Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите поправки в закона в действие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новите поправки в закона в действие!

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Съдейки по пост №9, колегата вече е ходил в полицията. Откъдето са го информирали че ключовете и номерата са при тях, като веществени доказателства.
    Ааа, това е на боб !

    Колегата пуснал темата почти нищо не казва като фактология, освен че си изплаква болката.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Новите поправки в закона в действие!

      Пичове, свикнете с факта, че има все още населени места в България, където е нормално документите да стоят вътре. Има градове, където колите дори не се заключват, живял съм на място, където беше съвсем нормално и ключовете да стоят на таблото......

      И престанете да нападате колегата, пуснал тема.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        От: Новите поправки в закона в действие!

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Пичове, свикнете с факта, че има все още населени места в България, където е нормално документите да стоят вътре. Има градове, където колите дори не се заключват, живял съм на място, където беше съвсем нормално и ключовете да стоят на таблото......

        И престанете да нападате колегата, пуснал тема.
        Не видях накой да го напада колегата.

        Все пак сме 2017г. а не ТЗВ.

        И малко поговорки от време оно:
        Покритото мляко - котките не го ближат.
        Затворен вратник - цял пататник.

        Коментар


        • #19
          От: Новите поправки в закона в действие!

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Пичове, свикнете с факта, че има все още населени места в България, където е нормално документите да стоят вътре. Има градове, където колите дори не се заключват, живял съм на място, където беше съвсем нормално и ключовете да стоят на таблото......

          И престанете да нападате колегата, пуснал тема.
          Има и такива, ама имала глава да пати. Така можеш да си оставиш колата и на някои места в Родопите, но ей го и в Триград каква беля стана с оставени без надзор ключове.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Новите поправки в закона в действие!

            Дано се оправиш в ситуацията,желая ти успех!Кофти гадна ситуация,ма и как може да си държиш документите в колата......!?
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Новите поправки в закона в действие!

              Първоначално публикуван от Пламен Златарев Преглед на мнение
              ...То е ясно , че ако не докажат ,че съм му я дал доброволно е кражба....
              То май не е толкова трудно, ако вземе та се окаже, че малоумникът е познат на някого от семейството ти( понеже аз така си тълкувам "непознат на мен", може да не съм прав). Показания на малоумника, ключове. Трябва да е луд, за да каже, че я е откраднал. НП на него, НП на теб и отивате да обжалвате През това време колата стои на трупчета.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • #22
                От: Новите поправки в закона в действие!

                Не мога да се съглася с твърдението , че винаги трябва да нося документите на колата с мен. Поне за мен е абсурдно , вярно може да си изпатя но каквото такова както се казва.

                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #23
                  От: Новите поправки в закона в действие!

                  То че ще пати главата е ясно.
                  Не схващам нещо логиката.
                  След като хващат келеша и свалят номерата , колата е върната на същото място , където е била паркирана преди да бъде подкарана.Освен това почти няма полицай , който да ми няма номера.Никой не се обажда , а като им спре кабелната , звънят по всяко време.В колата има материали , инструменти и техника ,чиято стойност надхвърля сигурно десетократно цената на "Самарата" и нищо не липсва/ багажникът е отключен/
                  Преди няколко дни имаше случай с пиян водач ,свалят номерата и колата се кара пред РПУ-то.Собственикът си я прибира от там.
                  Идеята на темата беше , ако някой е ял подобна хурка , да сподели опит.
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новите поправки в закона в действие!

                    А въпроса на темата не беше ли?
                    Първоначално публикуван от Пламен Златарев Преглед на мнение

                    И какво следва от тук нататък за мен?
                    П.П. поста ми е излишен предвид горния.
                    Последно редактирано от siem; 22-07-17, 17:19. Причина: п.п.
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новите поправки в закона в действие!

                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      Не мога да се съглася с твърдението , че винаги трябва да нося документите на колата с мен. Поне за мен е абсурдно , вярно може да си изпатя но каквото такова както се казва.


                      И пуркоа бре джанъм?

                      Ключовете от къщи, мазета, гаражи, книжка за водач на МПС, лична карта и тнт, а документите за автомобила -не?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новите поправки в закона в действие!

                        То май няма много възможности ,чл 171 ,ал.2а
                        2а. (нова - ДВ, бр. 101 от 2016 г., в сила от 21.01.2017 г., изм. - ДВ, бр. 54 от 2017 г.) прекратяване на регистрацията на пътно превозно средство на собственик.......... чието моторно превозно средство е управлявано от лице, непритежаващо съответното свидетелство за управление - за срок от 6 месеца до една година;
                        Императивно е сякаш "МПС
                        управлявано от лице, непритежаващо съответното свидетелство за управление".
                        Нищо не се казва ,дали си оставил ключовете на таблото или не , дали документите са там или не , просто управлява и
                        шест месеца/ най-малко/ на трупчета.

                        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                        Пламен Златарев 0888 66 03 18

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новите поправки в закона в действие!

                          Първото впечатление от написаното ,без да обидя някой полицай е некадърщина.Това обаче не те топли.Надявай се случая да се поеме от професионалист полицай,хлапето да каже истината и тогава нещата биха могли да приключат бързо.Наистина буквалното тълкуване на посочения текст води до този резултат.Но такива ни са ,,политиците,,.Сами си ги избираме.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новите поправки в закона в действие!

                            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                            ...Не мога да се съглася с твърдението , че винаги трябва да нося документите на колата с мен....
                            Ако някой ти свие колата и го спре катаджия преди да се усетиш, ще покаже талона и всичко е ОК. ще си ходи поживо- поздраво. Но още не съм успял моята си жена да убедя да не го държи в колата, камо ли някой друг...
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новите поправки в закона в действие!

                              Кое от вземи си умен адвокат не разбра?
                              И не те (които и да са) ще доказват нещо, ти трябва да докажеш че не си му я дал. Съда работи с годни документи а не с празни приказки.
                              И за десерт още нещо, закона/правото и справедливостта нямат нищо общо и никога не са имали (независимо какво ще каже Готлиб като надуши темата)



                              Пп а ако милиционерите в районното се постараят може да осерат всичко )
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новите поправки в закона в действие!

                                Първоначално публикуван от Пламен Златарев Преглед на мнение
                                ...
                                шест месеца/ най-малко/ на трупчета.
                                Викай ура че си минал метър,(забравял съм ключа на вратата 30ч.)
                                само си провери в тази ситуация как се плащат щетите (вички застраховки отпадат), като нищо е можел да те занули дори да си милионер (и това съм виждал)

                                И дръжте си малкия талон в жабката
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X