          Звъни на Жоро или на Дядо Владо да ти поръчат едно каре, идва за седмица от щатите.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X