Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samurai

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Samurai

    Има ли Самурай с климатик!? Попаднах на тази oбява и

    Мисля да си купя "ловна" джипка и Самураи ми се вижда най-подходящ и безпроблемен?!
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    Естествено ,че няма да гоня дзверо с джипа ,идеята е да мога да карам из калта по горите ,и долините без да имам проблем с излизането . . .От тази гледна точка съм се ориентирал към Самурай , доста по-лек е от останалите и се надявам да е с по-елементарна подръжка т.е. да се обслужва на "прилични" цени.
    Освен това да знам ,че където го оставя там и ще го намеря . . .
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от SLY
      пичове аз ви питам възможно ли е да има клима Самурая или нещо е в грешка продавача ,а Вие се отплеснахте
      Естествено ,че няма да гоня дзверо с джипа ,идеята е да мога да карам из калта по горите ,и долините без да имам проблем с излизането . . .От тази гледна точка съм се ориентирал към Самурай , доста по-лек е от останалите и се надявам да е с по-елементарна подръжка т.е. да се обслужва на "прилични" цени.
      Освен това да знам ,че където го оставя там и ще го намеря . . .
      всичко е възможно, защо да няма... виждал съм как на САМУРАИ слагат V8 двигател, та един климатик ли няма къде да заврът.
      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

      Коментар


      • #4
        тцтц
        Значи предвид годината на този самураи може и да има климатик, но това въобще не е важно за един джип!
        Купувай го. На мен лично ми харесва състоянието му от снимката гледано! Все пак качи се покарай поогледай мостове и вземай - няма да съжаляваш!
        Относно 8 цилиндровия двигател малко щте му е много не ами е много невъзможно! Аз от тойота корола едвам набутах 1,6 мотора като одрезах престилката отпред, а за кардана между скоростите имах 20 см за кардан, така че може да понамали този с 8-ака
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от DINI
          тцтц
          Значи предвид годината на този самураи може и да има климатик, но това въобще не е важно за един джип!
          Купувай го. На мен лично ми харесва състоянието му от снимката гледано! Все пак качи се покарай поогледай мостове и вземай - няма да съжаляваш!
          Относно 8 цилиндровия двигател малко щте му е много не ами е много невъзможно! Аз от тойота корола едвам набутах 1,6 мотора като одрезах престилката отпред, а за кардана между скоростите имах 20 см за кардан, така че може да понамали този с 8-ака
          4ао
          Не знам дали ще му е много или ще му е малко, само казах че слагат такива двигатели на самурай...
          като на тая снимка.
          БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
          (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

          Коментар


          • #6
            дини изоставаш бате виж кво прават хората тва ще варви на 2 гуми и ще държи така

            Коментар


            • #7
              с тоя мотор хахахаха
              дай снимка отстрани да видиш каде му седи предния мост....
              тва никога нема да бъде машината която е в действителност!
              + това с този мотор и с оригинални мостове на машината ще му хвракнат и двата моста ако му дам газ на старт!
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                а и още един въпрос каде му е радятора за охлаждането че и за него се иска 20 см може би на покрива
                смех тва да не е рисувана снимка?
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  радяторите на по сериозните офф-ове и без тва ги слагат в багажника по ред причини

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от DINI
                    с тоя мотор хахахаха
                    дай снимка отстрани да видиш каде му седи предния мост....
                    тва никога нема да бъде машината която е в действителност!
                    + това с този мотор и с оригинални мостове на машината ще му хвракнат и двата моста ако му дам газ на старт!
                    4ао
                    кой ти говори за оригинални мостове... в тоя Самураи само ламарините са му оригинални.
                    тук има още снимки, а и един друг самураи има.
                    http://www.suzukiconversion.com/V8-samurai.htm
                    ако поразгледаш тоя сайт ще видиш че и V6 слагат а и КИТове за него има, и то няколко, не един. А радиатора можеш да го сложиш където си поискаш... все пак това не е кола за улицата.
                    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                    Коментар


                    • #11
                      До колкото успях да видя от снимките маи е сас оригиналните мостове
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #12
                        абе с оригиналните ракави е ама вътре кво има в мостовете...! Даже радиятора са го мушнали отпред там в ниското под ключалката!
                        На мене най- големя радиятор дет можеше да се пъхне там неми стигаше да охлади мотора за това дубиче незнам! Другото нещо е, че на самурая дори е важно как е обърнат картера на двигатела за да небие в моста, а това зависи от помпата маслената от коя страна и е сондата...! Другото нещо дет виждам от тези снимки е, че са елиминирали раздатката на самурая оригиналната! Даже незнам какво са сложили! Тунела назад също е изменен! То това самурай ли е или самуделна конструкция вече е емблемата е същата де то не че моя небеше и той така ...
                        То като се замисла този двигател не е по дълъг от моя щото и той е с дължина 4 цилиндара! Виждал съм на самурай заврен 2,8 нотор дизел под капака, но ако видиш колко беше дигнат, за да небласка в моста! Абе нещо като този на снимката... Неискам да коментирам ама то на самурая му е прекалено излишен този двигател! То там най-големия + са килограмите, а този мотор го прави "НАЙ-ЛЕКИЯ"
                        КАто знам с 1,6 как вървеше...
                        аре 4ао
                        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                        Коментар


                        • #13
                          Не знам кой какъв двигател слага на Самурая ама навсякаде по света и в българия имаме пример за слагане на двигател 1.6 от витара и върви супер спорет собствениците им!Веднъж като гледах по дискавари предаването 4x4's born (за името може да ме поправите) даваха за някакви състезатели в англия с самурай!Пак бяха сложили 1.6 двигател и казаха че това дава страшна сила на малкия змей!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            Ако искаш мъдър съвет и реална информация за ловен Самурай - търси във форума derhunter...

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                              Не знам кой какъв двигател слага на Самурая ама навсякаде по света и в българия имаме пример за слагане на двигател 1.6 от витара и върви супер спорет собствениците им!Веднъж като гледах по дискавари предаването 4x4's born (за името може да ме поправите) даваха за някакви състезатели в англия с самурай!Пак бяха сложили 1.6 двигател и казаха че това дава страшна сила на малкия змей!
                              защо да го слагат, той фабрично излиза с двигател 1,6 от Витара
                              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X