Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

    Не, просто има достатъчно изписано в по-стари теми за разход на гориво, поддръжка и евентуални проблеми. Единствено цените бяха неактуални и не мога да си направя сметката. И на тези години не се очаква да поддържам сам автомобила, никъде не съм го казвал. Мисля, че изчерпателно ти беше по-
    горното ти мнение-масла, ремъци и тн. около тези пари за този модел и прочие.

    Коментар


    • #17
      От: Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

      И още един въпрос. По-добре да я търся без монтирана вече газ, нали? Въпреки еднаквата цена и спестяването на 1000лв+ за монтирането ѝ. Не ми звучи много изгодно, щом са сложили газ в чужбина, няма да е карана малко и не се знае дали е поддържана добре с нея

      Коментар


      • #18
        От: Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

        така е

        Коментар


        • #19
          От: Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

          Малко е относително това с газта... Зависи от гледната точка. Ако е с газов инжекцион може и да е обслужвана и да нямаш проблем, а дори и да има такъв - най лошото е прегорели клапани - ремонт на главата - на мен ми излезе 350 лв. за части, легла и напасване на клапаните, а демонтаж и монтаж на главата от мен. Ако го сравниш с цената на читав газов инжекцион мисля, че си струва един ремонт на глава,по-евтино е и след него вече нямаш проблем с клапаните.

          Коментар


          • #20
            От: Honda CR-V rd1 въпроси и съвет

            Благодаря! Ще гледам и търся, но в крайна сметка-жена, малко прасе и кола е каквато се случи

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X