Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 30 от 30

Тема: Hyundai ix35 - мнения

Място
    Плевен-София
    Публикации
    2,952
    Точки (при гласуване)
    15

По подразбиране От: Hyundai ix35 - мнения

Дали?
    Въпрос:
    Здравейте,Бих желал да направя запитване,дали е възможно да се направи справка за СУВ от марката Хюндай.
    Автомобилът е IX35, 1.7 CRDI,внесен от Италия.
    Рама номер :
    U5YZU81UABL098032.

Отговор:
    Здравейте,
    нямаме възможност за проверка на автомобили закупени от дилърства различни от ИНД Комерс ЕООД.
    Поздрави,

Това по официален мейл към тях.След телефонен разговор, си признаха истината.С Тойота е същото.От Тм Ауто не мога да видят какво е ставало с Тойота купувана от Пазарджик.

п.с Не и повярвах на ИНД, намерих познат в сервизната и част в централен офис,който има достъп до цялата и информация,да направи и той справка.Същата работа.
    п.с.2 Джамбазите го знаят това много добре! И го използват по всякакъв удобен начин!

Последно редактиран от Живко Костадинов ; 27-07-17 в 13:18
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

fanatic е офлайн Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    4,840
    Точки (при гласуване)
    21

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    Дали?
    Въпрос:
    Здравейте,Бих желал да направя запитване,дали е възможно да се направи справка за СУВ от марката Хюндай.
    Автомобилът е IX35, 1.7 CRDI,внесен от Италия.
    Рама номер :
    U5YZU81UABL098032.

Отговор:
    Здравейте,
    нямаме възможност за проверка на автомобили закупени от дилърства различни от ИНД Комерс ЕООД.
    Поздрави,

Това по официален мейл към тях.След телефонен разговор, си признаха истината.С Тойота е същото.От Тм Ауто не мога да видят какво е ставало с Тойота купувана от Пазарджик.

п.с Не и повярвах на ИНД, намерих познат в сервизната и част в централен офис,който има достъп до цялата и информация,да направи и той справка.Същата работа.
    п.с.2 Джамбазите го знаят това много добре! И го използват по всякакъв удобен начин!

Явно за всеки е различно. На мен пред очите ми проверяваха над 5 автомобила на място в Младост 4. Може бо по мейла не става номера....
    no signature no problems

Място
    Плевен-София
    Публикации
    2,952
    Точки (при гласуване)
    15

Както написах,пробвах и по другият начин.Same crap.
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Публикации
    14
    Точки (при гласуване)
    0

Така е, не става. Правят справки само на приятелска основа и то не е сигурно.

Място
    Плевен-София
    Публикации
    2,952
    Точки (при гласуване)
    15

Пробвах и на приятелска основа.Същата работа.Не е ли закупена от тях,нищо не могат да видят.Не знам какво са показвали на Fanatic ....

fanatic е офлайн Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    4,840
    Точки (при гласуване)
    21

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    Пробвах и на приятелска основа.Същата работа.Не е ли закупена от тях,нищо не могат да видят.Не знам какво са показвали на Fanatic ....
    Вижда се всичко, явно обаче не е прието да се предлага подобна услуга....
    no signature no problems

Място
    Плевен-София
    Публикации
    2,952
    Точки (при гласуване)
    15

На Тойота и гледах програмата.Програмата и много прилича на добре направена екселска таблица.Всеки може да влиза и да пише/променя какво си иска.

Място
    Sofia
    Публикации
    509
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на R.Daskalov Преглед на публикациите
    Здравейте!
    дойде време отново да избираме някаква семейна кола. Бюджета е около 20к лв, като може и малко отгоре. Ходехме да разглеждаме по автокъщите различни сув-чета и като че ли най-много ни хареса hyundai ix35.
    Като цяло ще разозва семейството предимно градско, с чести или не толкова чести разходки из страната, нищо екстремно, най-много някой черен път от време на време. Повечето екземпляри в пловдивско са около 20к лв, наглед изглеждат прилични, дизели са всичките, като имаше общо взето 115 и 136 коня, като аз съм за втория. Знам че има и към 180 коня, но такъв не намерихме по нашенските джамбазници.
    Интересува ме някой ако има/кара такава да сподели надеждна ли е, дали се налагат чести ремонти, какви са ориентировъчно цените за поддръжка (за тази марка съм чувал невероятни приказки колко скъпа била поддръжката) Страда ли от някакви хронични проблеми за които да се оглеждам при покупка. Какъв разход дава, гледам че по каталог са доста икономични.
    Лошото е че не намирам изобщо бг форума на хюндаи. Иначе нямам никакво инфо за тази марка - чувал съм от "много здрави" до "пълен боклук". За това ако има някой който има/кара същия модел, ще съм благодарен на инфо от първа ръка.
    Благодаря предварително!
    Карал съм такава кола под наем извън България, добра е! Беше с доста екстри и комфортна за дълъг път. Заслужава си колкото и конкурентните, и ако това търсиш и намериш нещо читаво...скачай!

Публикации
    14
    Точки (при гласуване)
    0

разширих малко търсенето с киа спортидж и митсубиши аутлендър с фейса като ASX. Като че ли за митсубишито най-много позитивни мнения прочетох.

Публикации
    14
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на fanatic Преглед на публикациите
    Вижда се всичко, явно обаче не е прието да се предлага подобна услуга....
    Когато казвам на приятелска основа, значи че представител от тук се свързва с представител в страната продавач и той му прави проверката.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. ПРОБЛЕМ С УПРАВЛЕНИЕ НА HYUNDAI IX35
    От hyundai ix35 във форум HYUNDAI
    Отговори: 14
    Последно мнение: 03-05-17, 14:13
  2. Hyundai Santa Fe I - мнения и препоръки
    От Bokrael във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-05-14, 17:57
  3. Може ли да изкажете мнения за Hyundai Santa Fe
    От tomitomi във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 19
    Последно мнение: 17-12-13, 17:14

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •