Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите поправки в закона в действие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новите поправки в закона в действие!

    Новите поправки в закона в действие!
    Непълнолетен , неправоспособен и непознат за мен,в три часа посред нощ ,решил да се повози с колата ми ,на която ключовете са ми изпаднали от джоба близо до нея
    Бдителни граждани сигнализират в полицията и виждате резултата , свалени номера на колата ми, без да имам никаква вина.
    Законът е такъв.
    Бъдете внимателни ,за да не ставате "престъпници"
    И какво следва от тук нататък за мен?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kkz.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:6136305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kk.jpg
Прегледи:1
Размер:37.1 КБ
ID:6136306
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

  • #2
    От: Новите поправки в закона в действие!

    Колега, ти майтапиш ли се ?!

    Ако някой ти е откраднал колата трябва да са го заключили на момента, щото не го лОви ЗДвП, а НК !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Новите поправки в закона в действие!

      Късметлия си!! Щом не се е утрепал, еле пък да е утрепал други хора.

      Коментар


      • #4
        От: Новите поправки в закона в действие!

        Не е майтап , самата истина е.
        Ама след споделяне с приятели прависти , всички ми казват , че е късмет, че не блъснал или убил някого , защото колата е карана с оригиналните ключове ,които са изпадали от джоба ми ,нищо че е отнента против волята ми.
        Тогава можело даже ме привлекат и като съизвършител или помагач.
        Колата я ползвам в бизнеса и ми връзва ръцете.
        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
        Пламен Златарев 0888 66 03 18

        Коментар


        • #5
          От: Новите поправки в закона в действие!

          Първоначално публикуван от Пламен Златарев Преглед на мнение
          Не е майтап , самата истина е.
          Ама след споделяне с приятели прависти , всички ми казват , че е късмет, че не блъснал или убил някого , защото колата е карана с оригиналните ключове ,които са изпадали от джоба ми ,нищо че е отнента против волята ми.
          Тогава можело даже ме привлекат и като съизвършител или помагач.
          Колата я ползвам в бизнеса и ми връзва ръцете.
          А къде са били документите на колата, и защо не са го заключили на момента като е "непълнолетен, неправоспособен и непознат за теб", и са го хванали "в три часа посред нощ" ?

          Общо взето, вариантите са два, или ти си му я дал, или ти я е откраднал.
          В първият вариант получаваш санкция, а във втория си пускаш жалба и си взимаш номерата, ама и в този случай не би трябвало и да са ти ги свалили.
          Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 22-07-17, 13:43.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Новите поправки в закона в действие!

            Това , че ключовете са изпаднали от джоба ти точно до колата , полицаите трудно ще ти повярват. И е от значение какво ще каже непълнолетния , и най-вече какво ще го посъветва да каже евентуалният му адвокат.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: Новите поправки в закона в действие!

              Я кажи ти как си получи Самарата ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Новите поправки в закона в действие!

                Дори да си ги забравил на вратата , ако не си му я дал доброволно си е кражба .

                Коментар


                • #9
                  От: Новите поправки в закона в действие!

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Я кажи ти как си получи Самарата ?
                  Ако е към мен, Самарата си я намерих на мястото където беше паркирана вечерта ,но без номера и заключена и ключовете са в полицията заедно с номерата ,иззети като веществено доказателство.Колата се ползва за поддръжка на кабелната телевизия и от години нощува там. От полицията официално никой не се свързал с мен.
                  Не ме интересува келешът ,искам си номерата на колата.
                  Освен това градът ние малък и полицаите знаят прекрасно кой кого познава.
                  Ще си навия часовника и ще стана в три през нощта да отида да му дам ключовете на някакъв малоумник.То е ясно , че ако не докажат ,че съм му я дал доброволно е кражба.Ама иначе съм шест месеца без номера/ най -малко/.
                  Законите ,писани на коляно ,водят до такива глупотевини.
                  Ама сигурно си ги заслужаваме , щом на снимка за превишена скорост пишем че е карала 80 годишната ни баба , която няма книжка.
                  Сега заради бълхата , горим юргана.
                  Последно редактирано от Пламен Златарев; 22-07-17, 14:24.
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новите поправки в закона в действие!

                    А документите къде са? Те определят, дали е предоставяне, или кражба.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новите поправки в закона в действие!

                      Те си стоят винаги вътре в жабката ,заедно с гражданската и другите документи.
                      Сега не знам къде са , защото колата е заключена и аз нямам ключове.
                      Така като гледам прав ще да е Пенчо ,че не е убил човек този келеш.
                      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                      Пламен Златарев 0888 66 03 18

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новите поправки в закона в действие!

                        Вземи си умен адвокат и документите не се държат в колата.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новите поправки в закона в действие!

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Вземи си умен адвокат и документите не се държат в колата.
                          И се моли келеша да НЕ си намери умен адвокат. При така описаната ситуация - документите в колата, колата отворена с оригинален ключ (а не разбита)... Остава твоята дума срещу думата на келеша. Нямате ли нещо камера на входа или някоя камера за наблюдение на близък обект (магазин, банкомат)?
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новите поправки в закона в действие!

                            Колега, ако аз си намеря колата без номера, първото нещо което ще направя е, веднага да си пусна жалба в полицията, че са ми ги откраднали, поради повече от ясни причини !

                            Баси идиотската тема, звучи ми като "Кой ми сра в гащите ?!", ама може и аз да съм мноо тъп.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новите поправки в закона в действие!

                              Съдейки по пост №9, колегата вече е ходил в полицията. Откъдето са го информирали че ключовете и номерата са при тях, като веществени доказателства.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X