Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Garmin 64

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Garmin 64

    Търся съвет за сервиз, където могат да подменят екрана на Garmin GPSMAP 64 в рамките на следващите 2 месеца

    След поредната експедиция установих, че имам проблеми с 2 реда пиксели в горната част на екрана - излизат в плътно зелено и скриват доста неща. Отделно свети и едно пикселче, което е по-старо и досега не пречеше.

    Дали някой може да ме посъветва?
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

  • #2
    От: Сервиз за Garmin 64

    Гугълни "сервиз гармин"

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за Garmin 64

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Гугълни "сервиз гармин"
      Цъ-цъ-цъ!

      Иначе за:


      Място Golfito, Costa Rica
      ли става въпрос?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за Garmin 64

        Гугълни "сервиз гармин"
        Имам лоши впечатления от няколко "сервиз гармин", които съм ползвал затова питах за лични впечатления.

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Цъ-цъ-цъ!

        Иначе за:


        Място Golfito, Costa Rica

        ли става въпрос?
        Следващите два месеца съм в България - затова питам тук. В латино-страна читав "сервиз гармин" е "кауза пердута"
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за Garmin 64

          Добре - Геотрейд на Искърско шосе или до турското посолство.
          Друг надали ще има оригинални части.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за Garmin 64

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Добре - Геотрейд на Искърско шосе или до турското посолство.
            Друг надали ще има оригинални части.
            Имал съм си работа с тях при 1-2 гаранционни повреди и не съм особено доволен от свършената работа, но може би накрая ще се наложи да ги ползвам, ако не излезе друго предложение.
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз за Garmin 64

              Питай Събин на ЛС, че не помня дали има сервиз, май има, на Гурко , между Раковска и Левски.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Сервиз за Garmin 64

                100$ с доставката от ебау, но е от китай. 1 месец доставка. Като сложиш още 15 лв документи и 20% мито това е цената. Ако аз го сменям 20 лв труд.

                Коментар


                • #9
                  От: Сервиз за Garmin 64

                  Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                  100$ с доставката от ебау, но е от китай. 1 месец доставка. Като сложиш още 15 лв документи и 20% мито това е цената. Ако аз го сменям 20 лв труд.

                  Почти същото ми казаха вече на няколко места, където попитах. Има вариант приятел да ми донесе резервен екран директно от Китай. Ако успея да го организирам ще се обадя за смяната.
                  "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сервиз за Garmin 64

                    Да не те отчайвам, ама и аз минах по твоя път с моя GPSMAP 60s точно заради счупен дисплей...
                    Накрая ми писна от цени и го разкарах (по-точно стои ми още в шкафа, и мога да го ползвам като НМЕА приемник )
                    То нов GPS струваше колкото дисплея...
                    Последно редактирано от slowtraveler; 19-07-17, 23:40.
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сервиз за Garmin 64

                      Изпратих неработещ GPSMAP 64s в Геотрейд. Изключително непрофесионално отношение както на човека с когото комуникирах по телефона, както и на самия сервиз. Върнаха ми го с бележка "изгорял процесор, не подлежи на ремонт".

                      Обадих се в сервиз на Гармин в Англия. Срещу фиксирана цена за ремонт от 82 лири, щели да ми върнат или моя работещ, или друг. Единственото условие беше да го върнат до адрес в Англия. Всичко това отне две седмици и ми върнаха чисто ново устройство. Моето беше в окаяно състояние.
                      Последно редактирано от Денислав Димитров; 20-07-17, 00:00.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сервиз за Garmin 64

                        Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                        Изпратих неработещ GPSMAP 64s в Геотрейд. Изключително непрофесионално отношение както на човека с когото комуникирах по телефона, както и на самия сервиз. Върнаха ми го с бележка "изгорял процесор, не подлежи на ремонт".

                        Обадих се в сервиз на Гармин в Англия. Срещу фиксирана цена за ремонт от 82 лири, щели да ми върнат или моя работещ, или друг. Единственото условие беше да го върнат до адрес в Англия. Всичко това отне две седмици и ми върнаха чисто ново устройство. Моето беше в окаяно състояние.
                        Дали е възможно да споделиш координатите на този сервиз в Англия? Ако е проблем може и на ЛС. Благодаря предварително!
                        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сервиз за Garmin 64

                          https://www.garmin.com/uk/support/warranty

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сервиз за Garmin 64

                            За zumo 550 ми е нужна кутия и дисплей.
                            Ако може някой да помогне.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X